Şimdi Ara

Battlefield 3 %100 Türkçe Yama İndir - Yandex Disk

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
10.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yapay Zekanın Yanıtı

Battlefield 3 Türkçe Yama İndir - Yandex Disk

Battlefield 3 oyunu için Türkçe yama arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Bu metinde, Battlefield 3 oyununun tamamını Türkçe oynayabilmeniz için gereken Türkçe yamayı nasıl indireceğinizi anlatacağız.

Battlefield 3 Türkçe yama, oyunu Türkçe diline çeviren ve tüm arayüzü, menüleri, seslendirmeleri ve metinleri Türkçe yapan bir dosyadır. Bu yama sayesinde, oyunu Türkçe olarak oynayabilir ve oyunun keyfini daha iyi çıkarabilirsiniz.

Battlefield 3 Türkçe Yama İndirme Adımları:

1. Yandex Disk'e gidin ve "Battlefield 3 Türkçe Yama" veya "BF3 Türkçe Yama" anahtar kelimelerini arayın.
    2. İndirmek istediğiniz Türkçe yama dosyasını bulun.
    3. Dosyayı bilgisayarınıza indirin.
    4. İndirdiğiniz dosyayı açın ve içindeki talimatları izleyerek yamayı kurun.

Önemli Notlar:

• Battlefield 3 Türkçe yamayı yüklemeden önce oyunun en son sürümünün yüklü olduğundan emin olun.
    • Yamayı kurduktan sonra oyunu yeniden başlatın.
    • Bazı durumlarda, yamayı yükledikten sonra oyunda bazı hatalar oluşabilir. Bu hataları düzeltmek için yamayı yeniden yüklemeyi deneyebilirsiniz.

Battlefield 3 Türkçe yama, oyunun keyfini Türkçe olarak çıkarmak isteyenler için olmazsa olmaz bir araçtır. Yukarıdaki adımları izleyerek, kolayca Türkçe yamayı indirebilir ve kurabilirsiniz.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Referanslı link koymak yasaktır, editleyerek düzelttim. Konu açıp link atıp gitmek üyeler bakımından kuşku uyandırıcı, bir kaç satır da olsa açıklama yapıp ekran görüntüsü koymanız gerekmekte.
  • multiplayer ve konuşmalar içinde geçerli mi ?
  • kardeş yama uyumsuz çıktı bunun v3 yamasını arıyorum , sizde varsa bana özel mesaj ile link atar mısınız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1Seraphim

kardeş yama uyumsuz çıktı bunun v3 yamasını arıyorum , sizde varsa bana özel mesaj ile link atar mısınız ?

hocam V3 yamasını buldunuz mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mhmt1180

hocam V3 yamasını buldunuz mu?

Alıntıları Göster

V3 yama var mı ki bulunsun.

• v3 beyler.

Battlefield 3 %100 Türkçe Yama İndir - Yandex Diskwww.indirgen.com
    Battlefield 3 Türkçe Yama indir
    http://www.indirgen.com/6865-Battlefield_3_Turkce_Yama.html
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.