Şimdi Ara

Beyler ban yiyenler çoğaldı ne diyonuz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar son günlerde geçen yazılara dikkat ettinizmi notice...... dupe banned vs yazıyo dikkatınizi çektimi benim merakım herkez serverlarında aşağı yukarı kaç kişi banlandı ben xgenondayım banlananların sayısı azda diğer server lerde aynımı diye merak ettim aşağı yukarı tahminlerinizi yada sayabildiklerinizi yazarmısınız meselem oyun ne kadar temizlendi......!

• Arkadaşım ben genelde areste oyunuyorumm ve dün akşamm 2 saatte 4 kişi ve arkadaşların 4ü de ne yazıkkii türkkkk ya bizi oyunda istemiyolar yada biz oyunuu hilekarca oynuyoruzz ama bi geçek daha var hileleride hep onlardan ögreniyoruz.
  • ya bende beramusda arkadaş dedi yabancılarda banlanıyo ve hepsinin sebebi dupeymiş Türklerin banlanma sebebi hile ve skill bug kullanmaları %100 ondan ama duva edek de iyi yerlere gelmiş Türkler banlanmasın yoksa kim kalacak oyunu oynayacak sap gibi kalırız vallaha
  • quote:

Orjinalden alıntı: RentzusuKen

Arkadaşlar son günlerde geçen yazılara dikkat ettinizmi notice...... dupe banned vs yazıyo dikkatınizi çektimi benim merakım herkez serverlarında aşağı yukarı kaç kişi banlandı ben xgenondayım banlananların sayısı azda diğer server lerde aynımı diye merak ettim aşağı yukarı tahminlerinizi yada sayabildiklerinizi yazarmısınız meselem oyun ne kadar temizlendi......!

walla demekki sen fazla takılmıyon baba walla pazar günüden buyana rahat 50 kişiyi ban yemiştir baba bende xgenondayım cok kişi ban yedi ama dupe falan deyil sikil bug dan
    ban yediler
  • ohh diyorum yiyen yesin banı hakkımızla oyun oynuyoruz onlar yüzünden herşey pahalı ve zorlaşTı ii olmuş bizde biliyoruz dupe mocro skil buG kullanmayı aMA zevk almak için oynuyoruz ii olmuş diyorum hepsi GiTsin.
  • ADALET!!!!

aMA Turkler die ayırıyolarsa REZALET!!!!

• quote:

Orjinalden alıntı: wandet54

quote:

Orjinalden alıntı: RentzusuKen

Arkadaşlar son günlerde geçen yazılara dikkat ettinizmi notice...... dupe banned vs yazıyo dikkatınizi çektimi benim merakım herkez serverlarında aşağı yukarı kaç kişi banlandı ben xgenondayım banlananların sayısı azda diğer server lerde aynımı diye merak ettim aşağı yukarı tahminlerinizi yada sayabildiklerinizi yazarmısınız meselem oyun ne kadar temizlendi......!

walla demekki sen fazla takılmıyon baba walla pazar günüden buyana rahat 50 kişiyi ban yemiştir baba bende xgenondayım cok kişi ban yedi ama dupe falan deyil sikil bug dan
    ban yediler

Doğru wallaha yanii fazla takılmadım yani oyuna girip baktığım günlerde ben az gördüm oda çarım ban yemişmi diye giriyodum sonra çıkıyodum ben oyundayken 10 kişi falan saydım ama maşallah iyi lamışlar neyse ellerine sağlık

• Bu arada merak etmeyin bunları kullanmayan 60lvl üstü olanlarda var banlenmeyen ;) Aylardır da bu durum böyle.Ama birkaç arkadaş lvlları iyi olan banlenmişti.Elbette bu arkadaşlar türk olduğu için değil bence sadece göze battıkları belkide bir GMin arkadaşını vs gibi birini öldürdükleri için banlenmişlerdir.Yani çok başarlılı olanların önüne set çekebilirler.Ama bu sanıyorum her oyunda olabilecek birşey.Oyunu bırakın forumlarda günlük yaşamda bile olur.Bu nedenle Sağlam Türk klanlarının kalması bozulmaması hele hele hiç dağılmaması gerekli.

Kısacası bu aralar dikkat arkadaşlar.Klanlarınızdan da ayrılmayın destekçileriniz olsun.Sürüden ayrılanı avlayabilirler.
  • ohhhh!! iyi olmuş gıcık oluyorum bu oyunu oynanamaz hale getirenlere.. bu kadar da olmazki geç bile kalınmış
  • BU GUN GM GÖRDÜGÜM KADARIYLA 34 KİŞİYİ BANLADI BU DA DEMEK OLUYOR Kİ GM İLK 24 Ü NÜ OLUŞTURDU
    GENELDE BANLANANLAR KOSP ÇULARDA BİRDE SKİLL BUGCULAR AMA HİÇ DUPE ÇÜ YOK TU NEDEN ÇÜNKÜ ANLAMIYORLAR YADA ....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.