Şimdi Ara

beyler iş başı yaptım ama sorun var

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu gün fabrikada iş başı yaptım fakat benim klastrofobim var ve sürekli bir odada duruyoruz ne gökyüzünü gösteren ne bir pencere var nede başka birşeey inanılmaz derecede daralıyorum benki sinema salonunda 1.5 saat duramazken 8 saat nasıl bir odada dururum ve fabrika aşırı derecede disiplinli günde sadece 1 kez mola veriyorlar kafayı yemek üzereyim uzun süre kapalı bir yerde kalınca aşırı derecede agrasif olabiliyorum kendimi sanki kapalı bir tabuttaymışçasına rahatsız hissediyorum sanırım ilk günden işi bırakıçam anlayışla karşılarlarmı
    not ilk defa fabrikada çalışıyorum

• Bırakın yoksa psikolojiniz kötü etkilenebilir hemde iş arakadaşlarınız zor durumda kalır.
    İş vereninizden varsa açık bir alanda ya da penceresi bulunan bir oda da çalışmak istediğinizi iletin olumsuz yanıt alırsanız istifa edin.
  • saol dostum yarın konuşçam eğer olumsuz olursa istifa edebilirim yasal olarak bir sıkıntı olurmu bilgin var ?
  • Bir sıkıntının olacağını düşünmüyorum.
  • Kardesim kendine uygun bi is sec.o isten derhal ayril derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kardeşim çıkacağın belli zaman geçirmeden çık
  • Yaptığınız iş nedir bu arada
  • psikolojik destek al. klostrofobiyi yen. böyle yaşanır mı yahu?
  • Yemişim işini , sana bir şey olmasın.İşi boşver de sen o rahatsızlığını yenmeye çalış hayatının her alanında sana engel olur.
  • cevaplarınız için tşkler arkadaşlar yarın istifamı vercem malesef
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.