Şimdi Ara

beyaz tv provokasyona başladı..(rasim'den salvolar) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
2
Favori
1.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: anelka39

Ulkede rtuk olsa 6222 sayili kanun islese bu sekil yayin yapamazlar ama kanal gokceklerin beyaz tv si olunca kimse dokunamiyor

Aynen Öyle resmen insanları gazlayıp olay büyüsün istiyorlar....
  • "Ya bi dakka dur"

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://s1.directupload.net/images/131006/72qspe9o.swf

Bu ülke sporu çok garip şeyler gördü,görünen o ki çok garip şeyler görmeye devam edecek.
  • Her hafta şunları konuşmaktan bıkmadınız gitti. Adamların istediği de bu zaten. İzlemeyin olsun bitsin. Zaten reytingsizlikten kaldırılırlar böylece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kelepir26

http://s1.directupload.net/images/131006/72qspe9o.swf

Bu ülke sporu çok garip şeyler gördü,görünen o ki çok garip şeyler görmeye devam edecek.

bu apayrı bir başlık konusu dostum.hemen açayım bari
  • quote:

Orijinalden alıntı: thanatos13

bu rasim denen adam nereden çıktı başımıza, kim spor yorumcusu yaptı bunu.. nasıl bir destek var bu herifin arkasında.. lanet olsun böyle sisteme.

ahmet çakar elinden tutmuş getirmiş sanırım
  • Rıdvan ve Güntekini izliyorum sadece adamlar sadece futbol konuşuyor diğer programlar magazinden farksız

• quote:

Orijinalden alıntı: Pardaillan'

Rıdvan ve Güntekini izliyorum sadece adamlar sadece futbol konuşuyor diğer programlar magazinden farksız

• beyaz tv de söyledikleri yeri swf yapıp atarmısınz beyler tv arşivinde bulamıyorum o kısmı.
  • Bu ROK' u kızılcık sopasıyla haşlamak lazım.
  • quote:

Rıdvan ve Güntekini izliyorum sadece adamlar sadece futbol konuşuyor diğer programlar magazinden farksız

• Çok boş adamsın be rasim

• quote:

işinize geldiği gibi konuştukları için olmasın !..
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazminator

quote:

abovv.
  • quote:

quote:

Sizin cidden taraftar olarak problemleriniz büyük. Siz Lazio!yu lazlar kurdu haberlerini okuyun onlar tatmin eder sizi.
  • Laz Ve Gas ta ta Lazlar varmış bunuda unutmayın, haa bide 12 den sonrası muhabbeti var ;

Bu klişe laflardan herkes sıkıldı ama siz hala bu lafların arkasına sığınıp laf sokmaya çalışıyorsunuz, biraz üretken olun ...

Bize bakın biraz örnek alın , biz her gün sizler için bir şeyler üretebiliyoruz hergün ayrı bir fiyaskonuz gün ışığına çıkıyor onlar üzerinden prim yapıyoruz , siz halaa 100 sene önceki klişeleşmiş lafları replay yapın durun ...

• quote:

quote:

+1905
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.