Şimdi Ara

Behzat rasuli ve temel matematik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar, ben matematik öğrenmeye karar verdim.Üniversiteye gidiyorum ama aldığım eğitimin yetersiz olduğunu düşündüğüm için tekrardan girmeyi düşünüyorum. Sayısalda 20bine giren arkadaşım bana behzat rasulinin kaf-1 paketini önerdi matematiği öğrenmem için. Sizce nasıldır? Almış olan arkadaşlar varsa gerçekten de dedikleri gibi mi? benim hiç temelim yok biraz ANTRENMANLARLA MATEMATİK 1'den üslü sayılara kadar çalıştım ve bıraktım çünkü sorular hep aynı olduğu için.

Şu kardeşinize yardım etmeni mutlu eder!

• Temel matematiği kaf 1 ile öğrenirsin meraklanma
  • Hocam bence temel matematikte Selim Hocanın kitabını alıp youtubela ilerletirseniz oturur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Towns

Bu mesaj silindi.
    hocam küp açılımını falan bilmiyorum. ne önerirsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GenelKültürAbidesi

Hocam bence temel matematikte Selim Hocanın kitabını alıp youtubela ilerletirseniz oturur.
    yani behzat rasuliye sonra başlamamı mı istiyorsunuz?
  • karanlıklar_lordu kullanıcısına yanıt
    Hiç bulaşma ben kaf 1 %90 bitirdim. Kaf2 aldım ama problemlerin yarısına gelince bıraktım.ayt için yararlı ama tyt için pek işe yaramaz gibi.
  • quote:

Hiç bulaşma ben kaf 1 %90 bitirdim. Kaf2 aldım ama problemlerin yarısına gelince bıraktım.ayt için yararlı ama tyt için pek işe yaramaz gibi.
    Hocam ne önerirsiniz? siz yetkili birisine benziyorsunuz?
    Hocam yetkili değilim ama bu sene edindiğim birtakım tecrübeler var tabi ki. Eğer ailemi ikna edebilirsem mezuna kalıcam. Programım şöyle benim hocamdan tyt+ayt mat olarak gidicem kitaplarını alıp. Geometride Kenan Kara'dan gidicem yetersiz kaldığında zaten Metin Hocam kanalından bakarım. Zaten bir tmci olarak full mat+geo kasıcam. Tabi bu saydığım kaynakların yanında yahya tan,matematiğin güler yüzü gibi kanallardan da faydalanacağım.
  • quote:

Hocam yetkili değilim ama bu sene edindiğim birtakım tecrübeler var tabi ki. Eğer ailemi ikna edebilirsem mezuna kalıcam. Programım şöyle benim hocamdan tyt+ayt mat olarak gidicem kitaplarını alıp. Geometride Kenan Kara'dan gidicem yetersiz kaldığında zaten Metin Hocam kanalından bakarım. Zaten bir tmci olarak full mat+geo kasıcam. Tabi bu saydığım kaynakların yanında yahya tan,matematiğin güler yüzü gibi kanallardan da faydalanacağım.
    Hocam cevabınız için teşekkür ederim öncelikle. Benim gibi matematik temeli çok zayıf olan birisi için ne önerirsiniz?
    Sıfırdan bir kaynak antrenmanlarla matematiğin yeterli olmadığını düşünüyorum da.
    O konu hakkında bir şey söyleyemem hocam.Benim biraz altyapım vardı. O yüzden bir şey söylemem yanlış olur.
  • quote:

O konu hakkında bir şey söyleyemem hocam.Benim biraz altyapım vardı. O yüzden bir şey söylemem yanlış olur.
    Yardımlarınız ve cevaplarınız için teşekkür ederim hocam :)
    Rica ederim
  • Vaktin bolsa alabilirsin. Ben de senin seviyendeydim, sen zaten bunları biliyorsun deyince internetten açıp bakardım. Bu olay KAF1-2 boyunca başıma 6-7 defa geldi, sıkıntı olmaz yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagkan1905

Vaktin bolsa alabilirsin. Ben de senin seviyendeydim, sen zaten bunları biliyorsun deyince internetten açıp bakardım. Bu olay KAF1-2 boyunca başıma 6-7 defa geldi, sıkıntı olmaz yani.
    Evet vaktim boş baya bölümün dersleri de çok basit, kaf-1 öneriyorsunuz o zaman.
    Zaten üniversitede okuyorsun, kaf'in altı kurtarmaz seni.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.