Şimdi Ara

BF4 Önsipariş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar BF4 önsipariş kardeşliğine 2. arıyorum. kart, hesap vs. hepsi var. ortak yok :)

• Bugünlerde kimse kardeşliğe rağabet göstermez çünkü, ps4'e geçildiği zaman sadece satın alan kişinin üstüne olacak oyun
  • quote:

Orijinalden alıntı: musty90@

Arkadaşlar BF4 önsipariş kardeşliğine 2. arıyorum. kart, hesap vs. hepsi var. ortak yok :)

pm
  • U_şen kullanıcısına yanıt
    Birçok kişi yine ps3 ten devam edecektir ben dahil En az 4-5 yıl daha bitmez ps3 piyasası
  • quote:

Orijinalden alıntı: U_şen

Bugünlerde kimse kardeşliğe rağabet göstermez çünkü, ps4'e geçildiği zaman sadece satın alan kişinin üstüne olacak oyun

ana! kesin mi peki bu bilgi hocam? bir de, diyelim ki ps4'e upgrade ettik oyunu, ps3'te artık oynayamayacak mıyız ki?
  • quote:

quote:

Bugünlerde kimse kardeşliğe rağabet göstermez çünkü, ps4'e geçildiği zaman sadece satın alan kişinin üstüne olacak oyun

ana! kesin mi peki bu bilgi hocam? bir de, diyelim ki ps4'e upgrade ettik oyunu, ps3'te artık oynayamayacak mıyız ki?

ps4 de oyun satın alan kullanıcının üzerine lisanslı olacak yani tek kullanıcı diye bir haber geçilmişti.Bu şekilde ps3 de oyunu satın alan kişide avantajlı olacak sadece güncelleme parası vererek ps4 de oyununu oynayacak.

• quote:

quote:

pm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.