Şimdi Ara

Beyler İONİA-AKARA -KRONOS (CZ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • BEYLER BU SERVERDA OYNAYAN YADA BİLEN ARKADAŞLAR HANGİSİNDE 80 LWL BİR KARAKTER ALINIP OYUNA BAŞLANIR BAŞLAMA FİLAN DEMEYİN DOTADAN BİLE BIKTIM YA

• Hepsinde başlanır. Ama Kronos > Ionia > Akara serverların yoğunluk sıralaması.
  • Akarada oynuyorum.Güzel server..
  • kronos ampuller şehri
  • Bende zaten ionia yada akara düşünüyorum hadi hayırlısı şifre bile değiştirilmiyo bi düzelse şu buglar bi tane forumdan temiz bi karaterle başlıcaz bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: theendbaba

kronos ampuller şehri

hocam sen kronostan ioniaya sürüldün nasıl server
  • kronos kronostur
    en alt server
    kim ne dersede desin +9 +10 itemi en az olan server

ha dersenki akarada oynarim
    cz'de 30-35 tane cok saglam itemli warrior var.(gormedigim dahada vardir)
    3 tane saglam mage clani var.iyide oynarlar
    asas olarak akarada ilginctir ardream asaslari cz asaslarindan daha itemli daha iyi oyuncular gordugum kadariyla
    toplasan orcunu humanini 10 tane saglam itemli oyunculugu iyi asas ya cikar ya cikmaz czde
    toplasan 10-15 tane okcu var.hepside ayni anda denk gelmez
    ha bide RqL diye birisi var.kendi kosesinde egosunu keser atrosunu keser.2 keser bi kesilir.karismasan sana karismaz yani
  • hiç bir server kronos elıne su dökemez en saglam serverdir diye bilirim aa ben ioniadan gectim pişman oldum ionia da char al orada devam et derim yine de senin tercihin kolay gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: :BLooD:

kronos kronostur
    en alt server
    kim ne dersede desin +9 +10 itemi en az olan server

ha dersenki akarada oynarim
    cz'de 30-35 tane cok saglam itemli warrior var.(gormedigim dahada vardir)
    3 tane saglam mage clani var.iyide oynarlar
    asas olarak akarada ilginctir ardream asaslari cz asaslarindan daha itemli daha iyi oyuncular gordugum kadariyla
    toplasan orcunu humanini 10 tane saglam itemli oyunculugu iyi asas ya cikar ya cikmaz czde
    toplasan 10-15 tane okcu var.hepside ayni anda denk gelmez
    ha bide RqL diye birisi var.kendi kosesinde egosunu keser atrosunu keser.2 keser bi kesilir.karismasan sana karismaz yani

Hocam bi server anca bu kadar güzel özetlenebilirdi

• quote:

Orijinalden alıntı: LastH3CT0R

hiç bir server kronos elıne su dökemez en saglam serverdir diye bilirim aa ben ioniadan gectim pişman oldum ionia da char al orada devam et derim yine de senin tercihin kolay gelsin

Neden Pişman Oldun Kardeşim ?
  • ionia için söyliyim aksam saatlerinde i1 i geç i2 ye bile girmek zor oluyor.cz si cok kalabalık olur.her ırktan i1 de 5 pt cıkar yani rahat.ama iyi np kasmak istiyosan kendıne clan bulman lazım solo kasmak zor artık.+9 itemlerde bol ayrıca ioniada.bide maxchou diye eleman var +10 shel set +10 hb felan akıyor.onun dısında +10 cs var 1 tane ara sıra görüyorum +10 shard da 1 tane.bitande +10 raptor gormusdum uzun zaman once sımdı kımde bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sylar.

ionia için söyliyim aksam saatlerinde i1 i geç i2 ye bile girmek zor oluyor.cz si cok kalabalık olur.her ırktan i1 de 5 pt cıkar yani rahat.ama iyi np kasmak istiyosan kendıne clan bulman lazım solo kasmak zor artık.+9 itemlerde bol ayrıca ioniada.bide maxchou diye eleman var +10 shel set +10 hb felan akıyor.onun dısında +10 cs var 1 tane ara sıra görüyorum +10 shard da 1 tane.bitande +10 raptor gormusdum uzun zaman once sımdı kımde bilmiyorum

+1.Pk yapabilirsin rahatlıkla cz de itemlerin fena değilse.

• Bende Akarada oynuyorum Güzel Server
  • Vaybe 3 serveride beğenmişsiniz saçemedim valla
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.