Şimdi Ara

Beyaz Futbol Programı (Tartışma Konusu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kurtlarla dans tadında geçen bir program. İzleyenler neler söyleyecekler arkadaşlar.
    Maçlardan sonra yapılan tartışmalar...
    Büyük iddaalar...

-------------------------------------------------------------------------------------------------
    Moderatör: Ertem Şener

Ahmet Çakar
    Rasim Ozan Kütahyalı
    Abdülkerim Durmaz
    Sinan Engin

• Ben hiçbir zaman futbol için izlemiyorum o programı. Sadece eğlenmek ve gülmek için izliyorum sağ olsun Rasim Ozan her defasında güldürüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: samtiger

Ben hiçbir zaman futbol için izlemiyorum o programı. Sadece eğlenmek ve gülmek için izliyorum sağ olsun Rasim Ozan her defasında güldürüyor

Sabriiiğğğ deyişi
  • Bunun konusu vardı zaten.
  • tamamen senaryo arada doğal gelişen olaylarla programı mizahi bir hale getiriyor
  • Ben hayatımda rasim kadar kaliteli bir troll görmedim. Abi bir insana bu kadar yakışır. Resmen trollük için yaratılmış.
  • Bende katılıyorum. Konu itibariyle futbol olsa da futbol star demeliyiz magazin programı gibi. Tartışmaları birbirlerine karşı şakaları güzel.
  • Rasim olmasa izlenmez. Biri diğerine laf sokunca "aaaaaaaaa, ooooooo, uuuauaahaaaa" gibi tepkileri beni bitiriyor.
  • nk061 kullanıcısına yanıt
    Aynen. Ama çok kafa ütülüyorlar ya kafam şişiyor. Sesi kısmasam 2 saat dayanılmaz yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: Memoli 1907

Aynen. Ama çok kafa ütülüyorlar ya kafam şişiyor. Sesi kısmasam 2 saat dayanılmaz yani

Program gülmek,eğlenmek için bire bir. Onun dışında tadı yok zaten.
  • parayla 5 kuruş etmezler.
  • Medya şöyle medya böyle diyip geriliyorsunuz ama şunlara da prim vermeyi ihmal etmiyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GЅ

Medya şöyle medya böyle diyip geriliyorsunuz ama şunlara da prim vermeyi ihmal etmiyorsunuz.

gs li misin fbli mi anlayamadim seni de gs forumlarindan cok fener forumla takilip bu kadar feneri forumda destekleyen birini gormedim
  • Şu an FB maç başlama saatinin 19:03 olarak gözükmesini tartışıyorlar.
  • Kavga çıktı bursa yöneticisiyle
  • Sinan yediremedi kendine , boş boş konuşmaya başladı.Kendini kanıtlamaya çalışıyor şimdide acizlik resmen.Ben bunu yazarken bile konuşuyor ya arkadaş geliştir biraz kendini cahilin tekisin be adam.
  • Kapatalım konuyu diyor sonrada kendisi giydiriyor. Yarım saattir aynı kelimeleri söyleyip duruyorlar
  • Bursaspor'un rezil avukatını savunan varsa hiçbir şey demiyorum. Her ne kadar Ertem'i, Sinan'ı sevmesek de objektif olmalıyız. Sahaya atlayan kişi 6222 ye göre futbol teröristidir. Böyle kişiler hiçbir ceza almadan (futboldan) evine gidebiliyorsa herkesin sahaya atlaması normal olarak gösterilebilir. Bundan sonra sahaya atlayan biri olursa laf edemezsiniz bu tipteki avukatlara göre.

BJK'li değilim ama bir de bu rezil avukat Tosic'in başkasının akreditasyon kartını taktiğına ağlamış bir kaç gün önceki yorumunda. Yazık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hurricane10 -- 12 Şubat 2017; 1:37:35 >
  • Yav Sinan yeter artık ne aciz bir insansın sinirlerim bozuldu yemin ederim.Tamam erkeksin , büyüksün , efendisin.İstesen gider aklını alırsın tamam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DinoCrocetti

Yav Sinan yeter artık ne aciz bir insansın sinirlerim bozuldu yemin ederim.Tamam erkeksin , büyüksün , efendisin.İstesen gider aklını alırsın tamam.

Bide Ertem'e kapat diyor
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.