Şimdi Ara

Belediye beni okula şikayet etmiş !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlarla kağıttan uçak yapıp camdan aşağı attık ( 2 tane attık sadece. ) . Okulumuzun karşısında belediye var. Dersteyken sınıfa duyuru geliyor, uçak atanları müdür odasında bekliyor diye. Ben tek başıma gittim. Belediye aradı bizi yapmayın böyle şeyler vs vs diyerek geçiştirdi müdür. Kardeşim bu koskoca belediyenin işi gücü yokta iki tane uçağı aşağı attık diye bizi mi şikayet ediyor üşenmeyipte ? Ülkedeki bütün sorunlar bitti bir tek bizim attığımız 2 tane uçak mı kaldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmtmrt45 -- 5 Ocak 2016; 18:50:54 >

• İyi olmuş :) Bir iki fark etmez, çevreyi kirletiyor sonucta

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hangi belediye hocam gelecek seçim oyum ona
  • Bir Liselinin İsyanı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizi arayan belediye değil belediyedeki görevli görmüştür aramıştır başkanın haberi yok
  • Hangi belediye olduğunu ilk mesaja ekle maillerini dolduralım dh ruhu canlansın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kar topu savaşını polisin basıp "çabuk dağılın" uyarısı yapan bir ülkede yaşıyorsun kardeş, ayağını denk al.
  • Zodiac Killer Z kullanıcısına yanıt
    o bakımdan haklısınız çevreyi kirletiyor, kabul ediyorum. Fakat emin olun bu şehirde attığım 2 uçaktan daha fazla çevreyi kirleten daha çok şey, sorun var. Belediyeye bir sürü dilekçe yazım hiçbirine cevap gelmedi daha
  • quote:

Orijinalden alıntı: umbaba

Kar topu savaşını polisin basıp "çabuk dağılın" uyarısı yapan bir ülkede yaşıyorsun kardeş, ayağını denk al.

hee kartopu savaşı olaya bide tek taraflı bakmayın.
  • yapsak ne olacak ? cevap bile vermezler. Attığım onca dilekçenin hiçbirinin cevabı gelmedi daha.
  • Zaten herkes senin gibi düşünüp çevreyi kirletiyor buna da emin ol. Ben mi kurtaracağım diye atıyor herkes bir şeyler. Hayıflanmak yerine atmayın bir daha. Ama tabii iyi olmamış şikayet edilmeniz.
  • yahobea Y kullanıcısına yanıt
    Peki okulu arayan o eleman her kimse, yolda kendi yaşıtında birinin yere çöp attığını görüp uyarıyor mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmtmrt45

Peki okulu arayan o eleman her kimse, yolda kendi yaşıtında birinin yere çöp attığını görüp uyarıyor mu acaba?

Küfür ediyordur belkide. Ben acayip kıllanırım öyle insanlara, arabadan falan bir şeyler atıyorlar bazen denk geliyorum pis pis bakıyorum.
  • Tam dayaklıksın var ya.Seni böyle tekme tokat dövmek lazım.Arkadaşım, yaptığın doğru bir şey değil hala üste çıkmaya çalışıyorsun.Zeka geriliğin mi var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RobertKnepperLoL -- 5 Ocak 2016; 19:12:36 >
  • RobertKnepperLoL kullanıcısına yanıt
    diyorum ya birşey demiyor kimse birbirine. Anca bizimle uğraşsınlar böyle, bilmiyorlarki kendi yaşıtları çevreyi bizden daha fazla kirletiyor. + Kapının önündeki güvenlik görevlisi sigara içiyordu acaba onu hergün çöpe mi atıyor ?
  • ahmtmrt45 kullanıcısına yanıt
    Herkesin yapması o davranışı meşru kılmaz.
  • RobertKnepperLoL kullanıcısına yanıt
    Yere atmam doğru birşey değil biliyorum. ben böyle ufak birşey için beni müdürle muhattap etmelerine laf ediyorum. Bu ülkede yapılması gereken daha önemli şeyler var. Doğudaki itler hergün askerlerimizi şehit ediyor, adamların kullandıkları kaçak elektriğin parasını biz ödüyoruz, ülkenin eğitim durumu ortada, verilen asgari ücret ve kesilen vergiler, ülkede işlenen suçlar, tecavüzler, kadın cinayetleri... bu devletin bunca çözmesi gereken sorun varken böyle birşey için okulu araması biraz tuhaf geliyor bana. Tamam biliyorum belediyenin yaptığı kötü birşey değil fakat gereksiz bir iş, ki bizde hergün uçak yapıp sokağa çöp atan tipler değiliz.
  • Madem beni şikayet eden o eleman duyarlı bir vatandaş, bende duyarlı bir vatandaş olup o adamın içtiği sigara izmaritlerini yere attığını 1 ay boyunca videoya alıp belediyeye şikayet edicem.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.