Şimdi Ara

Battlefiled Unlock Problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • oyunu unlock etmekte problem yaşıyorum sizlere adım adım yaptıklarımı anlatayım ben mi yanlış yapıyorum acaba
    Amerikada ki bir arkadaşımın adresini vererek kendime bir adet us psn aldım,daha sonra girip oyunun demosunu indirdim oynadım 30 dk lık deneme bitince,ps store girdim oyunu satın aldım k.kartım ile ve 6kblık demoyu unlock eden dosyayı indirdim install ettim.oyunu açtım hala trial expired diyor.bir kaç kere daha 6kb lık dosyayı install ettim kapadım açtım falan hala aynı.bunun bir ayarı falan mı var ben beceremiyorum
    oyunu satın aldıktan sonra 3 adet mail geldi bunlar şöyle
    mail 1:PlayStation(R)Network Purchase Confirmation‏(ödeme onaylanması bekleniyo gibi bir mail)
    mail 2:Funds have been added to your wallet‏ (bu mailde kart numaram ve kartımdan çekilen dolar tutarı yazıyor)
    mail 3:Your new EA Master Account is ready!‏(burdada mail adresim ile oyuna girebileceğim yazıyor)

• bankami onay vermedi acaba kart sizinmi yoksa alilenizden birinin mi
  • sendeki demoyu sil, unlock satın aldığın hesapdan oyunun önce demosunu yükle, sonra unlock üzerine kur. sorun çözülecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sercan_beser

bankami onay vermedi acaba kart sizinmi yoksa alilenizden birinin mi
    kart benim kartım,oğlan bizim kız bizim yani :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: chakir

sendeki demoyu sil, unlock satın aldığın hesapdan oyunun önce demosunu yükle, sonra unlock üzerine kur. sorun çözülecektir.

hemen deniyorum
  • quote:

sendeki demoyu sil, unlock satın aldığın hesapdan oyunun önce demosunu yükle, sonra unlock üzerine kur. sorun çözülecektir.

allah razı olsun teşekkür ederim
  • quote:

Ben geç kalmışım açıklamak için. Arkadaş gayet güzel bir şekilde belirtmiş.

Hayırlı olsun, iyi oyunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: luckyjackal

quote:

hayıırlı olsun,güle güle oyna, belki oyundada denk geliriz
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: luckyjackal

quote:

hayıırlı olsun,güle güle oyna, belki oyundada denk geliriz

indiririm affetmem

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.