Şimdi Ara

Beyler bu char dies de iş yaparmı ..?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

+4 Rb exp shard
    +7 Sherion
    +7 chitin set
    dual ımır rinq +0
    +0 pp
    +0 Judest belt
    +7 DD rogue
    Lütfen eksik yada yapılması gereken bişe warsa söleyin işte sunu sat bunu al vsvs

• up beyler bu char iş yaparmı
  • dd15 işini görmez dd25 yap biran önce .. Onun dışında güzel oynamayı biliorsan iş yaparsın
  • sherionu degiştir bence shard veya dw al atagın daha çok olur
  • Char güzelde Sherion Olmamıs Onun Yerine Bence +8 Md cek. Citinlerin Bir Kac Tanesini +8 Yap Paran Varsa
  • bide dual imir ringi ne yapacaksın hayla anlamış degilim kekuring veya elf ring al

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Save_us -- 11 Şubat 2008; 14:20:53 >
  • +7 çitinleri ve dd 15 sat guzel pazarlık yapabiliyorson onları satıp +8 çitin set ve dd 25 ala bilirsin ama biraz uğraşman gerekebilir
  • dual imir ring almıssın bildiğim kadarıyla imir lr damage veriyor
    senin elinde lr bi silah yok işe yaramaz imirler
    ama dual shiro tears ( tambilmiyorum yazılısı ) alırsan imirden daha yararlı olur Glasier damage veriyor.
    yada dual rol alıp sherionu satıp shard +3 rebirt flan alırsan güzel olur
  • Kardeş bende diesde oynuyorum ama üzülere söyluyorum yapmaz ama sherıonu sat ilk basta sonra imirring sat ve dd 25 al sende bılırsınıkı dies ardream cok saglam
  • imiri ne yapacan DW Mİ WAR SENDE +8 DUAL SHARD YAP EN KÖTÜ SHERION TAKAMAYA KARARLIYSAN +1 DUAL SHIO TEAR S TAK N KÖTÜ BENCE ROL +1 FLN YAP DUAL O İTEMLERLE URAŞILMAZ
  • quote:

Orjinalden alıntı: n4meLesS

Kardeş bende diesde oynuyorum ama üzülere söyluyorum yapmaz ama sherıonu sat ilk basta sonra imirring sat ve dd 25 al sende bılırsınıkı dies ardream cok saglam

Of saçmalama ya herkezin elinde +8 shard +9 md olucak iş yapması için gayet güzel bir char !
  • zz ağzı olan konuşuyor 20 defans lightning resistance ve 5 dex hp vb verdiği iiçin imiri tercih etmiş..

onu satıp bir an evvel dual foverin al derim ben !!
  • normalde is yapmaz ama takıların kurtarıo sherion at cöpe gitsin onlar görünüs itemi +8 md

bide ilerde +8 chitin set yap o zmn tam süper olr
  • yaparsın minpr combo flan biliyosan yoksa presse oka basa basa bir olursun
  • İmiri lr damage verdigi için deil resistance lr ve 20 def verdigi için tercih ettmi favorin 150m duaş imir i 140m aldım ... Sherionu da Hava olsun die takas ettim biri +6 Rb Mirage Dagger teklif etti takasladım bende 320m +6 rb md yi 3 gün pazarda tutdum alan olmadı sherionu 350 m koydugum zaman 2 3 kişi 330m alacaklı cıkıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.