Şimdi Ara

Benimle HC başlıyacak?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar hc deneyimim var ve benimle başlamak isteyen ve deneyimi olan online süreside yüksek biri yada birilerini arıyorum.

• Ben gelebikirim , bu hafta ekran kartini yenilicem ondan sonra full oyunda olabilirim , Wizard veya monk dusunuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de HC için arkadaş arıyorum ama şu bir kaç hafta biraz doluyum(lakin yine de oynuyorum), ondan sonra full oyunda olacağım.
  • battle tagım mirachetz#2296 ekleyın konusalım
  • MeaCulpa#2255 Hardcore Level 43 Barbar ile Level 14 Monk var... Monk da iki monk ile ilerliyoruz bir arkadaş ile... Hedefimiz 4 Monk ile ilerlemek Monk acmak isteyen olursa bekleriz :D Kendimizce Hardcore'da keller grubu kurduk
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeaCulpa_27

MeaCulpa#2255 Hardcore Level 43 Barbar ile Level 14 Monk var... Monk da iki monk ile ilerliyoruz bir arkadaş ile... Hedefimiz 4 Monk ile ilerlemek Monk acmak isteyen olursa bekleriz :D Kendimizce Hardcore'da keller grubu kurduk

hocam bende 31 lvl monk var gelirseniz katılırım bende nm act 1 deyim
  • Bende de 42 level Barbarian var NM Act 2deyim. Dc olma korkusu olduğundan tek ilerlemiyorum sürekli Public Game giriyorum. Tavsiyem olarak asla tek gitmeyin arkadaşlar. Tag imzamda var.
  • dc olsan ne olacak ki? bende nightmare act 2 nin sonlarındayım bir kere elektirik gitti ölmüşüm, bi sorun yok, inferno deil sonucda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kronik

dc olsan ne olacak ki? bende nightmare act 2 nin sonlarındayım bir kere elektirik gitti ölmüşüm, bi sorun yok, inferno deil sonucda.

Arkadaşlar Hardcore modunda oynuyor.
  • Public game çok sakat hcde. Ölünce patlayan moblara öldürtülebilirsiniz, başıma geldi.
  • infernoda tikanmis durumdayim elimden geldigince yardimci olmaya calisirim hardcore oynayan nerdeyse kimse yok
  • hard core mod ne oluyor beyler, inferno mu? hell mi?
  • quote:

hard core mod ne oluyor beyler, inferno mu? hell mi?

İnfermo Hell ayrı dostum . Hardcore , oyunu çok iyi oynarım diyen hip ölmeden oynadığımız karakter , ölürseniz karakter komple gider. Birdaha canlama gibi birşey yoktur
  • bu bahsettiğin şey inferno için geçerli değil mi? yani ölürsen bir daha dirilememek. hardcore mod ile nightmarede oynayabiliyormuyuz kafam iyice karıştı da
  • quote:

bu bahsettiğin şey inferno için geçerli değil mi? yani ölürsen bir daha dirilememek. hardcore mod ile nightmarede oynayabiliyormuyuz kafam iyice karıştı da

Oyunun iki çeşit zorluk derecesi ve alt dereceler var.

Hardcore: Normal, Nightmare, Hell, İnferno. (Herhangi birinde ölürsen karakterin silinir.)
    Klasik: Normal, Nightmare, Hell, İnferno. (Öldükten sonra dirilebilir, aynı şekilde oynayabilirsin.)
  • teşekkürler, bu arada burası yeri mi bilmiyorumda public game girdim bugun 4 kişiydik savaş sırasında fps bildiğin 7-10 arası gitti geldi hiç bir şeygöremedim, full bu şekildeydi. bu ekran kartında mı? ati 5650 ekran kartı var laptopla oynuyorum suana kadar hiç bir oyunda kasma yapmadı ilk defa gördüm bu şekilde, oynanmıyor yani. sizin ekran kartlarınız ne? laptopda oynayan bi benmiyim.

bütün ayarları low a getirdim gene aynı. 7-10 fps.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.