Şimdi Ara

BEYLER BI BAKIN YA BI SOHBET KONUSU AÇALIM DEDIK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bugüne kadar knight online oynamadim hiç sadece mu online silkroad online talisman online soul order online rapplez online hero online gibi bir çok maceram oldu ama geriye dönüp knight onlinenın ekran ve görüntü kalitesine bakınca hayallerim suya düşüyor su oyuna başlayayim diyorum ama sanki resim kağıdı üzerinde yürüyor gibi hissediyorum kendimi ya hiç oyun yapımcılarına msj filan atmıyormusunuz su oyunu artık 3 boyutlu görüntü kalitesi iç açıcı bir oyun haline getirin demiyormusunuz

• En eski oyunlardan biridir Knight Online...
  • Sadelik lazım oyunlarda ne o öyle çizgi romandan çıkmış gibi.

Knight ın grafiği idealdir.
  • ya simdı sadelik filan demeyelim knightın 2 boyutlu oyunlardan tek farkı kamera acısını değiştirme olanağıdir simdı silkroad online de pvp görüntüleri ile knighttakine bakıyorum sro 10 üzerinden 1000 knight 10 üzerinden eksi 10 :-):-):-)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hydro-css

ya simdı sadelik filan demeyelim knightın 2 boyutlu oyunlardan tek farkı kamera acısını değiştirme olanağıdir simdı silkroad online de pvp görüntüleri ile knighttakine bakıyorum sro 10 üzerinden 1000 knight 10 üzerinden eksi 10 :-):-):-)
    Ko da görüntü kalitesinin artmasını istemez çoğu oyuncu . Pk sırasında oluşacak takılmalar oyuna has combo sistemini ve pk yı etkiler . Yeri geliyor 3 party vs 3 party oluyor burdaki efect yoğunluğu örneğin silkroad kalitesinde olsa kimse pk atamaz bu oyunda.
  • iyide sroda semerkand önünde yüzlerce player vs atıyo birsey mı oluyo hayır olmuyo knightda yenilikler şart
  • quote:

iyide sroda semerkand önünde yüzlerce player vs atıyo birsey mı oluyo hayır olmuyo knightda yenilikler şart

knight oynayan adam effect için oynamıyor zaten
  • görsellik şart gün geçtikce knight ölüyor
  • Knight görsellikten ölmüyor.
    K2 tarafından ölüyor bunu Knightdan az çok çakan bilir
  • çok saçma bence bi şirket kendi oyunu nu ve playerinı neden kaybetmek istesin ki ?
  • Aptallarda ondan. Parayı alalım zaten bizim enayiler oynar diyorlardir :D
  • quote:

iyide sroda semerkand önünde yüzlerce player vs atıyo birsey mı oluyo hayır olmuyo knightda yenilikler şart

Ko da pvp sirasinda kimse efect gormek istemez baska oyunlarin pvp sine benzemiyor el cabuklugu gerektiriyor kisacasi. Biz oynarken ozellikle csw girdigimizde tum efectleri kapatirdik. Su oyun 2005 2006 yillarindaki gibi olsa player sayisi en fazla oyun olmaya devam ederdi.
  • bu oyun aptalca görüntüsünden kurtulmadiktan sonra adam olmaz oyuna biraz arayuz lazım
  • quote:

bu oyun aptalca görüntüsünden kurtulmadiktan sonra adam olmaz oyuna biraz arayuz lazım

oyuna arayüz vs lazım değil. hatta arayüz şekil, effect vs gelirse oyundan soğuyacak bir çok kişi vardır. oyuna sadece biraz ilgi lazım koxperları temizlemek için
  • quote:

bu oyun aptalca görüntüsünden kurtulmadiktan sonra adam olmaz oyuna biraz arayuz lazım
    Bu Oyun Görüntü İçin oynanmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AntiLacc -- 31 Mart 2012; 18:56:36 >
  • Oyuna grafik değil online mod. Gerek
    Su haliyle bile abes grafikler var ( bkz : ee kendi görüşüm )
  • quote:

Orijinalden alıntı: KayarakMüdahale

Oyuna grafik değil online mod. Gerek
    Su haliyle bile abes grafikler var ( bkz : ee kendi görüşüm )
    Herkes oynayabilsin diye görüntü kalitesi düşük
  • saçma birsey olduğunu savunmakta israrciyim hala bu oyuna grafik ve yeni eventlar yeni bir pvp sistemi lazım bunun yanı sıra çoluk çocuktan oluşan bir player sürüsu yerine elit ve kalitelı player lazım
  • quote:

saçma birsey olduğunu savunmakta israrciyim hala bu oyuna grafik ve yeni eventlar yeni bir pvp sistemi lazım bunun yanı sıra çoluk çocuktan oluşan bir player sürüsu yerine elit ve kalitelı player lazım

Bu oyundaki PvP sistemi hangi oyunda var dostum? O dediğin oyunların kaç yıllık mazisi var da Knight Online ile kıyaslıyorsun? Madem grafiklerden, sistemden memnun değilsin, Destek departmanına anlat durumu, oyunun grafiklerini iyileştirin arkadaş de;
    http://help.gamersfirst.com/customer/portal/emails/new?t=47564

• quote:

Orijinalden alıntı: S

quote:

saçma birsey olduğunu savunmakta israrciyim hala bu oyuna grafik ve yeni eventlar yeni bir pvp sistemi lazım bunun yanı sıra çoluk çocuktan oluşan bir player sürüsu yerine elit ve kalitelı player lazım

Bu oyundaki PvP sistemi hangi oyunda var dostum? O dediğin oyunların kaç yıllık mazisi var da Knight Online ile kıyaslıyorsun? Madem grafiklerden, sistemden memnun değilsin, Destek departmanına anlat durumu, oyunun grafiklerini iyileştirin arkadaş de;
    http://help.gamersfirst.com/customer/portal/emails/new?t=47564

kardeşim kaç yıllık oyun bi yenilik gelmesi lazım aptal beyinliler bunu düşünemiyomu oradaki salak yapımcılar

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.