Şimdi Ara

Battlefield 4 Meksika originden ucuza alma (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
4
Favori
7.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben geçen girdim dolar üzerinden gosterdi. Bi kac site var oralarda ucuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet proxye önlem de alınmış, ödeme sayfasını açmıyor proxylerle, ebay üzerinden Almanlar ucuz satıyor şuan
  • evet meksika pezo su dolara dönmüş ben şimdi arkadaşın anlattığı gibi denedim google choreme ile Proxy Switchy eklentisini kullanarak meksika üzerinden giriş yaptım. ve bf4 premium ek paketini 35 dolara aldım. türkiyede en ucuz gittigidiyorda cd key satıyorlar 100 ile 105 TL den ucuzu yok. origin den almaya kalksan 50 euro karışığı 150 tl. Adamlar biz oynamasın diye yapıolar heralde. 75 TL almış bulunduk. oyun Gerçekten de verdiğin parayı hak ediyor. hele birde her akşam zavod da hardcore tdm oynamak var ya adamı fena sarıyor. eklemek isteyenler ekleyebilirler.
    http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/5OttOman5_TR/

• quote:

Orijinalden alıntı: OttO_TR55

evet meksika pezo su dolara dönmüş ben şimdi arkadaşın anlattığı gibi denedim google choreme ile Proxy Switchy eklentisini kullanarak meksika üzerinden giriş yaptım. ve bf4 premium ek paketini 35 dolara aldım. türkiyede en ucuz gittigidiyorda cd key satıyorlar 100 ile 105 TL den ucuzu yok. origin den almaya kalksan 50 euro karışığı 150 tl. Adamlar biz oynamasın diye yapıolar heralde. 75 TL almış bulunduk. oyun Gerçekten de verdiğin parayı hak ediyor. hele birde her akşam zavod da hardcore tdm oynamak var ya adamı fena sarıyor. eklemek isteyenler ekleyebilirler.
    http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/5OttOman5_TR/

evet 35$ de fena değil ben playstoredan zamanında doğum günü indirimden almıstım 80e gelmişti, değiyor ben de metro haritasında karambole dalmayı seviyorum
    bu arada eklemek istedim ama battlelog linkinde sorun var bakar mısın

• fod F kullanıcısına yanıt
    Bunu ekle kardeşim. Hatta gel bizim klan a saygı sevgi çercevesinde konuşa konuşa takım halinde savaşalım. :))

OttO_TR55

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yöntem halen aktif arkadaşlar.
    132 tl ye star Wars ultimate Edition aldım.
    Merak ettiğim brezilya üzerinden biraz daha ucuz ama orda farklı bi ödeme şirketi devreye girdiği için yemiyor sanırım bu yöntem?
  • Arkadaşlar, meksika originden oyun almak için detaylı bir kılavuz var mı?
    Chrome eklentisi, VPN vs. vs.

Tşk.
  • Ben hola eklentisiyle baktım ama meksika us dolarına geçmiş hiçbir farkı kalmamış ha euro ha dolar. bende başka ülkeleri ararken rusyaya bakayım dedim orada 2000 ruble yaklaşık 90 lira ediyor. sorum şu ki rusya ile alırsam steamdeki gibi region lock muhabbeti oluyor mu ? Yada alınabiliyor mu daha önce deneyen var mı ?
  • embriyo_terk kullanıcısına yanıt
    Rusya'dan alırsan oyun sadece Rusça olarak geliyor. Herhangi bir kilit yok.
  • zibartan kullanıcısına yanıt
    Bu bir tek rusyaya özgü bir durum mu? Herhangi bir şekilde ingilizce yama eklenti falan yükleme olayı yok mu ? Çünkü böyle bir link buldum dahttps://www.reddit.com/r/titanfall/comments/200756/for_those_wondering_whether_or_not_russian_keys/
    burada yazdığına göre herhangi bir sıkıntı yokmuş. Ama dediklerine göre alamıyorlarmış sadece rus kartları geçiyormuş.
  • embriyo_terk kullanıcısına yanıt
    Bazı yerlerde bölgesel kilitler var ama hepsini bilmiyorum. Rusçadan İngilizce'ye sanırım patch ile çevriliyor ama hala çalışıyor mu bir araştır bence. Bu arada oyun internette 25 lira'ya filan satılıyor niye illa Rusça arıyorsun?
  • zibartan kullanıcısına yanıt
    bf4 için değil çıkacak olan bf1 için. bf4 zaten 5 dolar originde şu anda :D
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.