Şimdi Ara

Bf3 alacaklara tavsiyeler!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende bıraktım sayılır oyunu medal of honuru bekliyorum.
  • konuya ılk cevap veren arkadaşım konuyu okumamıs ayrıca bende premıum oyuncusuyum bc2 konusundan haklı olabılırsınız ama bunun bırazda pıskolojık oldugunu dusunuyorum bc2 bf en ıyı ve cıgır acmıs oyunuydu gorsel efektlerıyle oynanısıyle herkezı kendıne hayran bıraktı e tabı bf3 te de beklentıler bc2 den yuksek olacaktı. bu yuzden ınsan oglu bf3 te beklenen etkıyı goremeyınce hoş karsılayamadı bu durumu ha bana soracak olursanız memnunum ayrıca hala daha sılah tartısması suruyor ıste sorun bu dedım ya ınsanlar bırbırını sılahla vurmaya adapte olmus sekılde arkadaşlar bence tamamen boş yanı sılah falan hıkaye bu iş taktık işi diyorum ama anlatamıyorum neymıs elınde famas varmıs yok m4 varmıs gıt bın helıkoptere bakalım ındırsınde goreyeım hanı nerde kaldı adamın elınde premuım sılah gıt bın tankada ındırsın senı gıt bolge alda kazansın takımın iş çatışma kill vb meselesi değil arkadaş bu oyun takım oyunu bırlık beraberlık oyunu karsıtarafta 10 tane premıum at hepsının en ıyı sılahları ver sızın takımdada 10 tane premuım olmayan ama en ıyı oyunculardan kadroyu koy hangı taraf kazanır biraz mantıklı olun arkadaşlar ben cs yıllarımda sınek o begenmedıgınız sınekle bolum bırıncısı olurdum

sizin hesap aynı suna benzıyor cs oynarken yaw sen nıye awp kullanıon bak ben keleşle gelıyorum hesabı iş awp kullanmakta degıl iş awp yi kullanabilmekten geçiyor karsı tarafa dıyorsun sende al awp alıyor ama yıne ezılıyor neden dedım ya iş awp de degıl kullanabılmekte die

işte bf3 te boyle bırsey sen ıyı oynuyorsan herşey boş pre mıre meselesi hikaye ben sıze soyleyeyım bıreysel degıl takım ıcın oyun oynayın karsına geçip adam vur meselesine cevirmeyın işi

sizin mantıgınızla gidersek lvl sistemlı oyunların tumunu cöpe atmak lazım neden lvl yuksekse adam gucludur

ee hanı nerde benım hakkım adam benden once baslamıs 100 lvl olmus guclu benden budamı haksızlık

ne yanı 100 lvllılerı oyundanmı atalım mantık bunu cagrıstırıyor arkadaslar soyledıgınız cumleler bunu dusunmeye ıtıyor ınsanı premuım olmadıgını dusunun bu sefer de su soylentıler cıkardı ee adam 100 lvl ezılıyoruz

??????? soyleyecek bır seyım yok bıldıgınızı okuyun

ayrıca;

ea nın kazandıgı para kımın umrunda kazandırmak ıstemıyorsan almazsın oyunu olur bıter birileri iş yapıyorsa hakkını almak ıster oyle veya boyle ister pre cıkartır ister oyunu 300 tl ye satar almak veya almamak senın elinde adamlar dogru durrust onlıne oynanamayan 1 gunde bıten kotu bır oyunu 100 tl ye satınca suçlu olmuyor ea premuım cıkardı dıınce mıllet kuplere bınıyor uzun omurlu oyuncuysan premuım almak cok mantıklı yok ben ıkı oynar sıkılırım arada derede gırerım dıyorsan alma premuım cık bence bf3 ıcın premuım olmassa olmaz ne yonden gelecek vadeden bır oyuncu ıcın ılerde cıkamacak dlcler yenı harıtaları gormek ıster bır oyuncu cunku oyunu oynamak ıster ama bız turkler para diince hemen kaçıyoruz hemen karalama kampanyaları vahy efendım 100 tl ye satıyorlarmıs normalde o dlcyı almak ıstesen bır tanesı 30 tl ya hadı kardeslıkle 15 tl olsun prede adam demıs 100 tl ye tum dlcler bırde kardeslık yaptınmı 50 tl 100 tl yı verdınızde 50 tlmı gozunuze batıyor yazık... bunları yazmam premuımın daha guclu daha ıyı oldugunu belırtmek degıl sadece gelen harıtalardan dolayı yazdım yoksa oyunda herhangibir degısıklık soz konusu degıl ps3 e oyunu 1 ay oldu olmadı alalı turk sw sınde bolum bırıncısı oldu 38 lvl ıle oyunda rahat 15 kısı benden ust lvlde ıdı ve benden daha ıyı sılahlara sahıptı hanı nerde premuımun gucu hanı nerde lvlın gucu

hiç sorguladınızmı premuım oyuncular neden daha cabık vuruyor veya neden daha iyi

ben cevap vereyım sorgulamadınız cunku dusunmuyorsunuz

premuım kım alır bf3 ıcın ???

uzun omurlu oyunu seven hırs yapan guclu olmak ısteyen oyuncular almak ıster dımı
    oyunu seven bır oyuncu oyunda hırs yapan bır oyuncu oyunu ıyımı oynar ?
    evet
    o halde bu oyundacuların normal oyunculara gore daha ıyı oynaması daha cabık vurması bır tesadduf degıl

bu tamamen oyuncunun kendını oyuna adapte etmesıyle alakalı bır durum ondan sonra premuımun adını cıkardınız neymıs premuımlar ıyı vuruyormus alakası yok tamamen oyuncunun oynayısıyla oyuna adapte olmasıyla alakalı

bizim vatandaşımız da oyunu oyun olsun dıe oynayınca premuıma gerek duymuyor cunku oyuna deger vermıyorlar hal bole oluncada premuımun adını oyundakı haksızlık adıyla cıkartıyoruz halbukı kendı kendımıze bu adamlar neden premuım alır kı dıe sormuyoruz cunku oyuncu as oyuncu devamlılıgı var sureklılıgı var oyunu sevmıs yenmek kzanmak istiyor bole bır oyuncuya premuım vermesende gelır senı anlı catında yıne vurur.

nokta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erhanacikgoz1 -- 3 Temmuz 2012; 18:30:49 >

• Yeni paketleri alalım diye DICE böyle yapıyor.
  • BF3 grafikleri oynanışıyla mükemmel pek 2 şey bozuyor, Şu Premium olayı birde helikopteri falan tek kişi kulanan insanlar
  • M tar 11 gördün mü kaçamadan yerdesin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pek yeri değil gibi ama sorayım bende BF3 almayı düşünüyorum.2.el alırsam ayriyeten online oynamak için pass almam gerekiyor mu ? Yada sıfırda alırsam yine pass mı almam gerekicek ? Birde en ucuza nerde bulabilirim.Şimdiden saolun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ottway

Pek yeri değil gibi ama sorayım bende BF3 almayı düşünüyorum.2.el alırsam ayriyeten online oynamak için pass almam gerekiyor mu ? Yada sıfırda alırsam yine pass mı almam gerekicek ? Birde en ucuza nerde bulabilirim.Şimdiden saolun

2.elda pass alman gerekir sıfır alırsan zaten kutuda geliyor ama dijital alırsan ayrı pass alacaksın.Tavsiyem kendine bir arkadaş bul ortaklaşa alın şuandaki fiyatı bilmiyorum ancak ucuza geleceği kesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serdengeçti_37

quote:

Orijinalden alıntı: Ottway

Pek yeri değil gibi ama sorayım bende BF3 almayı düşünüyorum.2.el alırsam ayriyeten online oynamak için pass almam gerekiyor mu ? Yada sıfırda alırsam yine pass mı almam gerekicek ? Birde en ucuza nerde bulabilirim.Şimdiden saolun

2.elda pass alman gerekir sıfır alırsan zaten kutuda geliyor ama dijital alırsan ayrı pass alacaksın.Tavsiyem kendine bir arkadaş bul ortaklaşa alın şuandaki fiyatı bilmiyorum ancak ucuza geleceği kesin

cevap için saol.Birini bulmaya çalışırım bu arada pass üsreti ne kadar acaba ?

• ben bugün siparış ettim akşama gelir birde premium paket 100 lira değil bilginize hindistan parası ile alınca 50 tl yi zor buluyo :D yarıyarıya ea nın kazığı :D gerçi türkiyede vergi çok ayrı ama ben almayı düşünüyorum hele bi bf3 gelsin bidrde dualshock3 ile zor oluyomu oynamak :?
  • @ Ottway

Sanırım 10-15 tl gibi birşeydi tam hatırlamıyorum psnden bakabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhanacikgoz1

merhaba arkadaşlar okadar cok yazı okudum kı bf3 ıle ılgılı yok pre cıktı oyunu bıraktım sılahlar sole guclu bız gucsuzuz vb vb burada yenı oyun alacakların kafasında bınlerce soru işareti oluyor alacak adamda vazgeçiyor ben herşeye ragmen aldım ve memnunum bunu konu acarak belırtmek ıstedım her seferınde acılan konulara baktıgımızda ea sole yaptı para pelşinde oyunu rezalet ettıler vb vb seyer duyuyoruz arkadaşlar bırakın bunları

sizlerin boyle dusunme sebebı bence bu oyunu bır cs call of duty vb sadece karsılıklı catısmaya baglı olarak goruyorsunuz arakdaşlar bu oyun sadece karsılıklı catısmaya baglı bır oyun degıl bu oyun catısmadan zıyada stratejik hareket edip dusmanı gereklı techizatlar helicopter ucak tank bomba vb seylerle oldurebılecegınız bır oyun bu oyunu conterdekı catısmalarla karıstırmayın işte sizin premuım yanılgı sebebınız zaten bu sanıyorsunuz kı bu oyunda adam karsıma gelır bende vururum hangımızın sılahı ıyıyse o ındırır bırakın bunları bunların hepsı yanılgı iş tamamen oyuncuda bıter abı taktıgın stratejın ne kadar guclu olursa karsındakını okadar ezersın ozman lvl sıstemındede yanlıslık var 100 lvllık adamı da ındıremezsın 100 lvllık oyuncu gırmesın oyun neden ondada sılahlar acık adam bızden guclu ezer boyle bır saçmalık yok onun sılahı gucluymus bızde para yok biz eziliyoruz premuım sıstemının tek getirisi haritalardır silahlar vb seyler tamamen susleme oyunu degıstırdıgı dengelerı alt ust ettıgı falan yok

ilk defa bu kadar guzel bır oyunun bu kadar cok yerelere suruldugunu goruyorum yapmayalım arkadaslar bu oyun catısmadan zıyade taktık oyunu

diğer yazdıklarına birşey demiyorum da ea para peşinde değilmiş bırak Allah aşkına ya.adamlar kendileri açık açık söyledi.battlefield dan para yolmak lazım diye. 2hafta sonra rent a server sistemi geldi zaten.

ayrıca ben 30 lvl olmuştum kaç ay önce tam da oyuna alışmıştım (oynamıyorum ne zamandır) en kötü 3. olurdum maç sonrası.benim için hiç fark etmiyor 50 lvl olsun 100 lvl olsun albay olsun indiriyorum.alışmıştım çünkü.zaten yok adam 50 lvl di 60 lvl di muhabbeti yapanlar oynamasın tecrübenin yanında yetenek işi bu tarz oyunlar birazda.mmorpg oyun olsa hay hay.birinde güçlü kılıç olur ok olur.para verip almıştır.o adam gelir keser seni.ama bunda zaten belirli silahlar var.haa ea saçmaladı mı saçmaladı biraz zaten oyunu oynamıyorum pre geldiğinden beri.black ops 2 ve medal of honor ı bekliyorum.

• Neden herkes preye bu kadar laf etti anlamadım gayette güzel bir sistem oldu şimdi pre olmasa sadece close quarters çıkmış olsaydı kimsenin laf ediceğini düşünmüyorum. Premium sizi oyunda ilah konumuna getirmiyor ki bütün dlcler bir pakette sadece ve gayette uygun hepsini tek sefer de alıyorsunuz fiyat olarak da gayet uygun bir şekilde, 100Tl diyorsunuz kardeşlik yapın o zaman 50tl ye bütün dlcler ve süs niyetinde bir çok özellik bunun nesi kötü.Fazladan dog tag, fazladan bir bıçak [görünümü kötü olmuş bence hasar farkıda yok], fazladan xp event,dolu serverlarda bekleme sırasında öne geçmek[zannetmiyorum dolu server için uzun süre bekliyecek biri olduğunu], stat sıfırlamak, strateji rehberi, dlcye 2 hafta önce ulaşmak bu özelliklerin birinin biri üstünde üstünlük kurduracağını zannetmiyorum. O silahlar premium olmasa da zaten yeni dlc ile gelicekti neden herkes bu kadar dert yandı bundan, anlamış değilim. Premium aldım ve gayette memnunum oyunun kötüye gittiği ve dengesizlik olduğu görüşünede katılmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HystriaL -- 4 Temmuz 2012; 18:30:51 >

• ea nın para pesınde oldugu konusunda 2. yazımı oku yanı adam bırsey yapmıstır kazanmak ıster hakkıdır ıster 300 tl ye oyunu satar ısterse 500 tl ye premuım koyar almak ıstemeyende almaz lvl konusunda sana katılıyorum ama bızım ınsanımızda bu var
  • Kimse buglardan bahsetmemiş bıktım artık sağlık çantalarının içinden geçmekten
  • quote:

ea nın para pesınde oldugu konusunda 2. yazımı oku yanı adam bırsey yapmıstır kazanmak ıster hakkıdır ıster 300 tl ye oyunu satar ısterse 500 tl ye premuım koyar almak ıstemeyende almaz lvl konusunda sana katılıyorum ama bızım ınsanımızda bu var

bende iztemezdim ama bf3 gibi bir oyundan para kazanmamak mallığa girer açıkçası biraz abartılmış 100 tl ama siz meksika hindistan gibi ülkeleri gösterip alırsanız yarı fiyatına düşüyo o yüzden tl ile almayın tavsiyem
  • quote:

merhaba arkadaşlar okadar cok yazı okudum kı bf3 ıle ılgılı yok pre cıktı oyunu bıraktım sılahlar sole guclu bız gucsuzuz vb vb burada yenı oyun alacakların kafasında bınlerce soru işareti oluyor alacak adamda vazgeçiyor ben herşeye ragmen aldım ve memnunum bunu konu acarak belırtmek ıstedım her seferınde acılan konulara baktıgımızda ea sole yaptı para pelşinde oyunu rezalet ettıler vb vb seyer duyuyoruz arkadaşlar bırakın bunları

sizlerin boyle dusunme sebebı bence bu oyunu bır cs call of duty vb sadece karsılıklı catısmaya baglı olarak goruyorsunuz arakdaşlar bu oyun sadece karsılıklı catısmaya baglı bır oyun degıl bu oyun catısmadan zıyada stratejik hareket edip dusmanı gereklı techizatlar helicopter ucak tank bomba vb seylerle oldurebılecegınız bır oyun bu oyunu conterdekı catısmalarla karıstırmayın işte sizin premuım yanılgı sebebınız zaten bu sanıyorsunuz kı bu oyunda adam karsıma gelır bende vururum hangımızın sılahı ıyıyse o ındırır bırakın bunları bunların hepsı yanılgı iş tamamen oyuncuda bıter abı taktıgın stratejın ne kadar guclu olursa karsındakını okadar ezersın ozman lvl sıstemındede yanlıslık var 100 lvllık adamı da ındıremezsın 100 lvllık oyuncu gırmesın oyun neden ondada sılahlar acık adam bızden guclu ezer boyle bır saçmalık yok onun sılahı gucluymus bızde para yok biz eziliyoruz premuım sıstemının tek getirisi haritalardır silahlar vb seyler tamamen susleme oyunu degıstırdıgı dengelerı alt ust ettıgı falan yok

ilk defa bu kadar guzel bır oyunun bu kadar cok yerelere suruldugunu goruyorum yapmayalım arkadaslar bu oyun catısmadan zıyade taktık oyunu

bu kadar boş yorum görmedim. BF3 taktik maktik oyunu değildir uçak olması taktik oyunu olduğunu göstermez bf3'ü oynayan hiç kimse taktik strateji yapmıyor ilk gören kazanıyor bf3 öyle bi savaş oyunu bc2'nin betasından beri ps3te oynadım bc1 bf 1943 bf2 bf 1942 hepsini oynadım hiç birinde böyle saçmalıklar yoktu

BC2 açın sonra bf3 açın farkı anlarsınız silahlar dengesiz / haritalar çok kötü tam nooblar için

ayrıca dice'nin şu yalanına inanmayın : haritalar bc2 'den büyük uydurmaya bak hangi harita büyük metromu? kanalmı ? neresi diğer haritalar oynanmıyor oyunun döndüğü şey şu şuan

ONLY METRO CONQUEST
    Noshanr CANAL 7/24 TDM
    Conquest Operation Firestorm/Caspian

oyun bu hale gelmiş durumda yahu diğer haritaları oynayan bile kalmadı ilk 2 yazdığım zaten saçmalık bf ile alakası yok .

• Firmaların yeni gelir kapısı: Parayı ver, oyun kolaylaşsın
    http://www.teknoseyir.com/55269/firmalarin-yeni-gelir-kapisi-parayi-ver-oyun-kolaylassin/

İzlemeden büyük konuşmayın. EA' nin ne kadar para göz bir firma olduğu bal gibi ortada
    Yakında oyunlarda atacağımız her mermiyi paralı yapacaklar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker_xxx

Firmaların yeni gelir kapısı: Parayı ver, oyun kolaylaşsın
    http://www.teknoseyir.com/55269/firmalarin-yeni-gelir-kapisi-parayi-ver-oyun-kolaylassin/

İzlemeden büyük konuşmayın. EA' nin ne kadar para göz bir firma olduğu bal gibi ortada
    Yakında oyunlarda atacağımız her mermiyi paralı yapacaklar.

1 katılıyorum adamlar doğru diyo daha oyun sektöründe yeni gelişen bi ülke için bu fiyat çok fazla yani en az 250 300 tl yatırarak full edit gibi bişey oluyosun birazda iyi oynıyosan tamam rütbeyi zaten atlarsın çok saçma oldu adam aylarca kasmış dlc leri açmak için 1 günde yeni uygulama geliyo hiç oyunu bilmeyen adam tak parayı basıyo senin önüne geçiyo çok üzücü bi durum bf3 hayranıyım hayal kırıklığı oldu

2 türkiyede bu premium paketin fiyatı 100 lira fkt meksika hindistan (daha bissürü ülke var en ucuz) gibi yerlerdi yaklaşık 40-60 tl arası alabiliyosun bu çok buyük saçmalık ya euro cinsinden tüm ülkelere vericekti yada hiç yapmıcaktı adam gidio premium paketin 50 tl ye gidio alıon sen 100 lira verion çok büyük saçmalık bu yüzden zaten türkiyede gelişmez parası olan alır türkiyede yabancı ülkelere bin basacak kişiler var ama adamlar parasıyla eziyo bizdede premium alanlar var bişi demiyorum alsınlar ama genelde almayan çok videoda dediği gibi premium ayrı serverleri var hemde premium almayanlarınkine giriyolar tabi noluyo almayanlar eziliyo bf4 tede aynı şeyler olucak buyuk ihtimal almıcam gibi gözüküyo ama iyi svş oyunları yok cod ve bf3 ten başka neyse çok kötü

varacağımız sonuç : Globelleşen dünyada fog balıkları çok yanlız :D

• Bf3 ve ea yı bıraktım artık hükümsüzüm :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler ben sadece quıck match yapabılıyorum servere gıremıyorum anlık bır sorunmudur?

Birde EA gerçekten adam gibi adam.

Fifa 12,Bf3 bu 2si yeter bf3ede alıştık mı(pcde mausle oynamaktan,ds3e geçtigim için)
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.