Şimdi Ara

Beyler bi bakarmısınız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, ben 21 yaşında Uni öğrencisiyim. Üni'de arkadaşlarla takılırken takıldığım kişilerin 4'te 3 ü benimle dalga geçiyor. Arabayla bir gün okula gittim çıkışta eve tek gidecekken arkadaşın biri benide metrobüse atsana dedi bunu duyanlar atladı arabaya malum sınıf arkadaşım birşey diyemiyorum herneyse sonra birisi arkadan kardeşim arabanda müzik yok mu dedi ankara havası var dedim açtım bunlar sesi aç sesi yada dalga geçermiş gibi konuşmaları kulağıma tıkılıyor arkada gülmeler. ama sinirden patlıyorum susuyorum herneyse sonra birisi yanından kız geçiyor diye müziğin sesini fulluyor ama açtığı ses ankara havası böyle dalga geçiliyorum ortamdada aynı sekilde ben ilk tanıştığım zaman doğal davranırım yok ağırlık yok yok barfisk kaldır yoktur özümü ortaya koyarım ama bunu kötüye kullananlarada birşey diyemiyorum malum üniversite son senem kavga etmek istemiyorum.

• Kimseye karşı iyi niyetli olma, sıcak kanlı davranma.

Çünkü sen nasıl davrsanirsan onlar tam tersini yapar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • durdur arabayı at hepsini aşağı bir daha da vakit geçirme onlarla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Old Mac New Clip -- 20 Ekim 2017; 12:23:38 >
  • Hocam normalde bu seneye kadar bu olayları takmazdım ama birden birşey oldu ve bana yapılan tüm şakalara alınmaya ve düşünmeye başladım. Sevgilim yok asosyal biriyim. okuldan sonra direk bilgisayarın başına geçerim tatil günlerimdede aynıdır. aktivitem yoktur ama katılmak'ta istiyorum ama yine böyle insanlar karşıma çıkar diyede korkmuyor değilim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.