Şimdi Ara

Bf3 alacaklara tavsiyeler!!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • yeni gördüm bu konuyu tamda 3 saat önce bf3 aldım hala iniyor bekliyorum açtığın iyi olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Hadoken

quote:

Orijinalden alıntı: erhanacikgoz1

merhaba arkadaşlar okadar cok yazı okudum kı bf3 ıle ılgılı yok pre cıktı oyunu bıraktım sılahlar sole guclu bız gucsuzuz vb vb burada yenı oyun alacakların kafasında bınlerce soru işareti oluyor alacak adamda vazgeçiyor ben herşeye ragmen aldım ve memnunum bunu konu acarak belırtmek ıstedım her seferınde acılan konulara baktıgımızda ea sole yaptı para pelşinde oyunu rezalet ettıler vb vb seyer duyuyoruz arkadaşlar bırakın bunları

sizlerin boyle dusunme sebebı bence bu oyunu bır cs call of duty vb sadece karsılıklı catısmaya baglı olarak goruyorsunuz arakdaşlar bu oyun sadece karsılıklı catısmaya baglı bır oyun degıl bu oyun catısmadan zıyada stratejik hareket edip dusmanı gereklı techizatlar helicopter ucak tank bomba vb seylerle oldurebılecegınız bır oyun bu oyunu conterdekı catısmalarla karıstırmayın işte sizin premuım yanılgı sebebınız zaten bu sanıyorsunuz kı bu oyunda adam karsıma gelır bende vururum hangımızın sılahı ıyıyse o ındırır bırakın bunları bunların hepsı yanılgı iş tamamen oyuncuda bıter abı taktıgın stratejın ne kadar guclu olursa karsındakını okadar ezersın ozman lvl sıstemındede yanlıslık var 100 lvllık adamı da ındıremezsın 100 lvllık oyuncu gırmesın oyun neden ondada sılahlar acık adam bızden guclu ezer boyle bır saçmalık yok onun sılahı gucluymus bızde para yok biz eziliyoruz premuım sıstemının tek getirisi haritalardır silahlar vb seyler tamamen susleme oyunu degıstırdıgı dengelerı alt ust ettıgı falan yok

ilk defa bu kadar guzel bır oyunun bu kadar cok yerelere suruldugunu goruyorum yapmayalım arkadaslar bu oyun catısmadan zıyade taktık oyunu

bu kadar boş yorum görmedim. BF3 taktik maktik oyunu değildir uçak olması taktik oyunu olduğunu göstermez bf3'ü oynayan hiç kimse taktik strateji yapmıyor ilk gören kazanıyor bf3 öyle bi savaş oyunu bc2'nin betasından beri ps3te oynadım bc1 bf 1943 bf2 bf 1942 hepsini oynadım hiç birinde böyle saçmalıklar yoktu

BC2 açın sonra bf3 açın farkı anlarsınız silahlar dengesiz / haritalar çok kötü tam nooblar için

ayrıca dice'nin şu yalanına inanmayın : haritalar bc2 'den büyük uydurmaya bak hangi harita büyük metromu? kanalmı ? neresi diğer haritalar oynanmıyor oyunun döndüğü şey şu şuan

ONLY METRO CONQUEST
    Noshanr CANAL 7/24 TDM
    Conquest Operation Firestorm/Caspian

oyun bu hale gelmiş durumda yahu diğer haritaları oynayan bile kalmadı ilk 2 yazdığım zaten saçmalık bf ile alakası yok .

nasıl tatık degıl ya bildigin half lıfe yaptın oyunu bf tum serisi bence taktıge baglıdır tabı bu senın gorusundur bırsey demeyecegım ama taktık olmassa oyun bır hıc

pekı nerden bu kanıya vardım onuda acıklayayım hem taktık demenın ne oldugunu anlamıs oluruz

3 bolgede karsı tarafta diyelim metroda sen baseye en yakın bayragı almaya kalkarsan ezılırsın bır kısının aradan sıyrılıp c veya d ye gıtmesı halında a da pusuya cokmus adamların c ye yonelmesını saglar boylelıkle sızın baseye sıkışan adamlarınız a bolgesınde daha az oyuncu ıle a yı ele geçirmeye baslar a ayı ele gecırırsınız c dekı adam oldurulur onlar c yı alayım derken b ye geç kalırlar b yı eel geçirirsin ve bu sekılde daha sayamadıgım bınlerce taktıgı var bu işin işte bu taktık dedıgımın bır ornegıdır yıne aynı sekılde ucakla kaçarken baseye kaçmak veya apaçhi helicoptere dogru ucagı cekmek hepsı bırer taktıktır ozellıkle gurup clanla oynuyorsan bunlar cok onemlı eger bu oyun taktıge baglı olmasaydı butun clanlar fosdu neden clan kuruyoruz gurup oyunu ıcın
    oyunda bunu dusunebılen oyuncu saysı cok az mesela ben gırdıgım bı oyunda mutlaka oyunu yonu degısır baseye sıkışmış basladı dıyelım kı hemen gıder en uç bolgeyi almaya calısırım kı dıger takım arkadaşlarımın onu acılsın sıkışmasınlar ama bız kıll pesınde kostuguumuz ıcın basede dogup dogruca a dakı adamları vurayımda kıll yukselsın pesındeyız

yakında clan accam ozman taktıgın ne demek oldugu dahada anlasılır ortaya cıkacak mesela clan savasında takımdakı herkesın karsı taraftaki ucak ve helıcopterlerı ele geçirmesini isterim cunku onların helıpterını ucagını aldıysan ve olmedıysen onlara tekrar ucak helcıopter dogmuyor boylece oyunun ustunlugu sende olmus olur 2 tane apaçhi tum bayraklara sahıp olmanı saglayacaktır ucalarda elınde vurulma durumun en aza ındırmıs olursun bak buda bır taktık

karsı bolgeyı baseye sıkıştırdıgını varsay takım arkadaşların 3 tane engınerı karsı takımın basesıne cagır tum geliş gidiş yllarına 3 engınerın 5 er tane mayın atmasını soyle 2 arkadaşınıda tankla karsı takımın basesınde beklemesını soyle bir apaçhiyide karsı tarafında basesıni gorecek sekılde sadece lazer ıle kıtlenmesını ıste aşagıda 3 tane mayın atan engınerlerın elıne ver gudumlu fuzelerı lazer kıtlendıkce 3 arkadasın bırden gudumluyu fırlatmasını soyle boylece her durumda karsı taraf baseden cıkamaz işte bak sana bır taktık daha

saymaya kalksam bınlerce taktık cıkartırım ;)

• quote:

quote:

merhaba arkadaşlar okadar cok yazı okudum kı bf3 ıle ılgılı yok pre cıktı oyunu bıraktım sılahlar sole guclu bız gucsuzuz vb vb burada yenı oyun alacakların kafasında bınlerce soru işareti oluyor alacak adamda vazgeçiyor ben herşeye ragmen aldım ve memnunum bunu konu acarak belırtmek ıstedım her seferınde acılan konulara baktıgımızda ea sole yaptı para pelşinde oyunu rezalet ettıler vb vb seyer duyuyoruz arkadaşlar bırakın bunları

sizlerin boyle dusunme sebebı bence bu oyunu bır cs call of duty vb sadece karsılıklı catısmaya baglı olarak goruyorsunuz arakdaşlar bu oyun sadece karsılıklı catısmaya baglı bır oyun degıl bu oyun catısmadan zıyada stratejik hareket edip dusmanı gereklı techizatlar helicopter ucak tank bomba vb seylerle oldurebılecegınız bır oyun bu oyunu conterdekı catısmalarla karıstırmayın işte sizin premuım yanılgı sebebınız zaten bu sanıyorsunuz kı bu oyunda adam karsıma gelır bende vururum hangımızın sılahı ıyıyse o ındırır bırakın bunları bunların hepsı yanılgı iş tamamen oyuncuda bıter abı taktıgın stratejın ne kadar guclu olursa karsındakını okadar ezersın ozman lvl sıstemındede yanlıslık var 100 lvllık adamı da ındıremezsın 100 lvllık oyuncu gırmesın oyun neden ondada sılahlar acık adam bızden guclu ezer boyle bır saçmalık yok onun sılahı gucluymus bızde para yok biz eziliyoruz premuım sıstemının tek getirisi haritalardır silahlar vb seyler tamamen susleme oyunu degıstırdıgı dengelerı alt ust ettıgı falan yok

ilk defa bu kadar guzel bır oyunun bu kadar cok yerelere suruldugunu goruyorum yapmayalım arkadaslar bu oyun catısmadan zıyade taktık oyunu

bu kadar boş yorum görmedim. BF3 taktik maktik oyunu değildir uçak olması taktik oyunu olduğunu göstermez bf3'ü oynayan hiç kimse taktik strateji yapmıyor ilk gören kazanıyor bf3 öyle bi savaş oyunu bc2'nin betasından beri ps3te oynadım bc1 bf 1943 bf2 bf 1942 hepsini oynadım hiç birinde böyle saçmalıklar yoktu

BC2 açın sonra bf3 açın farkı anlarsınız silahlar dengesiz / haritalar çok kötü tam nooblar için

ayrıca dice'nin şu yalanına inanmayın : haritalar bc2 'den büyük uydurmaya bak hangi harita büyük metromu? kanalmı ? neresi diğer haritalar oynanmıyor oyunun döndüğü şey şu şuan

ONLY METRO CONQUEST
    Noshanr CANAL 7/24 TDM

oyun bu hale gelmiş durumda yahu diğer haritaları oynayan bile kalmadı ilk 2 yazdığım zaten saçmalık bf ile alakası yok .

Sen ciddimisin?

• quote:

Orijinalden alıntı: olizvel

quote:

quote:

ONLY METRO CONQUEST
    Noshanr CANAL 7/24 TDM

Sen ciddimisin?

Abi oyun bu duruma dönmüş halde oyun çıkmadan herkes yok ben engineer olucam her şeyi tamir ederim falan ben sniper adamları spotlucam takım oyunu yallah mallah diye gaza getirdiler 1-2 hafta öyle oynandı sonra bıraktılar bu işi herkes level kasma derdinde. BC2'de böyle gaz trailer yayınlamadılar takım oyunu ama takım oyunu kendiliğinden oluştu çünkü haritalar müsaitti ve oyuncu kitlesi iyiydi grafikler şöyle böyle derken oyunu bilmeyen nooblar bf3'e geldi durum ortada

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.