Şimdi Ara

Beşiktaş Almanya'dan eli boş döndü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören ve 2. başkan Murat Aksu, son 3 gündür Almanya'da sürdürülen temaslardan net bir sonuç alamadan İstanbul'a döndü.

Atatürk Havaalanı'nda moralleri bozuk görülen ve basın mensuplarına açıklama yapmadan geçen Siyah-Beyazlı yöneticilerin morallerinin bozuk olduğu gözlendi.

Daha sonra telefonla ulaştığımız Murat Aksu "Şu anda bekleme pozisyonundayız. Transfer yattı veya oldu diye bir şey söyleyemem" dedi.

• kaynak
  • Kaynak : DHA
  • Valla Fanatik gazetesine pek inanmam ama, bu sefer inanmak istiyorum

!!! İŞTE YENİ TRANSFERİMİZ ZE ROBERTO HAKKINDA GENİŞ BİR YAZI !!!

...KARTAL'A YAKIŞIR...

Dünya Kupası'nda Brezilya Milli Takımı'nın en önemli oyuncularından biri olan Ze Roberto, tartışmasız yılın transferi. Kartal, Delgado, Kleberson ve Ze Roberto ile birlikte, müthiş bir orta sahaya sahip oldu.

Ze roberto, yani kimliğindeki ismiyle Jose Roberto Da Silva Junior, Beşiktaş'a hayırlı uğurlu olsun. Ze'yle ilgili bildiklerim ve özellikle son Dünya Kupası'nda yerinde izlediğim sambacı hakkındaki yorumum öncesi tabii ki, bu sezon kaliteli transferlere imza atan Beşiktaş Kulübü yetkililerini de kutlamak istiyorum ...

MİLLİ TAKIMIN EN İYİSİ

6 Temmuz 1974'te İpiranga'da (Brezilya) doğan solak oyuncu, kağıt üzerinde hayalkırıklığı yaratan Brezilya'nın bana göre Almanya'daki en başarılı ismiydi. Ülkesi adına 5 maçta, 380 dakika forma giydi ve 2 karşılaşmada maçın adamı seçildi. 1.72 lik boyuna rağmen özellikle son maçlarda o kadar çok ön plana çıktı ki, Emerson'un yokluğunda Sambacılar'ı yönlendiren isimdi orta sahada. Bayern Münih'te sol kulvarda görev yapan Ze Roberto, detaycı, hırslı ve ilerleyen yaşına rağmen müthiş kıvraklığı ile üstün bir yeteneğe sahip. Milli futbolcu, finallerde zaman zaman ön libero, zaman zaman da forvetin arkasında görev yaparak çok yönlülüğünü de ortaya koymuş, 2006 Finalleri'nde iki kez maçın adamı seçilmişti. Beşiktaş'a kuşkusuz büyük katkı sağlayacak olan 32 yaşındaki tecrübeli yıldızın bir başka özelliği ise her maçta yaptığı isabetli ortalar ve asistlerdir. İşte Ze Roberto'nun, ister sol kulvarda ister başka bir mevkide bu çıkışları en iyi yapabilen bir oyuncu olarak Kartal'a çok büyük katkı sağlayacağını düşünüyorum.

MÜTHİŞ ÜÇGEN

Hele hele bir de vatandaşı Kleberson ve Arjantinli Delgado'yla birlikte iyi uyum sağlaması durumunda Beşiktaş'ın korkunç bir üçgene sahip olduğunu söylersek yanlış değerlendirme yapmış olmayız. Bana göre bu yılın bomba transferi ne Delgado ne de Marcelinho'dur. Bana göre bu yılın transferi tartışmasız Ze Roberto'dur ... Hatta, Brezilta Milli Takımı'nda son yıllarda ilk onbirin değişmez ismi olan Ze Roberto, sadece bu sezonun değil, Türkiye'de forma giyen gelmiş geçmiş en kariyerli futbolcular arasında, ilk üçteki yerini alır. Böyle büyük bir yıldızı izlemek için sadece Beşiktaşlılar değil, tüm futbolseverler de İnönü Stadı'ndaki yerlerini alacaklardır.

Fanatik

Mehmet Demircan

NOT : Kralcarsi.com forumlarından alıntıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BJK -- 2 Ağustos 2006; 17:56:23 >

• Beşiktaş Almanya'dan eli boş döndü
    Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören ve 2. başkan Murat Aksu, son 3 gündür Almanya'da sürdürülen temaslardan net bir sonuç alamadan İstanbul'a döndü.

Atatürk Havaalanı'nda moralleri bozuk görülen ve basın mensuplarına açıklama yapmadan geçen Siyah-Beyazlı yöneticilerin morallerinin bozuk olduğu gözlendi.

Daha sonra telefonla ulaştığımız Murat Aksu "Şu anda bekleme pozisyonundayız. Transfer yattı veya oldu diye bir şey söyleyemem" dedi.

02.08.2006

Kaynak : DHA
  • valla bu transfer yatarsa ben pek bi dumur olurum
  • bence demirören ze robertoyu fener bir yıldız alır almaz istanbula getirip şov yapmayı planlıyor..fenerin bombasına bombayla karşılık verecek eminim..
  • olmayabilir ama olmayacak diye kesin bi haber değil bu..
  • quote:

Orjinalden alıntı: MuSTy!!!

valla bu transfer yatarsa ben pek bi dumur olurum

sağlık olsun....
    />
  • quote:

Orjinalden alıntı: soho

bence demirören ze robertoyu fener bir yıldız alır almaz istanbula getirip şov yapmayı planlıyor..fenerin bombasına bombayla karşılık verecek eminim..

bu demirören alem adam yahu

böyle bi şey düşünüyor da olabilir....haklsını bu konuda

ama fener bi transfer yapmazsa o zaman noolcak acaba

• dha sitesinde böyle bi haber yok

http://www.dha.com.tr/listele.php?t=9&page=0
  • www.superspor.com -www.internetspor.com gibi sitelerde DHA kaynak lı birhaber bu....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtc_0912 -- 2 Ağustos 2006; 18:57:27 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: MuSTy!!!

dha sitesinde böyle bi haber yok

http://www.dha.com.tr/listele.php?t=9&page=0

http://www.superspor.com/detail.php?Type=1&kategori=29&go=29304

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Taçsız_Kral -- 2 Ağustos 2006; 19:02:28 >

• yattı o iş
  • daha az önce spor haberlerinde vestel manisa maçına yetiştirileceği söyleniyordu.
  • Ze robertoyu inşallah manisa maçında izlerim!

her zamanki gibi, Tribünde olacağımda
  • bekleme pozısyonuna girdik dedilermi o iş yatmış demektir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.