Şimdi Ara

BC ile Yeni Bir Baslangıç... (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
206
Cevap
0
Favori
4.799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar benide ekleyebilirsin (BE Mage) yanlız önce 70lvl yapmam gereken iki karekter var. Artı bişi daha belirtiyim yeni açılan serverlarda yeni açılan charların çok büyük bir bölümü bloodelf olucak bunu önemle belirtmek isterim yani eski ama low population olan bi serverda başlamak daha mantıklı geliyo bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mabi -- 16 Ocak 2007; 16:34:40 >
  • shattered halls serverı yeni açılan bir server, nası yok? :( orda başlayalımmı?
    BE rogue bu arada
  • quote:

Orjinalden alıntı: YesFear

shattered halls serverı yeni açılan bir server, nası yok? :( orda başlayalımmı?
    BE rogue bu arada

durum ne alem orda herkes blood elf tir şimdi...
  • evet şu an itibariyle öyle, ama zamanla durulur, büyük bi hevesle açıp sonra sönücek olanlar var. herkesin BE olmasının bize bi zararı olmaz bence, burda başlayabiliriz diye düşünüorum, tabi yinede çoğunluğun kararına uyucaz..
  • Abi biraz daha bekleyelim derim yada genel ne diycek bakalım onu bekleyelim.
  • tamam, herkes bi fikirni belirtsin açıkça, ona göre haraket ederiz..
  • Ben zaten pazar yada pazartesi gününe kadar oyunu kuramam. O yüzden beklemek zorundayım. Ve yukarda yazdıgım gibi lütfen priest acın biraz.
  • 10 kişiden 2 den fazlası pala olursa dengesiz olur. Ayrıca ben 2 karakterle değil mage olacak bir arkadaşım ile gelicem. Ayrıca her ne kadar hertürlü tank olabilcek olsamda warrior lazım, hunter lazım, warlock lazım, priest lazım vs..
  • hangi server'dasınız arkadaşlar?
  • beyler ally yok mu yaw aranızda

kime sorsam horde walla ally kalmıcak bu gidişler
  • ok ben ayin 21 de tr de olcam o gun bldelfpaladinim acicam we ejder kankayla baslicaz kasmaya dimi guild ismini beraber koyariz
  • arkadaslar yeni açilan bir sürü server war ama onlarda char acamiyoruz.sadece char transfer için açilmiş.ben özellikle wow un kendi sitesinde yazan bi kaç yeni açilan server a girdim ama char açmaya izin yok.bu arada bencede herkesin BE olması sorun deil önemli olan server ın yeni açilmiş olması vede char transferinin olmaması.wow un forumlarında bikaç açılcak olan server a 6 ay boyunca char trasferi yasakmış bu serverlardan birine girersek güsel olur çünkü biz 0 dan 70 e kasasıya kadar 60 olanlar set e baslar.buda cok can sıkıcı olur.artık 40 kişilik instlerde kalmadıgı için 25 kişi olan set i toplamaya başlar.Shattered Halls nasi bi server pvp,rppvp,rp?genelde herkes pvp olsun der ama bakıcas...(bide gelse su bc daha hoş olcak ama.sendit..)

• Arkadaşlar Karazhan PVP server yeni açıldı, ayrıca çar da açtım ben..?? Orada toplanmayı öneriyorum.. Ne dersiniz??
  • bana uyar
  • Arkadaslar o halde Karazhan PVP realm i uygun görülüyor. Ben gene bakıcam ama herkes ok derse orda baslayalım. Birde Arkadaslardan ricam herkes paladin açmasın lütfen 2-3 tane paladin yeterli. yoksa zorluk cekeriz arkadaslar. Priest imiz yok ve en önemlisi Warrior umuz yok. Lütfen bu konuları dikkate alalım. Siz ne diyorsunuz. Eğer oke derseniz bende yarın oyunu kurar ufaktan baslarım kasmaya.

Kesin Liste su an icin bu ama eklenicekler war...

1-Ejderhalordu(Ben)........(Blood Knight)
    2-YesFear.......................(
    3-Galdor.........................(Druid)
    4-Catastrop....................(
    5-The_FatheR.................(
    6-Brightlance.an.............(Mage)
    7-Miex...........................(Rogue)
    8-maka..........................(Blood Knight)
    9-Lythari........................(
    10-AzraellTr...................(
    11-Anteos......................(Hunter)
    12-Indigo.......................(Rogue)
    13-PVH...........................(Blood Knight)
    14-Clawn........................(Hunter)
    15-Quak3.......................(Blood Knight)
    16-eren_co.....................(Priest)
    17-catastrop...................(Mage)
    Burdan pvh veya quak3 arkadasıma sesleniyorum lütfen charınızı degistirin öle bir durum sözkonusu olurmu warrior olursanız ikinizden biri sevinirim ama olmassanızda canınız sağ olsun arkadaslar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ejderhalordu -- 17 Ocak 2007; 13:34:10 >

• karazhan iyi bende orada actım lvl 8.5 UD rogue dun gece baya bi adam vardı karınca surusu gibi quest yapıyorlardı fakat simdi normale dondu ne lag var nede baska bisey.Blood elf ler dolasmaya basladı UC civarındaKarazhan iyi olucak gibi fakat simdiden hic birsey belli olmaz
  • Oke ozaman herkes orda karakterini acıp kasmaya baslasın madem bende yarın aksam girmeye calısam eğer olursa artık bakıcas öle cok uzun süre online kalamıyorum arkadaslar haberiniz olsun. Guild isine gelince Gm high end ins lerine girmis ve bu işte tecrübesi olan birinin olması lazım...
  • Yaw anlatamadım ben druidim, arkadaşım mage 2 kişiyiz yine yanlış orası dfdsf

quote:

Orjinalden alıntı: Ejderhalordu

Oke ozaman herkes orda karakterini acıp kasmaya baslasın madem bende yarın aksam girmeye calısam eğer olursa artık bakıcas öle cok uzun süre online kalamıyorum arkadaslar haberiniz olsun. Guild isine gelince Gm high end ins lerine girmis ve bu işte tecrübesi olan birinin olması lazım...

Ayrıca naxx hariç hepsini biliyorum ama benden gm olmaz olsa olsa ventriloda lan tank aggroyu kaçırma, searing pain atma yuh diyen adam olur..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi galdor -- 16 Ocak 2007; 21:05:37 >
  • Listeye beni de ekleyebilirsin;
    Nick : prenses
    bloodelf priest ...

oyuna bu listedeki isimlerle başlayanları ben friends list e eklemeye başliim..
  • liner fianlim bittsin

2 hafta full kaşışla 60 olcaz ihş :D ayrıca aynı serverda ally olacağımdan pvp lerde görüşürüz

Bu ismi hatırlayın

AMBOLEOS veya IMBA_LEOS

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.