Şimdi Ara

Bekir İrtegün

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 senedir hem destekliyor hem de severek izliyordum ama bu sezona felaket başladı.
    2 pozisyondan birinde hata yapıyor.Silkelenip form tutması-kendini bulması biraz zaman alacak.O sebeple Yobo-Egemen ikilisi daha sağlıklı olur gibi.
    Al işte golde de Umut'u kaçırdı.

• Bekir fenerin oyunncusu değil kesinlikle..
  • Yedek stoper olarak iş yapar, Yobo ve Gökhan'ı arıyoruz.
  • her ne kadar ahlaklı, efendi bir futbolcu olsada fenerbahçeye yakısan bir defans degil.
    ama anadolu klüplerinde oynayabilecek kapasitede
  • Yobo var
  • yok cıldırtır insani izlerken kanser etti beni yobo gelsede yedekleredeki yerini alsa keske
  • Ben hep dedim ama anlayan olmadı.
  • 10 kişi gibi oynadık gerçekden. Bekirin varlığıyla yokluğu farkettirmedi.
  • yobo gelsinde bizde kurtulalim sundan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yıllardır benim söylediklerimi siz şimdi görüyorsunuz kuşburnu.

Ben Bekir oynayacağına Serdar oynasın derken herkes kafa buluyordu. Görüyoruz Bekir i.
    Mehmet Topal bu takıma niye alındı dediğimde kafa bulanlar. Buyrun Topal.
    Alex artık oynayamıyor. Maç içinde silik dediğimde kızanlar. Buyrun Alex.
    Senelerdir onun yüzünden top oynayamıyoruz dediğimde kızanlar. Buyrun Kocaman.

Siz bu adamlarla gurur duymaya top oynamaya devam edin. Bu senede aldığımız galibiyetlerde bile kan gelecek her yerimizden.
  • Mehmet Topal yılın TR bidonu olacak gibi duruyor.Bu kadar korkak,pasif bir orta saha oyuncusu olmaz,olmamalı.
    Bekir'de ancak rotasyon oyuncusu olur 11'e girecek hali yok.
  • Bu kazmalarla işimiz zor (Bekir,Selçuk,Orhan) yedek bile olmaz bunlardan araya atılan her topu aldırdılar sağ kanat yol geçen hanına döndü resmen.
  • Aynısını ben dediğimde 20 kişi birden yüklenmişti bana..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Piêr Dé Sans

Yıllardır benim söylediklerimi siz şimdi görüyorsunuz kuşburnu.

Ben Bekir oynayacağına Serdar oynasın derken herkes kafa buluyordu. Görüyoruz Bekir i.

Siz bu adamlarla gurur duymaya top oynamaya devam edin. Bu senede aldığımız galibiyetlerde bile kan gelecek her yerimizden.

Bekir Yobo'nun yanında görevini yapan bir oyuncu ama hem bu seneye formsuz girmesi hem de yanında onu toparlayan bir Yobo değil Egemen'in olması sonu oldu Bekir'in.
    Emre'yi yollamasak Topal çok iş yapardı.Çünkü Emre sadece oynayan değil yanındaki adama bir şeyler öğreten bir oyuncu.Yalnız Emre gidince göbek için 4'ünü toplasan 1 adam çıkmaz seçenekler kaldı elimizde(Topuz sağ kanata alışkın,Topal,Cristian,Selçuk ise silik topçular)
    Alex'ten tüm maç değil de artık 30 dk- 60 dk ne gerekiyorsa o şekilde faydalanmalıyız artık.
    Ama o geçişi yapabilecek futbol dehası Aykut hocada yok malesef.Sow gibi adam kulübede.Hadi senelerdir iyi 2 forvet aynı anda bulunmadığı için Alex'e mahkum olduk.Bu sene Sow'dan neden uzatmalarda faydalanıyoruz.
    Aykut Kocaman'ı savunanlar adamın müthiş potansiyeli için değil o gittiğinde yerine kimin geleceği bilinmediğinden dolayı fazla üstüne gidemiyorlar.
    Aykut Kocaman'a baktığımda hem eleştirdiğim hem beğendiğim tarafları var ama giderse kim gelir diye düşünüyorum.Ya Luce'yi getireceksin ya da Aykut kocaman'ı elinde tutacaksın.Çünkü yeni yb td demek aylarca zaman kaybı, uyum süreci, gelenin gideni aratması vs. demek.Çünkü öyle bir td bu bünye görmedi gören varsa söylesin.Gelir gelmez tüm yönleriyle daha iyi olan? Zico efsane bir tddir ama şl de tarih yazarken ben ligte kadıköyde anadolu kulüplerine karşı en kötü FB'yi zico döneminde izledim.Sinirlerim oynuyordu her hafta.

• quote:

Orijinalden alıntı: kuşburnu

quote:

Orijinalden alıntı: Piêr Dé Sans

Yıllardır benim söylediklerimi siz şimdi görüyorsunuz kuşburnu.

Bekir Yobo'nun yanında görevini yapan bir oyuncu ama hem bu seneye formsuz girmesi hem de yanında onu toparlayan bir Yobo değil Egemen'in olması sonu oldu Bekir'in.
    Emre'yi yollamasak Topal çok iş yapardı.Çünkü Emre sadece oynayan değil yanındaki adama bir şeyler öğreten bir oyuncu.Yalnız Emre gidince göbek için 4'ünü toplasan 1 adam çıkmaz seçenekler kaldı elimizde(Topuz sağ kanata alışkın,Topal,Cristian,Selçuk ise silik topçular)
    Alex'ten tüm maç değil de artık 30 dk- 60 dk ne gerekiyorsa o şekilde faydalanmalıyız artık.
    Ama o geçişi yapabilecek futbol dehası Aykut hocada yok malesef.Sow gibi adam kulübede.Hadi senelerdir iyi 2 forvet aynı anda bulunmadığı için Alex'e mahkum olduk.Bu sene Sow'dan neden uzatmalarda faydalanıyoruz.
    Aykut Kocaman'ı savunanlar adamın müthiş potansiyeli için değil o gittiğinde yerine kimin geleceği bilinmediğinden dolayı fazla üstüne gidemiyorlar.
    Aykut Kocaman'a baktığımda hem eleştirdiğim hem beğendiğim tarafları var ama giderse kim gelir diye düşünüyorum.Ya Luce'yi getireceksin ya da Aykut kocaman'ı elinde tutacaksın.Çünkü yeni yb td demek aylarca zaman kaybı, uyum süreci, gelenin gideni aratması vs. demek.Çünkü öyle bir td bu bünye görmedi gören varsa söylesin.Gelir gelmez tüm yönleriyle daha iyi olan? Zico efsane bir tddir ama şl de tarih yazarken ben ligte kadıköyde anadolu kulüplerine karşı en kötü FB'yi zico döneminde izledim.Sinirlerim oynuyordu her hafta.

Aykut hoca bu takımdaykende 3 senedir bir halt yaptığımız yok. Yeni bir direktörü senelerdir almayı planlamayan yönetim, Aziz Yıldırım, bu takımın geldiği sonucun sorumlusudur. Bu kadar basit.
    Takım 3 senedir resmen çöktükçe çöküyor. Fizik olarak üstün olduğumuz tek takım bizim kulübede bekleyen yedek takımımız.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.