Şimdi Ara

beyler cz de dc oluyorum bi bakarsanız sewinirim..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler mesela x1 cz de oyundan çıkıyorum,daha sonra x2 den girdiğimde karakter seçerken dc veriyor.aynı şeyi x2 den çıkıp tekrar x2 ye girmeyi denedim yine dc veriyor.böle saçma olurmu.bi çözüm yolu bulan cwp yazssın..

• quote:

Orjinalden alıntı: anilka

beyler mesela x1 cz de oyundan çıkıyorum,daha sonra x2 den girdiğimde karakter seçerken dc veriyor.aynı şeyi x2 den çıkıp tekrar x2 ye girmeyi denedim yine dc veriyor.böle saçma iş olurmu.bi çözüm yolu bulan cwp yazssın..

benim bildiğim cz de dc olduysan x2 yede girsen girmesi lazım çünkü oradada czde dogarsın ama bilmem

• bi gün dene baq.sende görüceksin..
  • Sen eğer ardream da isen dc olursun ama eğer Ronark Land da ise dc olmassın.Yani eziq czsi sadece 1. serverlarda var.
  • Bir kere dc olduktan sonra dc yemediğim başka serverı dene böylece towna geçmiş oluyorsun ve Ardream'da (Galiba sadece bundan cz olunuyo. . .) kuleye yattıysan townda doğup rezzlenebiliyorsun (Denenmiştir.)
  • sen baska server derken neyi kastediyorsun ??
  • YAAAAAAAAAAAAAAA DELİRCEM YOK BOLE BİŞİ SİNİR OLDUM SABAH Bİ X3 E GİRİYİM DEDİM ŞANSIMA 1 DAKKA SONRA GİRSEYDİM HATA VERİCEKTİ GİRDİM SORNA DC YEDİM OFFFFFFFFFFFFFF
    ŞİMDİ X1 VE X2 YE BASKA ACCOUNT TAN GİREBİLİORUM ASKIDA KALDI CHAR OFFF OFFFF OFFFFFFFFFFFFF OFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF

X1 X2 AÇIK X3 KAPALI HİÇ AÇILMADI NE SİNİR BİŞEUY OFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
  • quote:

Orjinalden alıntı: :::bLaCk_PearL:::

YAAAAAAAAAAAAAAA DELİRCEM YOK BOLE BİŞİ SİNİR OLDUM SABAH Bİ X3 E GİRİYİM DEDİM ŞANSIMA 1 DAKKA SONRA GİRSEYDİM HATA VERİCEKTİ GİRDİM SORNA DC YEDİM OFFFFFFFFFFFFFF
    ŞİMDİ X1 VE X2 YE BASKA ACCOUNT TAN GİREBİLİORUM ASKIDA KALDI CHAR OFFF OFFFF OFFFFFFFFFFFFF OFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF

X1 X2 AÇIK X3 KAPALI HİÇ AÇILMADI NE SİNİR BİŞEUY OFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF

manyaq mısın sen salak [ işin esprisi tabii ]
    bu kadar büyük yazmana gerek yoktu heralde
    konuylada alakası yoq
  • quote:

Orjinalden alıntı: TheFatalDeath

quote:

Orjinalden alıntı: :::bLaCk_PearL:::

YAAAAAAAAAAAAAAA DELİRCEM YOK BOLE BİŞİ SİNİR OLDUM SABAH Bİ X3 E GİRİYİM DEDİM ŞANSIMA 1 DAKKA SONRA GİRSEYDİM HATA VERİCEKTİ GİRDİM SORNA DC YEDİM OFFFFFFFFFFFFFF

manyaq mısın sen salak [ işin esprisi tabii ]
    bu kadar büyük yazmana gerek yoktu heralde
    konuylada alakası yoq

içimi döktüm manyaq mısın sen ? salak [ işin esprisi tabii ]

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.