Şimdi Ara

bedava host

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
5.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slm arklar ben bu webden fazl anlamam daha yeni girmeye basladım yas17 oldugu için kredi kartıda yok ucretsiz websayfamı yayınlamak istiyom ama kaliteli bişe deilole denemeler için bana adres verbilirmisiniz

• oncelıklewww.cjb.net kullanabılırsın yada geocities.com ama bunlarla ancak basıt html ve java kullanabılıyosun sadece bu konularla ılgılı dah ffazla bılgı almak ıcınwww.dersler.org adresınden faydalana bılrısın hem tasarım hem bole konularla ılgılı hos bır site......(not benımsıteyle herhangı bır baglantım ve cıkarım yok sadece ıı oldugundan tavsıye edıyorum)
  • php ise brinkster.com asp veya html ise somee.com
  • someede sorun yoksa orası cok guzel bugun actım ftpden yukledim ama gsonra giremedim
  • bence harçlıklarından biraz biriktirip 30-40 ytl kadar yani, güel bir domain ir de sana yeterli oladak hosting alabilirsin..tavsiye ederim..
  • havale ile de host veya domain satın alabilirsin. ille kredi kartının olması gerekmez. hem bir tanıdığına para verirsen de seni kırmayıp kredi kartı ile de alabilirler. yani 17 yaş olayını takma.

kendini geliştir, sonra paralı host+domain e geçersin.
    free host için ise forumda arama yap.
  • arkadaslar doğru diyorsunuz fakat endimi geliştirmeden uzret harcamak istemiyorum.fakat hem asp destekli
    hemde ftp kullanabileceğim bir freehost istiyorumkullanımı someegibi olursa sevinirim

somee diye bir site vardı fakat bozuldumu ole bişi oldu yapamadık şimdi arkadasın biri bana php oğretmeye calişiyo ama ne fayda ondan hiç anlamadım onun için aspye devam etmek istiyorum
  • bırakın host u falanwww.pandela.com en iyisi. beleş host
  • quote:

Orjinalden alıntı: thefatih

bırakın host u falanwww.pandela.com en iyisi. beleş host

:) o da güzel
  • quote:

Peki Bedava hostlar ücretini ödediğin paralı hostun yerini tuatarmı ??
  • sence?
  • 50megs.com
  • quote:

Orjinalden alıntı: kemalton

sence?

Bana diyorsan tutmaz tabiki
  • quote:

Orjinalden alıntı: imranbilisim

quote:

Peki Bedava hostlar ücretini ödediğin paralı hostun yerini tuatarmı ??

bence tutuyor. çünkü çok kaliteli. nameserverları da yönlendirirsin. ohhh beLeş host işte. heral de sizin server ınız var ondan böyle yazdınız

• beleşler iyi ise siz devamlı ordan kullanın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.