Şimdi Ara

beyler bazı mageler nowa atınca göwdesinde kırmızı bişiler oluo ama ben nowa atınca bişi olmuo??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bana bunun nasıl oldunu açıklar mısınız?

• aga o master büyücülerde oluo ama bildiğime göre sinirleniyo mu neymiş ama master büyüsü
  • mananın %30 altına düştüğünü gösterir, ve mananın daha hızlı dolmasını sağlar.

kızma falan değiL :D
  • y<ni elemental olmak lazım dimi master olunca olcak
  • quote:

Orjinalden alıntı: öfke_23

aga o master büyücülerde oluo ama bildiğime göre sinirleniyo mu neymiş ama master büyüsü

sinirleniodur kesin bütün magelerde öleki. büyü atarken sanki büyü içinden cıkıomus igbi görünür.
  • master olduğu manası azalınca o oluyor için ama bende onun ne işe yaradığını bilmiyorum onuda birisi açıklarsa sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Numan -- 2 Şubat 2006 17:13:39 >
  • eeee ben hep int e werdim we pet mage giyiniom ama int e werip te öyle yapanlar da war
  • O kızarma kızma işareti değil.SpaceLord'un dediği gibi (kusura bakma isim galiba yanlış oldu)mananın %30un altına düştüğünü belirtir.Ayrıca sadece magelerde değil,tüm karakterlerde öyle olur,magelere özel bi passive skill değildir.Master'ı açık olan her charda olur.
  • inte verenlerinde manası azalır
  • yaw beyler benim arkta master mage var areste oynuo adı anastacia sinirlenio demişti ama bilmiorum
  • Üst konulardan devam edin lütfen.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.