Şimdi Ara

BEYLER GUILD E NASIL SİMGE KONULUYOR KOYMAK NE İSTİYOR BİLGİ LÜTFENN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Ben sadece guildin lwl 4olması gerektini biliyorum birde resimin 16x16 olması gerekiyor silkroad daki bi klosörün içine atıyormuşsun sorda oyunda amblem alıyomuşsun benden bu kadar
  • guild kasası mekanında satılan bişey war gp we 1m para lazım onu alıyon sora 16x16 boyutunda resmi alıyon silkroad da bi yere yapıştırıyon bende de bu kadar
  • HANGİ DOSYA ACABA
  • muhtardan ilmihaber adelet bakanlından sicil kağıdı 2 16*16 fotoraf guildin tapu fotokopisi bide meslekle ildili bildirge hahahahahaha
    quote:

Orjinalden alıntı: badboy44

NASIL BAYRAK KONULUYOR NELER GEKİYOR

• quote:

Orjinalden alıntı: rms

muhtardan ilmihaber adelet bakanlından sicil kağıdı 2 16*16 fotoraf guildin tapu fotokopisi bide meslekle ildili bildirge hahahahahaha
    quote:

Orjinalden alıntı: badboy44

NASIL BAYRAK KONULUYOR NELER GEKİYOR

bakorm ii iş bilion.nerde çalışıon sen. bizim şirkete(C-S HOLDING®) muhasebeci lazımda...
    (şirketi bn kurrdum)7 yıllık.

• 1- Beğendiğiniz bir resmi yada logoyu herhangi bir resim edit proğramıyla 16x16 ebatlarında 24 bit kalitede ve bmp formatında hazırlıyorsunuz. ( photoShop olabilir )

2- Hazırladığınız şeklin minicik halde anlaşılır olmasına özen gösterin. Bu dosya yı ''guildmark'' ismiyle
    Silkroad dosyasının içine atın. Not: ''guildmark.bmp'' şeklinde değil .. Sadece ( guildmark )

3- Guild master den guild logo scroll unu alın 2 m gold ve 20000 GP karşılığında. Para yada GP yetersizse alamazsınız.

4- Aldığınız scroll un Guild logo scroll olduğunu son bir kez kontrol edip sağ tıklayın. Açılan pencereye onay verip. 5-10 Dk logonuzu beyaz renkli olarak seyredin. Daha sonra düzelicektir.

Aynı işlemi Union logo olarak yapmak için işlemler aynı sadece hazırlanan resme unionmark ismi vermeniz ve guildmaster dan union logo scroll almanız gerekiyor.

SAYGILAR..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.