Şimdi Ara

beyler iyi guzel satiliyorda bu sifre gizli soru ile direk deistirilebiliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet adam sifreyi bilmeden gizli soru ile direk deistirebiliyor sifreyi
    yani mesela chari alan gizli soruyu deistirmedigi surece char hic bir ise yaramaz
    gizli soru deistirilebiliyormu

• gizli soru değişmez
  • Gizli soru değiştirebilmen için ID ve E-mail lazım gizli soru bölümüne gelip şifreyi değiştirirse login olup kullanıcı bilgilerinden e-mail değiştirebilir..Bide tam olarak anlayamadım ne istediğini
  • quote:

Orjinalden alıntı: spydevil

Gizli soru değiştirebilmen için ID ve E-mail lazım gizli soru bölümüne gelip şifreyi değiştirirse login olup kullanıcı bilgilerinden e-mail değiştirebilir..Bide tam olarak anlayamadım ne istediğini

sadece gizli soru ile sifre deisiyor
    yani mesela chari sattim ben
    ama gizli soru biliyorum
    o zaman sifreyi deistirebilirim ?
    deil mi ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: CeofSro

quote:

Orjinalden alıntı: spydevil

Gizli soru değiştirebilmen için ID ve E-mail lazım gizli soru bölümüne gelip şifreyi değiştirirse login olup kullanıcı bilgilerinden e-mail değiştirebilir..Bide tam olarak anlayamadım ne istediğini

sadece gizli soru ile sifre deisiyor
    yani mesela chari sattim ben
    ama gizli soru biliyorum
    o zaman sifreyi deistirebilirim ?
    deil mi ?

charı sattığın adam gizli soruyu biliyor ve şifreyi değiştirmiş ama e-mail adresini değiştirmemişse değiştirebilirsin, şifre ve mail adresini değiştirmiş ise asla..

• Adam gizli cwp yanıtını biliyorsa....Gule Gule Numan diyebilirsin
  • sadece Id mail adresi ve gizli soru lazım gizli soru değişmezz
  • e-mail,ve gizli sorunun yanıtını bilmen lazım id yi zaten biliyorsun

(pardon yazılmış)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShadowElves -- 24 Mayıs 2007; 19:58:30 >
  • alan kisinin ilk yapacagi mail adresini degistirmek sonra sifreyi degistirmek olmali ...
    yani sifre degisimi icin oncelikle kayitli mail adresinizi ister sistem, alan kisi satanin bilmedigi bir mail adresini yazmissa satan kisi o hesaba giremez bir daha sifreyi de degistiremez ...
    ama siz tutar mail adresi kismina msn mailinizi yazarsaniz pek iyi olmaz geleceginiz ...
    orda kayitli mail ile herhangi bir bilgi alis verisi yapmiyorsunuz o nedenle var olmayan bir mail bile yazabilirsiniz guvenlik icin ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: TuzsuzDELiBEKiR

alan kisinin ilk yapacagi mail adresini degistirmek sonra sifreyi degistirmek olmali ...
    yani sifre degisimi icin oncelikle kayitli mail adresinizi ister sistem, alan kisi satanin bilmedigi bir mail adresini yazmissa satan kisi o hesaba giremez bir daha sifreyi de degistiremez ...
    ama siz tutar mail adresi kismina msn mailinizi yazarsaniz pek iyi olmaz geleceginiz ...
    orda kayitli mail ile herhangi bir bilgi alis verisi yapmiyorsunuz o nedenle var olmayan bir mail bile yazabilirsiniz guvenlik icin ...

abi imzanı bi güncelle yaw 80 oLacan nerdeyse

• ondan once guild sitesi var elden gececek guncellenecek olan ama farm-alchemy derken dagildik :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.