Şimdi Ara

Beyler Yardım Lütfen !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2
Cevap
0
Favori
411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Hemen konuya gireyim zaten karışık.
    Beyler şimdi ben yurtdışında bir ülkedeyim.Yurtdışına çıkmadan kasamı parçalamıştım ama sonra fazla yük çıkınca bırakmak durumunda kaldım.Bulunduğum ülkeden alabilirim ama o benim için manevi değerleri olan bir kasa her parçasını alnımın teri ile zar zor almıştım.Herneyse ailemden kasamı yollamalarını istedim saolsunlar yolladılar ben harddiski kendim gelirken getirdim o yoktu kasada kolay gönderilsin diye Toplattırın dedim ve tanıdığım bir bilgisayarcıya yönlendirdim o toplamış yolladılar.Kasanın içini bi açarım ne göriyim ekran kartı slotu kendinden geçmişyani sanki biri ekran kartına bastırıp ezmiş gibi slotun telleri felan fırlamış düşmekten fırlatılmaktan olucağını düşünmüyorum o kadar düşse ekran kartının uç kısımları kırılırdı bence ama hiçbirşey yoktu ekran kartında. Neyse aynı ana karttan sipariş ettim (Asus M4A89GTD Pro) geldi taktım kurdum bugün pc yi a bi bakarım görüntü yok ekran kartı sarsıntıdan bozulurmu sizce ? Ben anlam veremiyorum ne bir kırık ar ne bir yanık ama çalışmıyor onboard kartta ekrana görüntü geliyor ama diğer türlü olmuyor ne yapıcam lütfen yardım. Ekran kartım (Gigabyte hd5830)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Konu açmadan önce Teknik Yardım Bölüm Kurallarını okuyunuz.

Konu başlığınız şu şekliyle, Bölüm Kurallarının 3. maddesine aykırıdır.

Bölüm kurallarını okuduktan sonra, kurallara uygun olarak, yeniden, bir konu açabilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.