Şimdi Ara

BC ile Yeni Bir Baslangıç... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
206
Cevap
0
Favori
4.799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yeri gelmişken dün dark portal açılışı vardı...kapıdan demon lar yağdı ve grim batol ana baba günüydü. mahşer yerine dönmüştü ve bir adam doğradım zaten :) Dread lordlar felan geldi kestik arada ally da kestik :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Miex

blood elf rogue ftw! inşallah kesme animasyonları falan ezik değildir

ben Orc Female rogueımı Blood Elf Female ye çevirdim ve söylenebilecek tek bişey var Female için.. harika
    cast edebilen bi sınıfla modeli deiştiremedim yine lanet patch geldi.. ama melee sınıflar için gerçekten çok iyi animasyonları var dövüş sırasında.. tavsiye ederim

• Blood elf paladin açmayın ya ltfn

Walla dışlanırsınız Horde tarafında söyliyim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kevin_romeo

yeri gelmişken dün dark portal açılışı vardı...kapıdan demon lar yağdı ve grim batol ana baba günüydü. mahşer yerine dönmüştü ve bir adam doğradım zaten :) Dread lordlar felan geldi kestik arada ally da kestik :)

Siz portaldan geçince asıl dumur olacaksınız.Ben beta ya ilk girdiğimde pit commander i görünce bi süre kıpırdayamadım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: godmorgon

Bir kişininde dranei açacam dedigini görmedim ,duymadım ,okumadım .Harbiden Hordelarda büyük patlamalar olacak

FOR THE HORDE

BEN DRANEİ AÇCAM İNADINA ALLİ ÖLÜMÜNE ALLİ FOR THE ALLİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yeter07 -- 11 Ocak 2007; 18:56:03 >
  • açarsaız banada Pm

For The Alliance But Blood elf Pally /cry it
  • quote:

yeri gelmişken dün dark portal açılışı vardı...kapıdan demon lar yağdı ve grim batol ana baba günüydü. mahşer yerine dönmüştü ve bir adam doğradım zaten :) Dread lordlar felan geldi kestik arada ally da kestik :)

yine gaza geldim hesabı tekrar açıyorumhala duruomu,yani devam ediomu çatışma?
  • dark portal 'dan içeri girmek isteyince burning crusade istiyor yalnız :P hevesini kırmış olmiyim killerdevil :P
  • valla bende paladin acicam :D for the hordE
  • ya ejder kac kisi olduk ya ben ciddiyim bu iste baya :D 2 donem uv deisikliginden dolayi baya bi wow oynicam soyle guzel bi guild kurak maka35.hotmail msj at bana ok
  • quote:

Orjinalden alıntı: maka

ya ejder kac kisi olduk ya ben ciddiyim bu iste baya :D 2 donem uv deisikliginden dolayi baya bi wow oynicam soyle guzel bi guild kurak maka35.hotmail msj at bana ok

walla arkadasım tam sayıy bilmiyorum. Herkes bir seyler diyor :) Tekrar yazayım dedim Arkadaslar Horde acıcaz bunu aklınızdan cıkarmayın ally acmak isteyen warsa bir sey diyemem. Sanırsam 6-7 kisi olduk galiba nasıl bir düzenleme yapıcas bilmiyorum söle bir ben mesajları bastan bir okuyim isimleri yazcam
  • 1-Ejderhalordu(Ben)
    2-YesFear
    3-Galdor
    4-Catastrop
    5-The_FatheR
    6-Brightlance.an
    7-Miex
    8-maka

su an icin bu liste gözüküyor buraya benim 1-2 arkadasımı eklemedim onları eklemeye gerek yok su an basttan burdan kac kisi gelicek onu kararlastıralım. yeni acılacak bir pvp serverinda karakter acıcaz ve düzgün bir guild kurabilirsek bu guildi dagıtmassak eğer ki bilemem ne gösterir baya zevkli ve saglam bir guild olur gibime geliyor.. listede ismi olmaya ve horde karakter acıcak arkadaslar söylesinler onlarıda listeme ekliyim kimin ne olcagı belli olsun..
  • kankam olurda ben olmazmiyim :) benide ekleyin bende varim :) bloodelf rogue veya mage :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lythari -- 13 Ocak 2007; 11:53:49 >
  • Şayet yeni server açılmazsa blizz tarafından, sizi Türkler'in bol olduğu ve yoğunluğunun "Low" durumda olduğu Twisting Nether'a beklerim. Tabi sizin seçiminiz
  • Bende Gelirim Blood Elf Paladin Yada Hunter DUsunuorm AMa Hunter Agirlikli
  • 1-Ejderhalordu(Ben)
    2-YesFear
    3-Galdor
    4-Catastrop
    5-The_FatheR
    6-Brightlance.an
    7-Miex
    8-maka
    9-Lythari
    10-AzraellTr

Listeyi güncelledim Arkadaslar.. su an icin gözüküyorki guild kuracak sayıya ulastık. Nese bakalım allah kerim diyces bekliyoruz. Eger yeni server acılmassa -ki acılacaktır umarım. Arkadasın teklifini düsünebiliriz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tanus

quote:

Orjinalden alıntı: osmanguder

quote:

Orjinalden alıntı: galdor

Bende gelebilirim ancak 16 sında başlayamam ( finaller ).

-İyi günler dışardaki eleman aranıyor yazısı için gelmiştim..
    -Ne iş yaparsın?
    -Abi ne iş olsa yaparım, druidim ben.

iyi bakalım ama hiçbir seyi de tam beceremezsin

Bilmiyorum ne kadar arena yaptın ama 2v2 ya da 3v3 de ii gearlı druidden daha yararlı bi char yok gibi geliyo artık bana...

hemen belirtiyorum hiç druid oynamadım, oynamayı düşünmüyorum ve demek istediğim şu ki lütfen tartışma doğmasın rica ediyorum bu benim fikrim sonuçta, teşekkurler

yuh be be sana ne diyeyim canım sıkıldı tartısma cıksın yarar bir şeyde en iyi olmak değildir...ve druid hiç bir seyde en iyi değildir bunu bilmeyen druid silsin karakterini knight online oynasın

• quote:

grim batol a bekleriz...

pala yada priest ihtiyacımız var guild de gelirseniz yardımcı oluruz

horde arkadaslara kapımız acık LOD rulz

ayrıca rogue ise undead derim karizması yeter ne oyle 15 yasındaki cocuklar gibi sarı saclarla gnome kovalıcan
  • quote:

Orjinalden alıntı: osmanguder

quote:

grim batol a bekleriz...

pala yada priest ihtiyacımız var guild de gelirseniz yardımcı oluruz

horde arkadaslara kapımız acık LOD rulz

ayrıca rogue ise undead derim karizması yeter ne oyle 15 yasındaki cocuklar gibi sarı saclarla gnome kovalıcan

Rogue kısmında sana katılıyorum level 60 undead rogue karakteri olan biri olarak. Ben blood elfleri sarı sac yüzünden deil paladin oynamak icin acıcam :) artı gnom kovalamam zaten onları görünce gülmekten yerlere yatıgımdam kendi kacıp gidiyor. :)

• vaLla ejder suan cok heyacanlandim su gelsede guildimizi kurak oynayak valla hep yabancilarla takilidim yabanci bi ulk unv okudugum icin sorunluyum :D turklerle oynamak guzel olcak :D hadi hadi gelsin artik su
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.