Şimdi Ara

Ben şimdi ne yapayım :( :( :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Allah benim belamı versin. Emin olun şuan bu forumda bir çıkış yolu arayanlar arasında en mal insan benim. Geçen sene gırgıra şamataya verdik çalışmadık olmadı. Neyse dedik bir sene daha hazırlanalım; çalışırız yaparız. Ne oldu peki? Yine çalışmadım, yine salak salak gezdim ve sonuç da değişen ne oldu? KOSKOCA BİR SIFIR. Napacam bilmiyorum? Evdekilerin yüzüne bakamaz oldum. Çaktırmamaya çalışıyorum ama sonuç gelince ne olacak? Öğrenmeyecekler mi? Hayata resmen küsmüş durumdayım. Ne yapmalıyım? Nasıl kurtulacam bu işkenceden bilmiyorum? Gerçekten kendime en çok kötülüğü ben yapıyorum. Ama kendime yaptığımdan bir gram üzüntü duymuyorum. Çünkü ben kendim ettim ve kendim buldum. Ama ya annem - babam. Onların suçu neydi? Yazıklar olsun bana. Yazıklar olsun.

Arkadaşlar lütfen yardım edin. Ne yapmalıyım ben? Bir üçüncü seneyi kaldıracak ne gücüm var nede bunu evdekilere söyleyecek yüzüm? Lys herşeyi değiştirir mi? Düzeltebilir mi herşeyi? Ama bu moralle o LYS KONULARI biter mi? NOT: Sayısalcıyım ve ygs 1 puanım en fazla 315 puan gelir. ( Tam bilmiyorum çünkü matematikte 9 yanlışı görünce ne gazete aldım nede internetten baktım. )

• ben de o aralar bekliyorum benim ilk girişim ama inan durumum farklı değil. umarım sıralamalar 10.000 oynar ama çevremden de anladığım kadarıyla herkes bi miktar düşmüş..
  • quote:

Orijinalden alıntı: model94

ben de o aralar bekliyorum benim ilk girişim ama inan durumum farklı değil. umarım sıralamalar 10.000 oynar ama çevremden de anladığım kadarıyla herkes bi miktar düşmüş..

Öyle dediğin gibi herkeste bir düşüş var ama bu düşüş çok fazla oynar mı bilmiyorum? Geçen senede matematik çok zordu ama ne oldu yine 1800 tane full çıktı. Bu senede çok değişmez gibi geliyor. Çalışan hakkını yine alır, yine yapar. Çok fazla negatif olmak istemiyorum ama yapamıyorum.
  • bu sene değişmezse 150.000 lerde falanız yani hazırlanmaya bile gerek yok hoş 10 oynasada gerek yok :S
  • Abi git evdekilere söyle ama seneye kesin calis

Şimdi lys kas kaybedecek neyin var ?

2 senedir geziyorsun 2.5 otur calis veya seneye gezme adam gibi calis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: skywhale

Allah benim belamı versin. Emin olun şuan bu forumda bir çıkış yolu arayanlar arasında en mal insan benim. Geçen sene gırgıra şamataya verdik çalışmadık olmadı. Neyse dedik bir sene daha hazırlanalım; çalışırız yaparız. Ne oldu peki? Yine çalışmadım, yine salak salak gezdim ve sonuç da değişen ne oldu? KOSKOCA BİR SIFIR. Napacam bilmiyorum? Evdekilerin yüzüne bakamaz oldum. Çaktırmamaya çalışıyorum ama sonuç gelince ne olacak? Öğrenmeyecekler mi? Hayata resmen küsmüş durumdayım. Ne yapmalıyım? Nasıl kurtulacam bu işkenceden bilmiyorum? Gerçekten kendime en çok kötülüğü ben yapıyorum. Ama kendime yaptığımdan bir gram üzüntü duymuyorum. Çünkü ben kendim ettim ve kendim buldum. Ama ya annem - babam. Onların suçu neydi? Yazıklar olsun bana. Yazıklar olsun.

Arkadaşlar lütfen yardım edin. Ne yapmalıyım ben? Bir üçüncü seneyi kaldıracak ne gücüm var nede bunu evdekilere söyleyecek yüzüm? Lys herşeyi değiştirir mi? Düzeltebilir mi herşeyi? Ama bu moralle o LYS KONULARI biter mi? NOT: Sayısalcıyım ve ygs 1 puanım en fazla 315 puan gelir. ( Tam bilmiyorum çünkü matematikte 9 yanlışı görünce ne gazete aldım nede internetten baktım. )

Elinden geleni yap arkadasım. Calıs sadece & sadece calıs. Allahın izniyle kazanırsın. Üzülme bosuna. Sunu unutmaki anne babalar kızarlar sayar söverler kazanmadıgında ama dersane kaydını onlar yaparlar dha sen sölemeden. ilk onlar sana söylerler calıs bi sne daha dene diye. Sen yinede üzülme elinden qelenin en iyisini yap. Allah yardımcımız olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: thecaliph16

Abi git evdekilere söyle ama seneye kesin calis

Şimdi lys kas kaybedecek neyin var ?

2 senedir geziyorsun 2.5 otur calis veya seneye gezme adam gibi calis

Cevabın için çok teşekkürler. Evet dediğin gibi kaybedecek hiç birşeyim yok. Bugün gittim LYS kitaplarımı aldım. Ve çok fazla kasmadan bir program yapmaya çalıştım. İnşallah programa uyabilirim. 2.5 ay çok kısa bir zaman gerçekten ama elimden geleni yapmaya çalışcam. Belli olmaz belki iyi geçer ve birşeyler olur. Bu sene gitmem gerekiyor yoksa 3. senenin yükünü kaldırabilir miyim bilmiyorum. Ailem ne der onu hiç düşünmek bile istemiyorum. Dediğim gibi elimden geleni yapcam ama olmazsa seneye herşey farklı olcak. İnşallah hepimiz istediğimiz yeri kazanırız. Başarılar. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Esma21

quote:

Orijinalden alıntı: skywhale

Allah benim belamı versin. Emin olun şuan bu forumda bir çıkış yolu arayanlar arasında en mal insan benim. Geçen sene gırgıra şamataya verdik çalışmadık olmadı. Neyse dedik bir sene daha hazırlanalım; çalışırız yaparız. Ne oldu peki? Yine çalışmadım, yine salak salak gezdim ve sonuç da değişen ne oldu? KOSKOCA BİR SIFIR. Napacam bilmiyorum? Evdekilerin yüzüne bakamaz oldum. Çaktırmamaya çalışıyorum ama sonuç gelince ne olacak? Öğrenmeyecekler mi? Hayata resmen küsmüş durumdayım. Ne yapmalıyım? Nasıl kurtulacam bu işkenceden bilmiyorum? Gerçekten kendime en çok kötülüğü ben yapıyorum. Ama kendime yaptığımdan bir gram üzüntü duymuyorum. Çünkü ben kendim ettim ve kendim buldum. Ama ya annem - babam. Onların suçu neydi? Yazıklar olsun bana. Yazıklar olsun.

Elinden geleni yap arkadasım. Calıs sadece & sadece calıs. Allahın izniyle kazanırsın. Üzülme bosuna. Sunu unutmaki anne babalar kızarlar sayar söverler kazanmadıgında ama dersane kaydını onlar yaparlar dha sen sölemeden. ilk onlar sana söylerler calıs bi sne daha dene diye. Sen yinede üzülme elinden qelenin en iyisini yap. Allah yardımcımız olsun

Çok teşekkürler cevap için. Az önce de yazdığım gibi inşallah kazancam bu sene. Çalışmadan olmadığı çok ama çok net. Eğer sende sınava girceksen sanada başarılar. İnşallah hepimiz kazanırız.

Not: Çok fazla cevap yazarak konuyu üstte tutmak istemiyorum. Kendi derdim için önemli konuların kaçmasını istemem. Cevap yazan veya yazmayı düşünen herkese çok teşekkürler. Ben çalışmaya başladım ve sizde çalışın. Benim için şuan çok zor ama inşallah başarıcam. :) :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.