Şimdi Ara

! ! ! BIDOLU.COM'DAN HAFIZA KARTI ALMAYIN ! ! !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
0
Favori
1.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Internette kisa bir arastirma yaparsaniz göreceksiniz ki, bidolu.com müsterilerinin siparislerini tedarik edememekte ve gönderememekte, bunların en başında da hafıza kartları geliyor.

Ayın 16 sında verilen sipariş hala elime ulaşmış değil, hiçbir şekilde mesajlara cevap vermeyen bidolu ne hikmetse noterden ihtarname çekince hemen bana bir mail atma ihtiyacı hissetmiş...

Burda yayınlıyorum, bakin koca firmanın düştüğü hale...

--------------------------------------------------------

Sayın Müşterimiz;

Satın almış olduğunuz Bilgisayar ürünleri Tedarikçi firma’dan kaynaklı sevkiyat problemi yaşanmakta olup, İlgili ürünün teslimatına 28.02.2006 tarihinde başlanacaktır.

Bidolu.com olarak biz, elimizde olmayan sebeplerden dolayı böylesine bir gecikmeyi müşterilerimize yaşatmış olmanın, bizleride en az sizler kadar zor durumda bırakan ilgili konuda çözüm üretebilecek yetki ve konumda olmamamızın üzüntüsünü yaşamaktayız.

Söz konusu sıkıntıya ilişkin sabır ve anlayışınıza teşekkür ediyor, siz değerli müşterilerimiz adına tedarikçi firmalarımızla sürekli irtibat halinde olduğumuzu bilmenizi, ilgili ürünler stoklarımıza girer girmez siparişinizi tarafınıza göndereceğimizi ve gelişmelerden siz değerli müşterilerimizi haberdar edeceğimizden emin olmanızı rica ediyoruz.

Ürünün dağıtımını beklemek istemezseniz siparişinizin iptalini talep edebilirsiniz. Ürün tutar iadeniz 7 iş günü içerisinde hesabınıza yansıyacaktır.

Konuyu tarafınıza arz eder, anlayışınızı rica ederiz
    Bidolu.com'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Ayrıca, hatırlatmak isteriz ki üye müşterilerimiz Bidolu.com'un yeni hizmeti Sipariş Durumu fonksiyonunu kullanarak eski ve yeni tüm siparişlerinin (ve siparişlerin içindeki ürünlerin) hangi aşamada olduğunu detaylı bir şekilde görüntüleyebilirler.

Saygılarımızla,

Bidolu.com
    Müşteri İletişim
    ve Destek Merkezi
    0212 323 70 30 (5 hat )
    -----------------------------------------------------------

• hafıza kartını bilmem ama ben bidolu.comdan çöp bile almam. geçen ağustosta simens cep telefonu telefon durduk yere kapanmaya başladı. gönderdim servise. 1 hafta sonra telefon geri geldi ama hiçbir düzelme yok. ayrıca ne telefonun arızası ne de yapılan işlemler hakkında bilgi verdiler. e-mail yazdım cevap veren yok. müşteri temsilcielrini aradım. yarımm saat bekledim telefonda. sabredemedim artık kapttım. telefonu kvk ya gönderdim. oradan bana şu cevabı verdiler. "telefon yetkisiz kişilerce kurcalanmış". bunun üzerine bascuda müşteri temsilcilerine yazmadığım mail kalmadı. ama cevap veren yok. telefonlara da zaten bakmıyorlar. yine yazdım maili. aklıma ne geldiyse saydım.
    bu kadar duyarsız bi hizmet veren site ben hayatımda görmedim. telefronumu kullanamaz durumdaydım. son olarak 5. kez garanti kapsamında epey hakaret dolu bir dilekçeyle (mektup desem daha doğru olacak) birlikte gönderdim tekrar. biraz önce yeni geldi. daha anlayamadım yapılıp yapılmadığını. ama en azından arıza ve yapılan işlemleri bildirmişler zahmet edip.

• quote:

Orijinalden alıntı: 3310

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    sen yine iyisin cevap yazmışlar en azından. bana hiç cevap yazmadılar. ama maile kampanyaları göndermeyi biliyolar
    en çok da müşteri hattına sinir oldum. hiçbir mağaza onlar kadar bekletmiyor.
    ayrıca telefonumdaki şarkıların bazılarını silmişler ve ekran çizilmiş olarak geri geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: eda_y

sen yine iyisin cevap yazmışlar en azından. bana hiç cevap yazmadılar. ama maile kampanyaları göndermeyi biliyolar
    en çok da müşteri hattına sinir oldum. hiçbir mağaza onlar kadar bekletmiyor.
    ayrıca telefonumdaki şarkıların bazılarını silmişler ve ekran çizilmiş olarak geri geldi

Alıntıları Göster
    Bende dijital foto makinesi almıştım ancak 1 hafta geçmesine rağmen hala daha yola çıkmayınca ben de iptal ettim.. İnternet sitelerinden alışveriş olmaz artık bunu öğrendim, gidip elden görerek, deneyerek, adam gibi pazarlığını yaparak alıcaksın böyle şeyleri..

• quote:

Orijinalden alıntı: bynedim

Bende dijital foto makinesi almıştım ancak 1 hafta geçmesine rağmen hala daha yola çıkmayınca ben de iptal ettim.. İnternet sitelerinden alışveriş olmaz artık bunu öğrendim, gidip elden görerek, deneyerek, adam gibi pazarlığını yaparak alıcaksın böyle şeyleri..

Alıntıları Göster
    gidip görme fikrine bi diyeceğim yok. ben artık hepsiburada.comdan alışveriş yapıyorum ve çok memnunum. orada hem o ürünü daha önce almış olanların yorumları da var. ürünün açıklaması yetersiz gelince orada form var. bi ürün için açıklamayı yetersiz bulmuştum ve oraya yazmıştım. ertesi gün ürünün açıklamasına merak ettiklerim eklenmişti.
    hem sipariş kargoya verilmeden önce sana telefon ediyorlar siparişi onaylıyorsan kargoya gönderiyorlr. kargoya verilidğinde de sana maille bildiriyorlar. hizmet bence süper.
    şu ana kadar 7-8 ürün aldım ve hiçbir problem çıkmadı. tabi ben ürünü benden önce alanların yorumlara göre aldım. yorumsuz bi ürünü almadım hiç.
    bi de bascudadan elektronik sözlük almıştım. ama mübarek acayip yavaş. o kelimenin anlamını bulana kadar ben sözlükten buluyorum. cep telefonuyla yeterince uğraştığım için artık onunla uğraşmak istemiyorum. zaten bir dahaki arızada dava açacağım.

• quote:

gidip görme fikrine bi diyeceğim yok. ben artık hepsiburada.comdan alışveriş yapıyorum ve çok memnunum. orada hem o ürünü daha önce almış olanların yorumları da var. ürünün açıklaması yetersiz gelince orada form var. bi ürün için açıklamayı yetersiz bulmuştum ve oraya yazmıştım. ertesi gün ürünün açıklamasına merak ettiklerim eklenmişti.
    hem sipariş kargoya verilmeden önce sana telefon ediyorlar siparişi onaylıyorsan kargoya gönderiyorlr. kargoya verilidğinde de sana maille bildiriyorlar. hizmet bence süper.
    şu ana kadar 7-8 ürün aldım ve hiçbir problem çıkmadı. tabi ben ürünü benden önce alanların yorumlara göre aldım. yorumsuz bi ürünü almadım hiç.
    bi de bascudadan elektronik sözlük almıştım. ama mübarek acayip yavaş. o kelimenin anlamını bulana kadar ben sözlükten buluyorum. cep telefonuyla yeterince uğraştığım için artık onunla uğraşmak istemiyorum. zaten bir dahaki arızada dava açacağım.

Alıntıları Göster
    hepsiburada bence de en iyisi

• quote:

Orijinalden alıntı: Passenger

Alıntıları Göster
    evet ben de internetten alışverişe olumsuz bakıyordum ama biizm burada bilgisayar piyasası kazıklayacak insan aradığı için son bi şansımı denedim korka korka. ve de pişman olmadım.

bu rada konumuzla ilgisiz ama dikkatimi yeni çekti. bu isimlerimizn altındaki albay yarbay falan yazısı neyi ifade ediyor?? değiştiremedim bir türlü.

• quote:

Orijinalden alıntı: Passenger

Alıntıları Göster
    estore a ne dersiniz arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemfrost

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: cemfrost

cahilliğimi bağışla. o dediğin neyle ilgili??

• quote:

quote:

Alıntıları Göster
    www.estore.com.tr
    online alış veriş sitesi

• quote:

www.estore.com.tr
    online alış veriş sitesi

Alıntıları Göster
    beh hepsi buradadan çok memnunum.
  • quote:

quote:

Alıntıları Göster
    www.estore.com.tr
    yani başka bir internet alışveriş sitesi
    kullananlar iyi diyorlar estore için ama ben hiç kullanmadığım için yorum yapamam.

EDİT: benden hızlı çıkan olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi realgs -- 25 Şubat 2006; 21:59:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: realgs

www.estore.com.tr
    yani başka bir internet alışveriş sitesi
    kullananlar iyi diyorlar estore için ama ben hiç kullanmadığım için yorum yapamam.

EDİT: benden hızlı çıkan olmuş

Alıntıları Göster
    Hepsiburada.com da iyi ama bana piyasadan biraz daha pahalı gelmeye başladı bu aralar
    Bu benim fikrim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemfrost -- 25 Şubat 2006; 22:01:33 >

• quote:

Hepsiburada.com da iyi ama bana piyasadan biraz daha pahalı gelmeye başladı bu aralar
    Bu benim fikrim

Alıntıları Göster
    ben karşılaştırdım. karşılaştırdığım ürünlerde bascudayla aralarında 2-3 milyon fark var ama hizmet için değer. bascudadan alıp sürüneceğime hepsiburada dan alırım rahat ederim. istanbul piyasasını bilmem ama bence internet ortamı daha uygun piyasaya göre.

• quote:

ben karşılaştırdım. karşılaştırdığım ürünlerde bascudayla aralarında 2-3 milyon fark var ama hizmet için değer. bascudadan alıp sürüneceğime hepsiburada dan alırım rahat ederim. istanbul piyasasını bilmem ama bence internet ortamı daha uygun piyasaya göre.

Alıntıları Göster
    ARKADAŞLAR TEKRAR BELİRTİYORUM BİDOLU.COM'DAN ALIŞVERİŞ YAPMAYIN ! ! !
    HEPSİ SAHTEKAR.5-10 YTL'NİN HESABINI YAPARAK PARANIZIN TAMAMINI KAYBETMEYİN.DURMADAN İSİM DEĞİŞTİRİYORLAR.İNTERNET YASALARIDA GELİŞMEDİĞİ İÇİN BU SAHTEKARLIKLARI DEVAM ETTİREBİLİYORLAR.BİZ BASCUDA ZEDELER OLARAK SİZİ UYARIYORUZ.

• quote:

Orijinalden alıntı: tiger_xp

ARKADAŞLAR TEKRAR BELİRTİYORUM BİDOLU.COM'DAN ALIŞVERİŞ YAPMAYIN ! ! !
    HEPSİ SAHTEKAR.5-10 YTL'NİN HESABINI YAPARAK PARANIZIN TAMAMINI KAYBETMEYİN.DURMADAN İSİM DEĞİŞTİRİYORLAR.İNTERNET YASALARIDA GELİŞMEDİĞİ İÇİN BU SAHTEKARLIKLARI DEVAM ETTİREBİLİYORLAR.BİZ BASCUDA ZEDELER OLARAK SİZİ UYARIYORUZ.

Alıntıları Göster
    Internet alisverisinde daha önce kullndigim siteleri yaziyorum, görüpte güvenemeyenler oluyodur belki yardimci olur

hepsiburada.com

estore

xenshop - dij. foto makinesi aldim, 1 gün icinde teslimat yapildi.

ereyon.com.tr - 3 adet cep telefonu aldi tanidiklarım

• quote:

Orijinalden alıntı: emrahyaz

Internet alisverisinde daha önce kullndigim siteleri yaziyorum, görüpte güvenemeyenler oluyodur belki yardimci olur

hepsiburada.com

estore

xenshop - dij. foto makinesi aldim, 1 gün icinde teslimat yapildi.

ereyon.com.tr - 3 adet cep telefonu aldi tanidiklarım

Alıntıları Göster
    ya bu bidoludan bir sürü şey aldım adanlar hemen sorunsuz yolladılar millet problem yaşıyor ilginç..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Varzim

ya bu bidoludan bir sürü şey aldım adanlar hemen sorunsuz yolladılar millet problem yaşıyor ilginç..

Alıntıları Göster
    arkadaslarıma da aldığım ürünlerle beraber en az 30 sipariş verdim bidoluya. ama son 3 siparişim hep sorunluydu. ürünü geç gönderme ve paraiadesi yapmama gibi.2 aydır hala 200 ytl tutarın iadesini bekliyorum.hepsi buradadan da 10 civarı sipariş verdim.bir üründe para iadesinde 20 ytl eksik yatırma oldu.oda idare eder.ama şimdilerde en iyisi (fiyatları da uygun olan)www.ideefixe.com sorun yok ve hala 150 ytl üzerine kargo parası vermiyorsunuz.kitap ve elektronikte de fiyatlar güzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WEAS -- 26 Şubat 2006; 1:08:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: WEAS

arkadaslarıma da aldığım ürünlerle beraber en az 30 sipariş verdim bidoluya. ama son 3 siparişim hep sorunluydu. ürünü geç gönderme ve paraiadesi yapmama gibi.2 aydır hala 200 ytl tutarın iadesini bekliyorum.hepsi buradadan da 10 civarı sipariş verdim.bir üründe para iadesinde 20 ytl eksik yatırma oldu.oda idare eder.ama şimdilerde en iyisi (fiyatları da uygun olan)www.ideefixe.com sorun yok ve hala 150 ytl üzerine kargo parası vermiyorsunuz.kitap ve elektronikte de fiyatlar güzel

Alıntıları Göster
    bidolu çok kötüleşti bi daha bi b.k almam ordan...2 haftadır para iadesi bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: tritone

bidolu çok kötüleşti bi daha bi b.k almam ordan...2 haftadır para iadesi bekliyorum

Alıntıları Göster
    adı bascuda iken, mynet ile anlaşmalı zamanlarında oldukça iyiydi
    ne zaman bidolu oldu.. gidiş o gidiş
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.