Şimdi Ara

Battlefield 3 PSN KARD. GRUP DOLDU 5/5

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

fifa 12 kardeşliğimin tamamlanmasını bekliyorum ondan sonra (büyük bir olasılıkla bugün) bf3 alacağım, katılmak isteyen ilk dört kişi için yer var fazla kişi başvurursa bu sayfadaki mesaj sırasına göre 4 kişiyi alacağım onlardan birinde problem çıkarsa yine mesaj sırasından iletişime geçmeye devam edeceğim.

buraya mesaj yazarak katılmak isteyenler pm den cep numaralarını da yazarlarsa oyun alındığında hızlı ulaşmamız kolay olur bayram dolayısıyla belki siteye girmezseniz mesajları göremeyip grup hakkından mahrum olmayın.

hesabım garanti bankasında bayram ve hafta sonu olması dolayısıyla sadece garanti bankasından havale yapabilecekler iletişime geçsin diğer bankalar eft yapacağı için parayı ulaştıramazlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ___ukyo___ -- 5 Kasım 2011; 17:04:31 >

• Arkadaşlar,

fifa 12 işlemim bitti ve fifadaki gibi kimseyi beklemeden oyunu aldım indirmeye başladım bf3 hazır ve alırsanız hemen download etmeye başlayabilirsiniz.
    oyun 13 gb olarak indiriliyor bence 25-30 gb yer hazırlayıp öyle donwloada başlayın yani ps3 te oyunu indirmek ayrı kurmak için ayrı yer mi istiyor ondan emin değilim sonra yer problemi olmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ___ukyo___

Arkadaşlar,

fifa 12 işlemim bitti ve fifadaki gibi kimseyi beklemeden oyunu aldım indirmeye başladım bf3 hazır ve alırsanız hemen download etmeye başlayabilirsiniz.
    oyun 13 gb olarak indiriliyor bence 25-30 gb yer hazırlayıp öyle donwloada başlayın yani ps3 te oyunu indirmek ayrı kurmak için ayrı yer mi istiyor ondan emin değilim sonra yer problemi olmasın.
    Benim Garanti'de hesabım var ve hemen havale yapabilirim. BF3 için ne kadar ücret istiyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: spacenet

Benim Garanti'de hesabım var ve hemen havale yapabilirim. BF3 için ne kadar ücret istiyorsunuz?

Alıntıları Göster
    Dostum şifreyi herkes yatırdıkdan sonra teker teker dagıt cünkü 1 kisi yatırırsa ve sende ona sifreyi verirsen gider arkadaslarına dagıtabilir 4 kisi parayı yatırsın senin kafan rahat olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: NaturalBornKillah

Dostum şifreyi herkes yatırdıkdan sonra teker teker dagıt cünkü 1 kisi yatırırsa ve sende ona sifreyi verirsen gider arkadaslarına dagıtabilir 4 kisi parayı yatırsın senin kafan rahat olsun

uyarın için saol kardeş,

ben sonuçta kardeşlik olduğu için fifa işinde bu konuya dikkat etmedim ama sen haklısın. bugün benden alan bir arkadaş (gist) dün başka birisinden 35 tlye almış ve oyunu indirememiş adamı aradım haliyle sana nasıl güveneyim dedi. bende senin seçimin demek zorunda kaldım adam haklıydı çünkü ancak bir cesaret bana güvendi yine para göndermeyi göze aldı ve oyunu indirmeye başladı.

kurallar değişti arkadaşlar şuanda almak isteyen 1 kişi var (spacenet) ve 3 kişi daha alabilir toplamda 4 olduğunda şifreyi dağıtmaya başlayacağım sakin ve dürüst olduğumuz zaman bir sorun çıkmadan işleri yoluna koyabiliriz.

• quote:

26 tl kardeş. 130/5=26
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: NaturalBornKillah

uyarın için saol kardeş,

ben sonuçta kardeşlik olduğu için fifa işinde bu konuya dikkat etmedim ama sen haklısın. bugün benden alan bir arkadaş (gist) dün başka birisinden 35 tlye almış ve oyunu indirememiş adamı aradım haliyle sana nasıl güveneyim dedi. bende senin seçimin demek zorunda kaldım adam haklıydı çünkü ancak bir cesaret bana güvendi yine para göndermeyi göze aldı ve oyunu indirmeye başladı.

kurallar değişti arkadaşlar şuanda almak isteyen 1 kişi var (spacenet) ve 3 kişi daha alabilir toplamda 4 olduğunda şifreyi dağıtmaya başlayacağım sakin ve dürüst olduğumuz zaman bir sorun çıkmadan işleri yoluna koyabiliriz.

Alıntıları Göster
    kardeşliğe beni de katarsan sevinirim, parayı bankamatikten her zaman yatırabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Loopd -- 5 Kasım 2011; 16:34:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Loopd

kardeşliğe beni de katarsan sevinirim, parayı bankamatikten her zaman yatırabilirim

ok kardeş sende dahilsin ancak umarım para gönderme işi geceye kalmaz bankamatikten gönderirken sorun yaşamazsın ?
  • quote:

quote:

26 tl kardeş. 130/5=26

26 TL tamamdır. Şifreyi vereceğiniz zaman havaleyi anında yapabilirim. Sizin için ne zaman uygunsa. Size PM atmıştım. Hesap bilgilerinizi PM ile bildirebilirsiniz. Mesaj sayımın az olduğuna bakmayın, fazla mesaj yazan biri değilim. Okumayı tercih ediyorum
  • quote:

quote:

quote:

26 tl kardeş. 130/5=26

26 TL tamamdır. Şifreyi vereceğiniz zaman havaleyi anında yapabilirim. Sizin için ne zaman uygunsa. Size PM atmıştım. Hesap bilgilerinizi PM ile bildirebilirsiniz. Mesaj sayımın az olduğuna bakmayın, fazla mesaj yazan biri değilim. Okumayı tercih ediyorum

Alıntıları Göster
    YER VAR MI ACEBA

• quote:

Orijinalden alıntı: YoğurtluMakarna

YER VAR MI ACEBA

var kardeş,

1 kişi daha katılırsa hemen para gönderme aşamasına geçebiliriz.
  • Bend garantiden gonderebilirim bf3 icin... 4 kisi oldukmu?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: YoğurtluMakarna

YER VAR MI ACEBA

var kardeş,

1 kişi daha katılırsa hemen para gönderme aşamasına geçebiliriz.

Benim aklıma birşey takıldı. Şimdi 4 kişiye aynı anda şifre vereceksiniz. Dördümüz birden PSN'de aynı anda online olabilecek miyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaLi83

Bend garantiden gonderebilirim bf3 icin... 4 kisi oldukmu?

evet arkadaşlar şuanda 4 kişi olduk ancak şifreleri herkezden para geldikten sonra gönderebilirim hepinize banka bilgilerimi pm gönderiyorum, parayı gönderdikten sonra bana adınız ve telefonunuzun olduğu bir pm atın ki kimin hangi nickle gönderdiğini bilebileyim.
  • Tamamdir
  • quote:

Tamamdir
    sırayla online ve offline olma durumu söz konusu ve bende sizi o sırada telefonla arayacağım her download start işinden sonra şifreyi değiştireceğim.
  • quote:

sırayla online ve offline olma durumu söz konusu ve bende sizi o sırada telefonla arayacağım her download start işinden sonra şifreyi değiştireceğim.

Alıntıları Göster
    İlk sırada ben varım o zaman Bu arada bana PM gelmedi.
  • quote:

Tamamdir
    Alan mutlu veren mutlu gördügüm kadarıyla :))) Herkes parayı gönderdikden sonra arkadasımız şifreleri sıra ile vericektir arkadaslar PS3 ünüzde YENI KULLANICI oluşturun.Ona girin PSN ye gelip giriş yapın.(sizden kayıt olmanızı yada varolan hesabınızla girmenizi isticektir siz var olanı secip giriş yapıcaksınız arkadasın verdigin psn ve şifresi ile) Giriş yaptıkdan sonra download listten hemen BF3 ü downloada bırakın background da sonra psnden LOG OUT olun kiii diger arkadaslar giriş yapabilsin.HERKES BU İŞLEMİ uygulasın arkadaslar background a aldıkdan sonra kendi KULLANICINIZA geçiniz.
  • quote:

farklı bir sıra izleyeceğim sitede konumunuzla ilgili veya mesaj sayınızla ilgili olabilir. pmleri hemen atıyorum.
  • quote:

quote:

farklı bir sıra izleyeceğim sitede konumunuzla ilgili veya mesaj sayınızla ilgili olabilir. pmleri hemen atıyorum.

Alıntıları Göster
    PM gelmeyen arkadaş var mı ? şuanda kimseden para gelmedi ? online olup downloada başlayıp şifrenin değiştirmem işlemi çok kısa süren bir işlem fazla vaktimizi almaz.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.