Şimdi Ara

Battlefield 3 PSN KARD. GRUP DOLDU 5/5 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kardeş kontrol edersen gelmiş olması lazım
  • kardeşler,

spacenet ve mali83 kardeşimizden para geldi.
  • pm..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ___ukyo___

kardeşler,

PM göndermiştim, okumamışsınız. Ulaşmadı mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: spacenet

quote:

kardeşler,

PM göndermiştim, okumamışsınız. Ulaşmadı mı acaba?

gelmiş kardeş ben atlamışım birazdan seni arayacağım biryere kaybolma
  • quote:

kardeşler,

fifa 12 kardeşliğimin tamamlanmasını bekliyorum ondan sonra (büyük bir olasılıkla bugün) bf3 alacağım, katılmak isteyen ilk dört kişi için yer var fazla kişi başvurursa bu sayfadaki mesaj sırasına göre 4 kişiyi alacağım onlardan birinde problem çıkarsa yine mesaj sırasından iletişime geçmeye devam edeceğim.

buraya mesaj yazarak katılmak isteyenler pm den cep numaralarını da yazarlarsa oyun alındığında hızlı ulaşmamız kolay olur bayram dolayısıyla belki siteye girmezseniz mesajları göremeyip grup hakkından mahrum olmayın.

hesabım garanti bankasında bayram ve hafta sonu olması dolayısıyla sadece garanti bankasından havale yapabilecekler iletişime geçsin diğer bankalar eft yapacağı için parayı ulaştıramazlar.

Merhaba hocam freev ile konuştun sanırım benim parayı gönderiyor sana ve oyunu buradan temin ediyorum. Parayı gönderdiğinde bilgileri gönderebilirsin, beklemedeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: 1Stoudemire1

quote:

kardeşler,

fifa 12 kardeşliğimin tamamlanmasını bekliyorum ondan sonra (büyük bir olasılıkla bugün) bf3 alacağım, katılmak isteyen ilk dört kişi için yer var fazla kişi başvurursa bu sayfadaki mesaj sırasına göre 4 kişiyi alacağım onlardan birinde problem çıkarsa yine mesaj sırasından iletişime geçmeye devam edeceğim.

buraya mesaj yazarak katılmak isteyenler pm den cep numaralarını da yazarlarsa oyun alındığında hızlı ulaşmamız kolay olur bayram dolayısıyla belki siteye girmezseniz mesajları göremeyip grup hakkından mahrum olmayın.

hesabım garanti bankasında bayram ve hafta sonu olması dolayısıyla sadece garanti bankasından havale yapabilecekler iletişime geçsin diğer bankalar eft yapacağı için parayı ulaştıramazlar.

Merhaba hocam freev ile konuştun sanırım benim parayı gönderiyor sana ve oyunu buradan temin ediyorum. Parayı gönderdiğinde bilgileri gönderebilirsin, beklemedeyim.

evet bilgi geldi diğer arkadaşların işlemlerini tamamlıyorum biraz bekleteceğim.

• quote:

quote:

quote:

kardeşler,

evet bilgi geldi diğer arkadaşların işlemlerini tamamlıyorum biraz bekleteceğim.

Peki hesap bilgilerini bekliyorum.

• arkadaşım kusura bakma senin işin olmayacak şöyleki diğer arkadaşların işide olmadı oyun bana kaldı :(
    fifa 12 aldığım accountla almıştım ancak yeni account açmam gerekiyormuş alan diğer arkadaşlar downloadı başlatamadı :(
  • quote:

arkadaşım kusura bakma senin işin olmayacak şöyleki diğer arkadaşların işide olmadı oyun bana kaldı :(
    fifa 12 aldığım accountla almıştım ancak yeni account açmam gerekiyormuş alan diğer arkadaşlar downloadı başlatamadı :(

Peki anlıyorum, uğraştığınız için teşekkür ederim.
  • quote:

quote:

arkadaşım kusura bakma senin işin olmayacak şöyleki diğer arkadaşların işide olmadı oyun bana kaldı :(

Peki anlıyorum, uğraştığınız için teşekkür ederim.

bende anlayışınız için teşekkür ederim boşuna bekletmiş olduk, ben freev arkadaşa da konu hakkında bilgi verdim.
  • Kardeşlik tamamlandı mı tamamlanmadıysa yarın sabah parayı aktarabilirim
  • saol kardeş, kardeşlik bize patladı oyun elimde kaldı. diğer arkadaşlardan ricam bu sayfaya oyunu sormayın yaram depreşmesin
  • quote:

saol kardeş, kardeşlik bize patladı oyun elimde kaldı. diğer arkadaşlardan ricam bu sayfaya oyunu sormayın yaram depreşmesin

Oyunu aldıysanız ve kardeşliğe üye bulamadıysanız ben varım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Destvico3331

quote:

saol kardeş, kardeşlik bize patladı oyun elimde kaldı. diğer arkadaşlardan ricam bu sayfaya oyunu sormayın yaram depreşmesin

hehe saolasın kardeş oyunu aldım ama yeni account açmam gerekiyormuş kimseyle paylaşamıyorum :)
  • quote:

quote:

quote:

hehe saolasın kardeş oyunu aldım ama yeni account açmam gerekiyormuş kimseyle paylaşamıyorum :)

Tamam anladım , onun için önceki aldığınız kardeşlik üyeleri hesabı kapatırsamıydı silersemiydi tam hatırlamıyorum ama bişey yapıyorlardı onlar yaptıktan sonra tekrar başkası indirebiliyordu

• deactive ederlerse ama çözemediğimiz konu dective edildiğinde fifa 12 oynamaya devam edebilecekler mi ? edemeyecekler mi ?
  • Devam ederler
  • quote:

Devam ederler

sen ciddimisin arkadaş çoğu kişi edemezler dedi ama birde ellerinden o imkan giderse 26 tl daha içerde olurum demektir ?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.