Şimdi Ara

Battlelog adresleriniz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
1
Favori
1.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

battlelog: Alpheratz86
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreince55

http://battlelog.battlefield.com/bf3/

şimdi bu adrese psn emailimizlemi gireceğiz eğer öyleyse bende yapamıyorum
  • WinstonRed
  • Beyler,Battlelog ps3 te kabul goruyormu ps3 u destekliyor mu yani ?
  • Şu battelog nedir biri tam acıklamasını yapabilirmi ??
  • Battlelog: Tüm online istatitklerinizi, neleri açmışsınız, neleri açmak üzeresiniz, hangi sınıfla ne kadar oynayıp ne kadar puan toplamışsınız vs gösteren bir sistem. Kendinizi ve arkadaşlarınızı takip edebilirsiniz.

Platoon: Facebook'daki grup benzeri bir sistem. Battlelog üzerinden katılıyorsunuz. Birden fazla platoona üye olabilirsiniz. Aradaşlarınızla iletişime, organizasyon düzenlemeye vs yarıyor...

Battlelog adresleriniz

Türkiye Platoon 83 üyeye ulaştı. Herkese açıktır isteyen katılabilir. Herhangi bir etkinlik -şu an için- yapılmayacaktır. Maksat Türkiye adı ve Türk Bayrağı altında toplanacak bir grup olsun.

• psman59
  • Giremiyorum deli olucam yaaa
  • http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/MakaveliTR/

Giremeyen arkadaşlar help.ea.com'dan live chat ile sürekli denesin, adam bekleyin biz halledicez yarına düzelmiş olur falan derse bile inanmayın, başka biriyle konuşup devam edin tekrar tekrar. Bazıları beceremiyor bazıları yapıyor.

quote:

Orijinalden alıntı: blacktower35

Şu battelog nedir biri tam acıklamasını yapabilirmi ??

Hocam COD: Elite gibi birşey. Facebook gibi sistem yapmış adamlar, herşeyin saniyesinde profiline işliyor. Battle Report'lar var, kim kaç kill yapmış kaç kere ölmüş falan herşeyin yazıyor profiline. Hangi silahla kaç kişi vurmuşsun, en uzun kaç metreden adam öldürmüşsün vesaire inciği boncuğu herşeyi var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kogmen -- 6 Kasım 2011; 14:04:40 >

• burakkab
  • Edit: ea.com a üyeymişim ben zaten ama battleloga giremiyorum iyi mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JazHoyt -- 6 Kasım 2011; 14:41:52 >
  • Beyler oyunu kardeşlikle aldım ama battlog a giremiyorum.Nasıl olacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BatuB

Beyler oyunu kardeşlikle aldım ama battlog a giremiyorum.Nasıl olacak?

Aynen.İngilizcem iyi değil konuşamam live chat'te falan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Decepticon

Sizin yerinize ben giriş yapıp konuşabilirim.

Zaten iyi olmasına gerek yok. Benim de iyi değil. İsterseniz MSN verin, karşı tarafın yazdıklarını bana kopyala yapıştır yapıp gönderirsiniz, ben de size yazmanız gerekenleri yazarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PlayforFun -- 6 Kasım 2011; 15:34:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlayForFun

quote:

Orijinalden alıntı: Decepticon

Sizin yerinize ben giriş yapıp konuşabilirim.

Zaten iyi olmasına gerek yok. Benim de iyi değil. İsterseniz MSN verin, karşı tarafın yazdıklarını bana kopyala yapıştır yapıp gönderirsiniz, ben de size yazmanız gerekenleri yazarım.

Çok iyi olur da live chat nerede? Bulamadım...
  • Battlelog'a giremeyenlere, yardım başlığı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PlayforFun -- 6 Kasım 2011; 15:57:52 >
  • PlayForFun yardım etti.Login oldum şuan.Çok teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.