Şimdi Ara

bilen biri varmı???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar yeni bilgisayar aldım 120 gb hardisk var ama tek sürücüde gözüküyo nasıl yedekleyebilirim 30 90 olarak ayırmak istiyorum????

• Partition Magic bulup kur. Sonrası çocuk oyuncağı. Biraz windows biliyorsan kendi başına istedğin gibi HD'ni bölebilirsin...
  • quote:

Orjinalden alıntı: akkokal

Partition Magic bulup kur. Sonrası çocuk oyuncağı. Biraz windows biliyorsan kendi başına istedğin gibi HD'ni bölebilirsin...

WİNDOWS KURARKEN KURULUM SIRASINDA BÖLEBİLİRSİN
  • win xp yüklerken de yapapiliesin en rahatı win xp yüklerken birde fdisk var tabi
  • eger hard1sk1nde onml1 dosyalar1n varsa xp y1 kurup orda ay1rma hdd b1lg1ler1 kaybedeb1l1r1s1n onun için portation basit b1r programla halledeb1l1r1sn
  • arkadaşlar dikkat edin. fdisk at ayır diyorsunuz. ama arkadaş dosyalar gitmesin diyor!!!!!!!
  • arkadaşım öncelikle cd yazıcın varsa saklamak istediğin dosyaları cd ye yedekle daha sonra biliyosan wın xp cd tak ve harddiskine format at daha sonra wın xp yi tekrar kurmaya başla xp kurulum yaparken ikinci bir birim isteyip istemediğini sorucak hdd nin gb tına göre hardiskini 2 ye bölebilir sin f dısk te bir çözüm ama bunu çok iyi bilmen lazım bilmiyosan şayet profosyonel bir yardım al sorunun aslında basit ciddi değil ama profosyonel yardım al derim
  • quote:

Orjinalden alıntı: free29mist

arkadaşım öncelikle cd yazıcın varsa saklamak istediğin dosyaları cd ye yedekle daha sonra biliyosan wın xp cd tak ve harddiskine format at daha sonra wın xp yi tekrar kurmaya başla xp kurulum yaparken ikinci bir birim isteyip istemediğini sorucak hdd nin gb tına göre hardiskini 2 ye bölebilir sin f dısk te bir çözüm ama bunu çok iyi bilmen lazım bilmiyosan şayet profosyonel bir yardım al sorunun aslında basit ciddi değil ama profosyonel yardım al derim

+1
  • arkadasların dedikleri gibi öncelikle karar verecegin önemli bilginin olup olmadıgıdır eger varsa cd ye at atabiliyorsan sonra tak bi xp cd si ve format cek bunu yaparkende hdd ni bölümlersin ama writerim yok ve bilgielrim kaybolmamalı diorsan bi program bul ve o sekilde yap
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.