Şimdi Ara

BC ile Yeni Bir Baslangıç... (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
206
Cevap
0
Favori
4.799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Guild ismi nolcak?Belki bende gelirim ama kesin söylemek istemiyorum.Karar verirsem sonra söylerim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: osmanguder

quote:

Orjinalden alıntı: tanus

quote:

Orjinalden alıntı: osmanguder

quote:

Orjinalden alıntı: galdor

Bende gelebilirim ancak 16 sında başlayamam ( finaller ).

-İyi günler dışardaki eleman aranıyor yazısı için gelmiştim..
    -Ne iş yaparsın?
    -Abi ne iş olsa yaparım, druidim ben.

iyi bakalım ama hiçbir seyi de tam beceremezsin

Bilmiyorum ne kadar arena yaptın ama 2v2 ya da 3v3 de ii gearlı druidden daha yararlı bi char yok gibi geliyo artık bana...

hemen belirtiyorum hiç druid oynamadım, oynamayı düşünmüyorum ve demek istediğim şu ki lütfen tartışma doğmasın rica ediyorum bu benim fikrim sonuçta, teşekkurler

yuh be be sana ne diyeyim canım sıkıldı tartısma cıksın yarar bir şeyde en iyi olmak değildir...ve druid hiç bir seyde en iyi değildir bunu bilmeyen druid silsin karakterini knight online oynasın

http://youtube.com/watch?v=PgPV_RXUNH8 ok?

• ya puf her topicte tartışma olmasın ya her char güçlü arkadaşlar hiçbiri birbirinden güçsüz deil
  • abi cok paladin oldu ben gelmesem fikir degisti pardon
  • Sorun değil. İsteyen gelir isteyen gelmez. Biz guildi kurduk arkadaslar Guild ismi "DH CluB" online oldugunuzda bana ulasabilirsiniz.

Ecthelionas, ben olmassam Prenses,e o da olmassa Fearrless e ulasın lütfen su an icin 6 kisi guildde 9 kiside listemde olup online olmaları bekleniyor.
  • benide beklion dimi :D nick olursa maka yazcam olmassa haber weririm bi turkiye gidebilsem ah bi gidebilsem
  • nick : catastrop
    class: blood elf mage
  • İsim olarak daha yaratıcı olsanız daha güzel olur ama nese.
  • Şu an Karazhan serverında belli bir eski tayfa arkadaşları olarak başlamış bulunuyoruz. Ulaşmak isterseniz adım Dhagrun, Level 25 Undead Warrior, herhangi bir konuda yardımcı olabilirim , Ghostlands questlerini yaptım The Barrens yerine...
  • quote:

Orjinalden alıntı: F_o_X

İsim olarak daha yaratıcı olsanız daha güzel olur ama nese.

O ism oyun icinde toplanmak amacıyla kuruldu aceleden buradada tartıslmadıgı icn yani kimse ism soylemedigi icn biran once kurduk hersey belli oldugunda daha iyi bir ism altında toplanırız.Buradan ism tartısmaya devam edelim bu sure icnde ve herkesin hosuna giden bir ism oldugunda direk degisitiririz.
  • Evet bir catı olusturmak icin kurulmustur. Daha sonra isim degisecek ve tabard alınacaktır. kesin sayı belli olsun diye. Su an icin guild deki arkadas sayısı 18 olmustur arkadaslar bilgilerinize..
  • selam arkadaslar bende su an bir baska serverda ally tarafındayım ama yeni bir serverda sıfırdan sizlerle kasmakta hos olurdu. blood elf warrior olsa hiç durmaz gelirdim ama yok sanırım :( onun yerine başka birşey bulabilirsem ben ve 3 arkadasım direk yanınızdayız :)
  • pm attım 19 olcak 5 gun sonra evdeyım benı bekleyın :) cok lvl yukseltmeyın ayrıca clana ne lazıma onu secıyım warrıor yada bı baskası ...
  • beyler beklein beni çarşamba blood elf hunterimle çoşmaaaaa geliommmmmmmmmm fazla lvl atlaığta fark yaratmaın dier charlarınız kasın yaw:D
  • Arkadaslar guild teki arkadas sayımız yükselmeye devam ediyor. gelicek arkadaslar bana yada asistanlardan fearrless ve/veya Prenses e ulassınlar. İlk inst imizi basarı ile bitirdik (RFC) gülmeyin isin geyigi herkesin düsük levelde olması :) digeri insleri bitirdikce burada bilgilendirme yapıcagım..
  • Evet Rfc Farma Baglandi Diyebiliriz En Az 4 KEre Bitirmisizdir Belkide Daha Fazla
  • Arkadaslar işte güzel bir screen shot benim karakterimden bu yüzden 6 sefer öldüm arka arkaya....

http://img252.imageshack.us/my.php?image=adsz1sh.png
  • lvl 21 Blood elf mage ama sizin server degil usa server
  • Beni silebilirsiniz listeden fazla dersten kaldığım için oyunu bıraktım
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.