Şimdi Ara

BATTLEFİELD 3 MULTİ SORUNU

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar dün battlefield 3 orjinal aldım oyunu yükledim origin hesabı falan açtım ama multiplayer a giremiyorum. co-op oynuyorum arada atıyor.. single oynuyorum ama multiye giremiyorum çoğu kişide bu sorun var neden arkadaşlar yardım lütfen. oyunu meduım da oynatabılıyorum win 7 kullanıyorum sistem açısından sorun yok

• Giremiyorum derken tam soru nedir onu yazarsan yardimci olabiliriz. Join dedikten sonra oylece bekleyip oyunami girmiyor yada kapat hatasimi aliyorsun ?
  • sol altta game manager tarafına oyun geliyor önce Joining Server.. diyor. sonra Logging in... diyor. en sonunda da Connecting diyor ve öle kalıyo. oyun aşada simge oluşuyor tıklarsam kitleniyor beyaz ekran çıkıyo anca görev işlemcisinden kapatmak zorunda kalıyorum. ama co-op da bunlar aynen oluyor ama playıng yazıp beni haritaya atıyor hep co-op oynuyorum pcnin ekran kartı veya herhangi bişeyiyle alakası oldugunu sanmıyorum çünkü co-op da bütün gün oynuyorum. sanki multiplayer girişim kapalı. yani çok saçma co-op a giripde multiye girememek. yardım edin lütfen ne yapmam gerek. ekran kartım ATİ HD 5650 LAPTOP. sürümleri güncel. win 7 64 bit
  • bende co-op da problem var oyundan atıyor hatta arkadaşımda da aynı problem var. oyunun ortasında surekli atıyor. uyarı da gelmiyor sadece "quit" ten çıkarmış gibi menüye atıyor.
  • peki sen multiye girebiliyo musun ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.