Şimdi Ara

Battlelog adresleriniz (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
1
Favori
1.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: PlayForFun

quote:

Orijinalden alıntı: Decepticon

Sizin yerinize ben giriş yapıp konuşabilirim.

Zaten iyi olmasına gerek yok. Benim de iyi değil. İsterseniz MSN verin, karşı tarafın yazdıklarını bana kopyala yapıştır yapıp gönderirsiniz, ben de size yazmanız gerekenleri yazarım.

Şimdi yapalım istersen hocam.Çok sağolun

• quote:

http://forum.donanimhaber.com/m_54339666/tm.htm burada MSN adresini paylaştım. Bir göz atın isterseniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlayForFun

quote:

http://forum.donanimhaber.com/m_54339666/tm.htm burada MSN adresini paylaştım. Bir göz atın isterseniz.

Ekledim ama açık değilsiniz

• hala pc görünüyorum ama, hintli arkadaş bi oyun oynamam gerektiğini söyledi bakalım
    http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/seyyar41/stats/ps3/
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Battlelog: Tüm online istatitklerinizi, neleri açmışsınız, neleri açmak üzeresiniz, hangi sınıfla ne kadar oynayıp ne kadar puan toplamışsınız vs gösteren bir sistem. Kendinizi ve arkadaşlarınızı takip edebilirsiniz.

Platoon: Facebook'daki grup benzeri bir sistem. Battlelog üzerinden katılıyorsunuz. Birden fazla platoona üye olabilirsiniz. Aradaşlarınızla iletişime, organizasyon düzenlemeye vs yarıyor...

Battlelog adresleriniz

Türkiye Platoon 83 üyeye ulaştı. Herkese açıktır isteyen katılabilir. Herhangi bir etkinlik -şu an için- yapılmayacaktır. Maksat Türkiye adı ve Türk Bayrağı altında toplanacak bir grup olsun.

Sizin platoon ben aratinca neden cikmiyor acaba? Sadece 3-4 uyesi/fani olan baska Turkiye platoonlari buldum, sizinki yok nedense...

• Battleblog adresi:muruhan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stubborn

Sizin platoon ben aratinca neden cikmiyor acaba? Sadece 3-4 uyesi/fani olan baska Turkiye platoonlari buldum, sizinki yok nedense...

Onu bana bir arkadaş daha söyledi, aramada çıkmıyor diye. Nedense artık anlamadım. Şu an platoon üye sayısı 100 oldu ve maksimum 100'müş. Böyle bir sınırlama olduğunu bilmiyordum ve yeni katılım gerçekleşemiyor. İsteyen herkes katılabilir dediğim için de şu an için kimseyi çıkaramam. Biraz zaman geçsin istatistiklere göre oynamayanları çıkarıcaz artık.
  • quote:

quote:

Onu bana bir arkadaş daha söyledi, aramada çıkmıyor diye. Nedense artık anlamadım. Şu an platoon üye sayısı 100 oldu ve maksimum 100'müş. Böyle bir sınırlama olduğunu bilmiyordum ve yeni katılım gerçekleşemiyor. İsteyen herkes katılabilir dediğim için de şu an için kimseyi çıkaramam. Biraz zaman geçsin istatistiklere göre oynamayanları çıkarıcaz artık.

Dostum neden benim platoona katilmiyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: marfoglu

quote:

quote:

Katılmaya katılayım ama benim biraysel ve takımsal olarak bir turnuvaya katılacak zamanım yok. O yüzden katılmadım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: marfoglu

quote:

quote:

Katılmaya katılayım ama benim biraysel ve takımsal olarak bir turnuvaya katılacak zamanım yok. O yüzden katılmadım.

Benimde zamanim yoktu sonunda sinav zamanini atlattim herkes turnuva ne zaman demeye baslamisti.

• Herkesi ekledim arkadaşlar.

Benim battelog adresim kazuyamishima06 o kadar isim denedimki sonunda bu oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: blacktower35

Şu battelog nedir biri tam acıklamasını yapabilirmi ??

İlkay çok süper bir olay, istatistik konusunda bu kadar detaylısı var mı bilmiyorum

Giremeyenler için birde resim paylaşayım

Battlelog adresleriniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi U_şen -- 10 Kasım 2011; 11:12:21 >

• battlelog adresim:Gkhan93
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gkhan.

battlelog adresim:Gkhan93

ekledim
  • Beni de eklerseniz sevinirim. ordekciatabey BattleLog adresim. PSN ID'm de Atabey-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PlayforFun -- 10 Kasım 2011; 13:48:19 >
  • Battlelog üyeliği de tamam. Zaten BFBC2 den EA hesabı vardı, hemen oldu sorunsuzca. PSN Battlelog id filan hepsi geoxid. Yanlız platoona katılamadım ya. Arkadaşım bile yok
  • Ekledim kim varsa
  • Beni de ekleyebilirsiniz arkadaşlar. TheCarcharot
    http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/TheCarcharot/
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.