Şimdi Ara

BeYler Yardımcı Olun Girinbi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARk... CAr GElio STart diom HEp Dc werio NEdn Açaba Ltfn YArdımcı Olun

• "BAN" olabilir!
  • walla başıma hiç gelmedi bole bişey ama bi kaç yerde bu sorunu gormustum ban olabilir
  • yancarın oyuna girebiliyor ama asıl carın giremiyorsa carın gözetim altında demektir.heran sakata gelebilir gibi
  • peki Geçermi??? GÖzaltında Durması
  • Uyarı aLmışsın Hileden doLayı cezası 1 gün boyunca dC bugün giremezsin 1 gün sonra anca
  • arkadaş ada böle olmuştu ban yedim die oyunu bıraktı bn girmeyi denedim girdi bnde hiç laf etmedim soydum.burda bir kötlük yapmış gibi gözüküorum ama adam girip charının soyulduğunu görünce pc den oyunu sildi yani tamamen bırakta artık o hür olarak yaşıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BSG -- 10 Mayıs 2007; 0:05:33 >
  • Ban olabilir...
  • emin ol ban dır. dün bana da aynısı oluyordu. bugün denedim account terminated 999 block
  • quote:

Orjinalden alıntı: Come_ClaRity93

arkadaş ada böle olmuştu ban yedim die oyunu bıraktı bn girmeyi denedim girdi bnde hiç laf etmedim soydum.burda bir kötlük yapmış gibi gözüküorum ama adam girip charının soyulduğunu görünce pc den oyunu sildi yani tamamen bırakta artık o hür olarak yaşıyor.

biri sana öyle birşey yapsa ne yaparsın ?? bana birçok kez yapıldı örn:
    abi +8 md bastım. (gece Yattım)
    Sabah item yok ve char boş boş el sallıo içim o kadar kötü oldu ki... Belki sen onun itemlerini almasaydın o oyuna devam edecekti ve belki çok sewiordu o zaman sen de charını sifresini ver ben soyiim sen de kurtul

• Ohhhh.. ban yememişim

g0g00g0

CoK sağoLunn
  • 1 Gün Sabret Açılcaktır Ama Bu Sana Uyarı Kullanma Koxp
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.