Şimdi Ara

Beynimin %60'ını aynı anda kullanabiliyorum. (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
265
Cevap
4
Favori
9.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Görgüsüz Hayvan

quote:

Orijinalden alıntı: TheRunaway

quote:

quote:

Bu arkadaş sizi yiyor.Beyninin tamamını kullanmayan bi insan ölür.Beynin her kısmı başka bi işe yarıyor.

aynı anda kullanıyor diyor ama kanka,rüyalarında tüm görüntüyü yaratıyorken aynı zamanda 6 kanal üstü ses duyabiliyor olman beyninin birçok işi aynı anda yapması sebebi oluyor,normal insanlar rüya esnasında beyninin daha büyük yüzdesini aynı anda çalışabilir,fakat bu çocuk açık bilinç ile bunu yapıyor,kafasında rahatlıkla 8 enstrümanlı bir şarkıyı besteleyebiliyor.Hayal gücü çok detaylı örneğin,tesla'nında öyleydi kafasında tasarlardı tüm devreyi ve ona göre hareket ederdi.

olm benimde 8 yaşında yapılan IQ testimin sonucu 118 çıkmıştı bende niye olmuyor la :D ben baya öküz gibi uyuyorum kıçım açıkta kalıyor acayip rüyalar görüyorum.ama şu lucid dream i kolaylıkla yaptım o doğru tamamıyla gerçek. Dansöz getirmiştim

118 iyi bir değer kanka,lucid dream yapabilmende gayet iyi.Mesela ben bu çocuğa sormuştum neden diğerlerine göre daha zekisin sebebi nedir dedim ve bana doğum anındaki eşsiz gezegen açılarının verdiği etki dedi,yani doğum anındaki burç haritasına gelen etki onu bilgi açlığına sürüklemiş,öğrendikçe mantığı ve zekası gelişmiş.Her insan yapabilir istese diyor,fakat karakterleri tembellik yapmalarına sebebiyet veriyormuş.Olağanüstü bir durum yok aslında,3-4 yaşından beri aralıksız bilgi edinseydiniz sizinde IQ 200'ü vururdu.

yıldız haritası olayı saçma tamamen dogmatik. Diğer bilgi ise biraz abartı -araştırılmamış ya da- bi insan var olan zekasını en fazla 10 puan yukarı çıkarabilir. Dahası mümkün değil. Herkesin bir kapasitesi var. Ayrıca zekaya etki eden faktörler ikiye ayrılır:

1) Çevresel Faktörler

2) Kalıtımsal Faktörler

İçinde bulunduğu çevrede eğitimi vb doğru yönce değilse fakirlik varsa çocuk daha düşük zekalı olabilir. Kalıtım ise %75 anneden geçer. Anne zekiyse çocukta zeki olabilir. Anne daha düşük zekalıysa yüksek ihtimalle (%75) çocukta öyle.

saygılarr...

• quote:

Orijinalden alıntı: peeps

quote:

quote:

quote:

quote:

%60 mı hahaha. Peygamberliğini ilan ettin mi bari :) Bir insan beyninin %0.5-%1'i arasında kullanır. Dediğin miktarda kullansa ışık hızında uçmayı, sicim teorisini çürütmeyi, evrim hakkında bir yasa oluştururdun. Bunları yaptın mı? qq^^ %60 mış peh...

kanka evrendeki en hızlı kavram ışık hızı değildir,düşünce hızıdır,evren beyninin içindedir,aksi takdirde hiçbir iletişimin olmazdı,beynin ise 15-20 cm uzunluğunda,ışık saatte 300 bin km hızla gidiyorsa,15 cm içindeki nöronların birbiriyle olan hızını,evreni beynin kadar düşündüğünde muazzam bir fark yaratıyor.Işık hızında uçamam fakat daha hızlı uçabilirim.(Astral seyehatte evreni dolaştım,saniyeler aldı)

düşünce hızı mı daha hızlı ? Işık hızı 3 saniyede dünyayı binlerce kez dolaşabiliyor. Senin beynin bunu yapabiliyorsa uç ozaman adamım

dünya diye bahsettiğin varlık beyninin içindeki algıdan ibaret,dünya ile ilgili bütün boyut,mekan bilgileri beyninde yer alıyor

Dünya bir algıdan ibaretse neden herkesin kafasında aynı dünya var. Herkesin beyni aynı şekilde mi algılıyor ?

"herkes" senin algının bir parçası,dışarıda senden başka insan olduğuna dair bir kanıtın yok,sadece olduğuna dair bir algın var.O nedenle din rehber olarak "Algının Dışarısı" (Gerçek,Matrix Dışı,Tanrı'nın olduğu yer yada 10.boyut) 'dan gönderilmiştir.Tüm amaç senin iyiyi yada kötüyü seçecek olman için yaratılıyor,eğer gerçekle başa çıkamıyorsan bir hitler olup milyonları katledebilirsin basit bir algı için,fakat tanrı hiçbir zaman gerçek ile muhattap olmamıza izin vermeyecek,eğer veriyor olsaydı bu Tanrı için kontrol dışı olurdu ve bizde Tanrı karşı koyacak belli bir kuvvet olurdu.Yaptığını sandığın herhangi bir etki hiçbir zaman gerçek bir tepkiyle karşılaşmaz.Hitler'in milyonlarca hayali insanı katledip ceheneme gidecek olması kendi tercihiydi örneğin.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bu arkadaş sizi yiyor.Beyninin tamamını kullanmayan bi insan ölür.Beynin her kısmı başka bi işe yarıyor.

aynı anda kullanıyor diyor ama kanka,rüyalarında tüm görüntüyü yaratıyorken aynı zamanda 6 kanal üstü ses duyabiliyor olman beyninin birçok işi aynı anda yapması sebebi oluyor,normal insanlar rüya esnasında beyninin daha büyük yüzdesini aynı anda çalışabilir,fakat bu çocuk açık bilinç ile bunu yapıyor,kafasında rahatlıkla 8 enstrümanlı bir şarkıyı besteleyebiliyor.Hayal gücü çok detaylı örneğin,tesla'nında öyleydi kafasında tasarlardı tüm devreyi ve ona göre hareket ederdi.

olm benimde 8 yaşında yapılan IQ testimin sonucu 118 çıkmıştı bende niye olmuyor la :D ben baya öküz gibi uyuyorum kıçım açıkta kalıyor acayip rüyalar görüyorum.ama şu lucid dream i kolaylıkla yaptım o doğru tamamıyla gerçek. Dansöz getirmiştim

118 iyi bir değer kanka,lucid dream yapabilmende gayet iyi.Mesela ben bu çocuğa sormuştum neden diğerlerine göre daha zekisin sebebi nedir dedim ve bana doğum anındaki eşsiz gezegen açılarının verdiği etki dedi,yani doğum anındaki burç haritasına gelen etki onu bilgi açlığına sürüklemiş,öğrendikçe mantığı ve zekası gelişmiş.Her insan yapabilir istese diyor,fakat karakterleri tembellik yapmalarına sebebiyet veriyormuş.Olağanüstü bir durum yok aslında,3-4 yaşından beri aralıksız bilgi edinseydiniz sizinde IQ 200'ü vururdu.

yıldız haritası olayı saçma tamamen dogmatik. Diğer bilgi ise biraz abartı -araştırılmamış ya da- bi insan var olan zekasını en fazla 10 puan yukarı çıkarabilir. Dahası mümkün değil. Herkesin bir kapasitesi var. Ayrıca zekaya etki eden faktörler ikiye ayrılır:

1) Çevresel Faktörler

2) Kalıtımsal Faktörler

İçinde bulunduğu çevrede eğitimi vb doğru yönce değilse fakirlik varsa çocuk daha düşük zekalı olabilir. Kalıtım ise %75 anneden geçer. Anne zekiyse çocukta zeki olabilir. Anne daha düşük zekalıysa yüksek ihtimalle (%75) çocukta öyle.

saygılarr...

kanka kalıtımsal olsaydı dehaların çocuklarıda deha olurdu,yada dehaların anneleride deha olurdu,çevresel etki zekayı engelleyebilir sadece,gelişmesine ancak kişinin karakteri izin verir.Karakteride astronomik etkiler belirler.Bazı karakterler tembellik etmekten hoşlanır,bazıları olabildiğince bilgi edinmekten,bazıları macera yaşamaktan.İkizler burcunun çok bilgili olması tesadüf değil.

• Torbacının numarasını versene
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

%60 mı hahaha. Peygamberliğini ilan ettin mi bari :) Bir insan beyninin %0.5-%1'i arasında kullanır. Dediğin miktarda kullansa ışık hızında uçmayı, sicim teorisini çürütmeyi, evrim hakkında bir yasa oluştururdun. Bunları yaptın mı? qq^^ %60 mış peh...

kanka evrendeki en hızlı kavram ışık hızı değildir,düşünce hızıdır,evren beyninin içindedir,aksi takdirde hiçbir iletişimin olmazdı,beynin ise 15-20 cm uzunluğunda,ışık saatte 300 bin km hızla gidiyorsa,15 cm içindeki nöronların birbiriyle olan hızını,evreni beynin kadar düşündüğünde muazzam bir fark yaratıyor.Işık hızında uçamam fakat daha hızlı uçabilirim.(Astral seyehatte evreni dolaştım,saniyeler aldı)

düşünce hızı mı daha hızlı ? Işık hızı 3 saniyede dünyayı binlerce kez dolaşabiliyor. Senin beynin bunu yapabiliyorsa uç ozaman adamım

dünya diye bahsettiğin varlık beyninin içindeki algıdan ibaret,dünya ile ilgili bütün boyut,mekan bilgileri beyninde yer alıyor

Dünya bir algıdan ibaretse neden herkesin kafasında aynı dünya var. Herkesin beyni aynı şekilde mi algılıyor ?

"herkes" senin algının bir parçası,dışarıda senden başka insan olduğuna dair bir kanıtın yok,sadece olduğuna dair bir algın var.O nedenle din rehber olarak "Algının Dışarısı" (Gerçek,Matrix Dışı,Tanrı'nın olduğu yer yada 10.boyut) 'dan gönderilmiştir.Tüm amaç senin iyiyi yada kötüyü seçecek olman için yaratılıyor,eğer gerçekle başa çıkamıyorsan bir hitler olup milyonları katledebilirsin basit bir algı için,fakat tanrı hiçbir zaman gerçek ile muhattap olmamıza izin vermeyecek,eğer veriyor olsaydı bu Tanrı için kontrol dışı olurdu ve bizde Tanrı karşı koyacak belli bir kuvvet olurdu.Yaptığını sandığın herhangi bir etki hiçbir zaman gerçek bir tepkiyle karşılaşmaz.Hitler'in milyonlarca hayali insanı katledip ceheneme gidecek olması kendi tercihiydi örneğin.

Peki bunları nerden biliyorsun vahiy mi geldi ? Beyninin %60ını kullanan biri emin ol ahiret inancına inanmaz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Peki bunları nerden biliyorsun vahiy mi geldi ? Beyninin %60ını kullanan biri emin ol ahiret inancına inanmaz.

ben %60'ı kullanan şahıs değilim kanka,arkadaşıyım sadece.Fakat o da islama inanıyor,yalnız bilinen islamın çok fazla hurafe içerdiğini ve doğruya liderlik edebilecek bilinen hiçbir şahsın kalmadığını düşünüyor.
    Bunları nereden bildiğime gelecek olursak tüm sonuca felsefe ile ulaşıyorum,sadece temel bilgiler yeterli felsefe yapmak için,geri kalan herşey mantık seviyene kalıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Görgüsüz Hayvan -- 11 Mayıs 2013; 0:00:46 >

• basit bir örnekle,eğer maddenin gerçeğiyle alakadar olsaydık ve etrafımızda bizim gibi gerçek insanlar olsaydı,Tanrı bize özgür irade veremezdi,çünkü benim özgürlüğüm bir başkasını kısıtlayabilirdi.Bu da kontrolün Tanrı'dan çıkmasına sebep olur.Yüce kitapta bahsedildiği gibi dünya algıdan ibarettir.
  • benim yaptığım test 128 çıkmıştı 130 süper zeka diyordu. Ama bakın aldığın puanın yaşa oranlı tablosu vardı yani eğer çözdüğün test böyleyse itimat et. öbür türlü insan o soruları yaş ilerledikçe daha fazlasını yapıyor. Benim çözdüğüm test de yalan olabilir tabi ama insan kendini nasıl hissederse öyledir ya hani

özet: çok zekiyim ben kendim
  • quote:

Orijinalden alıntı: rashid52

benim yaptığım test 128 çıkmıştı 130 süper zeka diyordu. Ama bakın aldığın puanın yaşa oranlı tablosu vardı yani eğer çözdüğün test böyleyse itimat et. öbür türlü insan o soruları yaş ilerledikçe daha fazlasını yapıyor. Benim çözdüğüm test de yalan olabilir tabi ama insan kendini nasıl hissederse öyledir ya hani

kanka internetteki testler,görsel ve aritmetik zekayı ölçüyor.Önemli olan mantık seviyesi.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: rashid52

benim yaptığım test 128 çıkmıştı 130 süper zeka diyordu. Ama bakın aldığın puanın yaşa oranlı tablosu vardı yani eğer çözdüğün test böyleyse itimat et. öbür türlü insan o soruları yaş ilerledikçe daha fazlasını yapıyor. Benim çözdüğüm test de yalan olabilir tabi ama insan kendini nasıl hissederse öyledir ya hani

kanka internetteki testler,görsel ve aritmetik zekayı ölçüyor.Önemli olan mantık seviyesi.

benimkisi internetten değil di bir kitapçık şeklindeydi çocukken vardı ama sonra bulamadım o testi evin içinde kayboldu

• quote:

Orijinalden alıntı: Automax

quote:

Orijinalden alıntı: JonnieWalker

Benim beyin 4 çekirdekli ne yaparsam yapıyım hiç kasmıyor.Aynı anda kitap okuyup yemek yiyip moonwalk yaparken tekerlemeleri takılmadan söyleyebiliyorum

Ağzın doluyken nasıl tekerlemeleri takılmadan söyleyebiliyorsun ?

Şu yazdığımı unutmuşum nostalji oldu sağol
  • Aptallık huzurdur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: homosapien

Aptallık huzurdur.

Mutluluktur!
  • Yuzde kirki zor tutuyorum edit:imla

• Ben bile o kadarını kullanamiyom

Hll knk

• quote:

Orijinalden alıntı: XXS

IQ testi yaptırdığım gün beynimin ayrıntılı haritasını felanda çıkarmışlardı,pek cviddiye almadığım beynin kullanma yüzdesini,forumda konu açılınca dahada ciddiye aldım,beynimi bilincim açıkken %60 kullanabiliyorum bu da nerdeyse süperbilince giriyor,yani daha fazla kullanırsam telekinezi,maddeyi bükme gibi eylemler yapabileceğim,soran arkadaşlara : insanların yaptığı birçok şeyi aynı anda beynimden yapabiliyorum,örneğin 8 enstrümanlı bir müziği kafamda besteleyebiliyorum aynı anda.

IQ seviyem : 220 (300 puanlık ileri seviye testi)

Bir şeyin yüzde yüzünü bilmeden o şeyin yüzdesini çıkaramassın.Konu kilit üye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XOTİX -- 10 Ağustos 2013; 17:18:09 >

• Don't feed the troll!
    Hala böyle şeylere inanan var mı? Yok telekinezi, yok maddeyi bükme. Biri detaylı olarak açıklasın bu mesajı silip madde bükme hakkında konu açıcam, maddeyi bükmeye insanlara anlatmak için gece gündüz çalışacağım. Ama geçen hafta şöyle oldu, x abi gece yatağına yattı sabah kendini damda buldu gibi cevap değil. Detaylı ve formüllü isterim.

Ekleme. İnsanlar Materyalizm'i çürütmek için dini kaynak gösteriyor. Dinlerin bilimsel olarak geçerliliği yoktur. Bu nedenle 'etkinin gerçek tepkisi yoktur, olsaydı Tanrı'ya karşı gelmek olurdu' cümlesi safsafadan ibaret.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BalaNari -- 10 Ağustos 2013; 18:01:43 >
  • 0'a yanlışlıkla bastın sanırım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Genesis.

quote:

Orijinalden alıntı: car_26

quote:

Orijinalden alıntı: eXaeL91

quote:

Orijinalden alıntı: the_exorcist

quote:

Orijinalden alıntı: 4Bs0LuT

quote:

Orijinalden alıntı: Richard Kruspe

quote:

Orijinalden alıntı: XXS

dalga geçen herkesi şikayet ettim

hadi git amcalara beynini göster

Humuliation + Fatality

/>

• quote:

Orijinalden alıntı: Something

Çabuk o NZT'lerden bana da ver.

Bende istiyorum

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.