Şimdi Ara

Beyler çok büyük olasılık ktü gelicek nasıl bir üniversite bilgisi olan arkadaşlar bi baksın lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler ktü tutucak çok yüksek ihtimal trabzon nasıl bi yer okuyan yada bilen arkkadaşlarımız yorum yapar bilgilendirirseler çok sevinirm

• Bana da yüksek ihtimal ktu gelcek bence güzel ben biraz baktım okul güzel yerde AVM ye yakın alana yakın yeşillik dolu güzel bi yer :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • purple peperr kullanıcısına yanıt
    inşallah usta 5 snemiz geçicek gittiğimize değsin bari
  • havaalaninin yaninda olan tek univ diyebiliriz kmk

• quote:

Orijinalden alıntı: RainEwil

inşallah usta 5 snemiz geçicek gittiğimize değsin bari

BendE hazırlık yok ama 4 sene de benim var ysni ana ısındım okula inşallah gelir tabi hayaller boşa olmaz

• Banada kesin ktu gelicek gencler cok severim trabzonu ktu de iyi yerde stratejik olarak yani ama yokusu var biraz

• Bana da Ktü mühendislik geliyordu ama tercih etmedim.Çok araştırdım Trabzonda okuyorsanız dışarı gitmenize gerek yok,Ktü'de okuyabilirsiniz.Ama dışarıdan gelinecek kadar iyi bir okul değil.Adındaki Teknik ifadesi tamamen sembolik.Okulun teknikle alakası yok.Tıp fakültesi,diş hekimliği akla gelebilecek her türlü saçma sapan bölüm var.Sıralamasının düşük olmasından anlayabilirsiniz.Şehir hakkında iyi şeyler duymadım.Öğrenci için tavsiye edilmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apocalypto33 -- 21 Temmuz 2015; 21:30:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Apocalypto33

Bana da Ktü mühendislik geliyordu ama tercih etmedim.Çok araştırdım Trabzonda okuyorsanız dışarı gitmenize gerek yok,Ktü'de okuyabilirsiniz.Ama dışarıdan gelinecek kadar iyi bir okul değil.Adındaki Teknik ifadesi tamamen sembolik.Okulun teknikle alakası yok.Tıp fakültesi,diş hekimliği akla gelebilecek her türlü saçma sapan bölüm var.Sıralamasının düşük olmasından anlayabilirsiniz.Şehir hakkında iyi şeyler duymadım.Öğrenci için tavsiye edilmiyor.

Aslan parçası sen milleti niye bilmeden o olmayan beyninşle yanlış yonlendiriyorsun.Karadenizde en gelişmiş yet trabzon ve karadenizde adam alıllı tıp hastane falan yok diye trabzona açmak zorunda kaldılar.Sen neyi biliyosun aslan parçası.Hem tıp varsa nolmuş.KTü senin o diğer uniler gibi 60 kişi değil 200 kişi alıyor.Merkezi şehirlere uzak ve trabzon gelişmemiş diye düşük beyin yoksunu.Katü senin okuyamayacağın kalitede mühendislik eğitimi veriyor .Senin çapın yetrmi.Katüyü koy istanbula bak puanı noluyor.Sizin gibi bebelerin mesajları takmıyorumda bi süre sonra sinirimi bozuyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.