Şimdi Ara

BENCE TTNET'in STRATEJİSİ (TTNET'den YENİ TARİFELER GELİYOR) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
3.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ttnin altyapısı kotasız tarifeleri kaldıracak kadar kuvvetli değil ve hiçbir zaman da olamayacak
    tt altyapıyı genişlettitkçe gerekli olan bant ihtiyacı artacak ama ttnet her zamanki gibi buna yetişemeyecek
    aksini iddia eden var mı?
  • IPTV hizmeti verene kadar hızlarda çok büyük bir artış olmaz. İyi ki IPTV hizmeti verecekler de mecburen arttıracaklar hızları. Kimbilir ne zaman ?
  • yaa birde videofon mu ne çıkacak başımıza..

onlarda bant genişliğimizi düşürecek..

ne 2 mb kalır nede 4 mb .. sürünnnn..

• turk telekoma
  • Aynen arkadaşlar benimde kota kesin şişiriliyor yosa forum DH mı yiyor bu kotayı çok resimli konulara girmesek mi acaba..

Orjinalden alıntı: yusufziya

yaa birde videofon mu ne çıkacak başımıza..

onlarda bant genişliğimizi düşürecek..

ne 2 mb kalır nede 4 mb .. sürünnnn..

• orası öyle zaten DH'de dolaştığın her sayfada en az 4 tane flash animasyon war bunlar sürekli sayfa degistirdikçe yükleniyor..
  • Bu yılın sonuna kadar bir tarife çıkacağını pek zannetmiyorum.En azından kotalar ile ilgili bir gelişme olmayacaktır diye düşünüyorum.
  • bende hız arttırımı olacağını düşünüyorum ama bu altyapıyla iş zor. zaten sınırsızda taban fiyat 49 ytl bu değişmeyecek...
  • Hız ne kadar artarsa artsın taban fiyat degismiyor. bu yüzden ttnetin karı da düsmüyor. işte 2000 yılından beri uygulanan strateji
  • fiyat değişmesin.. ama hız artsın.. 2mbit ile ne film indiririm ben varya...
  • şimdi gidip limitsize geçsem benim için 49,00 ytl çok para kotasızda kalsam 4 gb. yetmiyor en fazla yapacağım 1-2 gb. fazla olur ki onuda zaten toplasan 29+10=39 yada 29+20=49... yani kotalı kullanmanın ne anlamı var her yanı eğri büğrü kazık telekomun eğri kazığı saplandığı yerden çıkmak bilmez ...
    bunların maksadı sanırsam milleti kotasız adsl tarifesine zorlamak
  • quote:

Orjinalden alıntı: Old_Town

şimdi gidip limitsize geçsem benim için 49,00 ytl çok para kotasızda kalsam 4 gb. yetmiyor en fazla yapacağım 1-2 gb. fazla olur ki onuda zaten toplasan 29+10=39 yada 29+20=49... yani kotalı kullanmanın ne anlamı var her yanı eğri büğrü kazık telekomun eğri kazığı saplandığı yerden çıkmak bilmez ...

ozmn kablonet'in 1024 sınırsızına geç o 39 ytl

• quote:

Orjinalden alıntı: Tr_Tracy_

şahsen ben sınırsıza geçsem affetmen ttneti. 7/24 download
    Sömürr

@Tr_Tracy_ Şüphen Var mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: woswos72

quote:

Orjinalden alıntı: Old_Town

şimdi gidip limitsize geçsem benim için 49,00 ytl çok para kotasızda kalsam 4 gb. yetmiyor en fazla yapacağım 1-2 gb. fazla olur ki onuda zaten toplasan 29+10=39 yada 29+20=49... yani kotalı kullanmanın ne anlamı var her yanı eğri büğrü kazık telekomun eğri kazığı saplandığı yerden çıkmak bilmez ...

ozmn kablonet'in 1024 sınırsızına geç o 39 ytl

ahhh ah olsa tükkan senin,,, oxford vardıda biz mi okumadık diyolar ya işte onun gibi. 100 metre aşağımda sitede var ama bizim burda yock

• quote:

Orjinalden alıntı: c.alkan

fiyat değişmesin.. ama hız artsın.. 2mbit ile ne film indiririm ben varya...

bence fiyat insin. ben 1 mbitle bi filmi 4 saatte indiriyorum. oda baglantinin durumuna göre degişiyo. torent oldugu için surekli hız degişiyor.
    ama fiyat inerse daha iyi en azindan verdigim para ile yaptigimiz DL uyumlu olur...
  • ama download olayı bağlandığın servera göre değişio bn emule'de ayar yapıp HIGH ID alıp cayır cayır download yaptığımıda biliorm, gunde 10 kişinin girdiği siteden 5-6MB'lık dosyayı 1 saatte indirdiğimide biliorm.. o durum değişken baya..
  • artık sınırsız internet 49 ytlnin altına inmeli bence. ama simdi telekom gider 48 ytl yapar yada sınırsız adsl 19 ytl der sonunada ufak ufak "ama yeni üyelere" diye yazar.
  • kesinlikle katılıyorum, benim kotada her ay şişiriliyor ..
  • 1mbit işimi görüyor.Aylık ücretini de 20 ytl yapsalar bal kaymak olacak
  • bu aralar internet kopup duruyor acaba diyorum yeni bir hız aşırtma İNTERNET OVERCLOCK'u mu gündem de yada benim yeni aldıgım modem mi bozuk
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.