Şimdi Ara

Bilgi Hukuk Yazılır Mı (Tm3)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gençler sıralaması o ayarda olan biri bilgi hukuk yazmalı mı sizce,başka üni yazıp riske atmamalı mı,tecrübesi olanları beklerim.

İyi Günler...

• Tabiki de. Bilgi hukuk candır macera aramaya gerek yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SistemAşığı S kullanıcısına yanıt
    Eyvallah usta peki özyeğin üni. bilgi üni. arasında bi kıyaslama yapılırsan sence bilgi mi yazılmalı (santralistanbul kampüsü gayet iyi diyorlar ,çekmeköy baya uzak kalıyor gibi yorumlar var kafa karışık)
  • Ben yine de bilgi derim

• Eyvallah hocam saol peki hangi yönlerden kampüsün ,tercihiniz özyeğin o zaman ?
  • Leadurmind48 L kullanıcısına yanıt
    http://www.ozyegin.edu.tr/tr/tour bu sanal tur kampüsün ne kadar iyi olduğu hakkında sana bir fikir verir diye düşünüyorum. Santralistanbul ile kıyaslaman gerçekten ayıp olmuş özyeğine. Sadece biri Avrupa biri Anadoluda. Özyeğin biraz daha merkezi yerlere uzak. Ama kampüsün içine girdikten sonra Özyeğin diyorum. İçim rahat etsin diyorsan ikisini de gez gör derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: lys2016tm

http://www.ozyegin.edu.tr/tr/tour bu sanal tur kampüsün ne kadar iyi olduğu hakkında sana bir fikir verir diye düşünüyorum. Santralistanbul ile kıyaslaman gerçekten ayıp olmuş özyeğine. Sadece biri Avrupa biri Anadoluda. Özyeğin biraz daha merkezi yerlere uzak. Ama kampüsün içine girdikten sonra Özyeğin diyorum. İçim rahat etsin diyorsan ikisini de gez gör derim.

Ya resmen Özü'lü bu okula çok şey katacaksın sen

• lys2016tm L kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler usta saol kaliteli bir kampüsmüş gerçekten.Kıyaslama yapılmadan iyi bulunmaz derler
  • lucilled kullanıcısına yanıt
    Ortamlarda özülü diyoruz zaten :))

• Hocam Bilgi Hukuk özel hukuklar arasında en iyi 2.dir. Bilkent Hukuk'dan sonra gelir vakıf üniversiteleri arasında. Sonre yeditepe,bahçeşehir vs. gelir. İmkanın varsa git oku Bilgi'de güzel okuldur.
  • edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Louise Attaque -- 2 Ağustos 2016; 17:39:12 >
  • edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Louise Attaque -- 2 Ağustos 2016; 17:38:32 >
  • Özelde hukuk okuyup ne yapmayı umuyorsun ki...
  • Bilgi Hukuk yaz derim mezunları çok iyi firmalarda çalışıyor

• uyma U kullanıcısına yanıt
    Genel bir tavır aslında bu.Devlet hukuğu-Ankara hep yukarılarda (eğitimde - ankaranın işleyişinde fikir sahibi olmada) fakat ben biraz daha işin finans dalıyla uğraşmak istiyorum özelde çap olanağı da fazla olduğu için hocam.
  • Tartışılmadan zaten benim avantajları dezavantajları bilmem ve karar vermem mümkün değil,tavsiye veren herkese teşekkürler,Özü ve bilgiyi savunan arkadaşlarımızın olması gayet doğal zaten konunun olayı da bu
  • Teşekkürler sitesine biraz daha göz gezdireyim mezunlar bölümüne
  • quote:

Orijinalden alıntı: lucilled

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Louise Attaque -- 2 Ağustos 2016; 17:38:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lucilled

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Louise Attaque -- 2 Ağustos 2016; 17:38:50 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.