Şimdi Ara

BEYLER BI BAKIN YA BI SOHBET KONUSU AÇALIM DEDIK (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ko oyuncularının hepsine neyden şikayetiniz var diye sorsan grafik diyecek user %0.01 oynanabilirliği en güzel oyundur bence .. Grafikleride gayet yeterli ..
  • Bu oyunu oynayanların grafikten şikayetçi olduğunu sanmıyorum. Bana sorarsan grafik kesinlikle berbat. Zaten ko zamanının şartlarına uygun bir oyun değil. Hangi yenilik kurtarabilir ki bu oyunu? Oyuncuları hala pvp si çok iyi diye avutsunlar kendilerini. Ko öldü ağlayanı yok. Eğer şimdi başlayacaksınız beklentilerinizi düşük tutun, vakit geçirmek ya da eski günleri yad etmek için oynayın. Şimdi bu yazıya birçok olumsuz karşılık verilecek, biliyorum. Ama gerçekçi olun.
  • Oyunun gerçek sorunu bunlar değil arkadaşlar . İllegallik item satışı asıl sorun bunlar . Grafik falan oyunu bitirmedi bu illegallikler oyunu bitirdi .
  • quote:

Orijinalden alıntı: hydro-css

ya simdı sadelik filan demeyelim knightın 2 boyutlu oyunlardan tek farkı kamera acısını değiştirme olanağıdir simdı silkroad online de pvp görüntüleri ile knighttakine bakıyorum sro 10 üzerinden 1000 knight 10 üzerinden eksi 10 :-):-):-)

Görselik istiyorsan Başka Kapıya Dostum Bu oyundaki PvP sistemi Hiçbir oyunda yok Silkroad Dahil
  • Hocam bırak video görüntü kalitesini oyundan herkez kaçıyor illegallikler yüzünden dünyadaki seciceğin en son mmorpglerden olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: New-Player

Sadelik lazım oyunlarda ne o öyle çizgi romandan çıkmış gibi.

Knight ın grafiği idealdir.

Knight'ın tek sorunu hack.Grafik bakımından yeterli.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.