Şimdi Ara

BİLGİ VERİRSENİZ ARKADAŞLAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İNTERNETİ NASILDAHA HIZLI HALE GETİREBİLİRİM...........

• Nasıl bir konu bu arkadaşım?

TTNet i arayıp internet hızını yükselterek.
  • İNTERNETİ NASILDAHA hızLI HALE GETİREBİLİRİM? böyle sorman yeterliydi.Ararsın ttnet'i tarife değişikliği yapmak istiyorum dersin hızını kaç yapmak istiyorsan söylersin olur biter.Parasınıda düşünmen gerekli tabi.
  • Öncelikle iç tesisata gelen kabloyu yaklaşık yarım metre kadar soyuyoruz daha sonra at nalı mıknatısla manyetik alan oluşturuyoruz ancak hemen manyetiklendirdiğimiz çıplak kabloyu saksı gibi bir şey bulup topraklama yapmaya yönelik onun içine bırakıyoruz 2 saat öylece bıraktıktan sonra kabloyu temizlemeden bağlantıyı yapıyoruz yaklaşık 3 mbps hızın arttığını hattın kapasitesinin genişlediğini görecek hattım bu hızı kaldırır mi soruları son bulacak
  • 444 0 375'i ara.
  • vps satın alın hacı :D
  • arkdaşlar ben tam açıklayamamışım kendimi ben tarifemi tam olarak kullanamıyorum kendi tarifemden daha yavaş geliyo internet bunu nasıl düzelte bilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: hnd_anger

arkdaşlar ben tam açıklayamamışım kendimi ben tarifemi tam olarak kullanamıyorum kendi tarifemden daha yavaş geliyo internet bunu nasıl düzelte bilirim

diyorum işte servis sağlayıcın kimsen onu anlatman lazım bu sıkıntını
  • arkadaşlar yardımınız için çok tşk ler D.A.P diye bir program sayesinde hızı istediğim seviyeye geldi yardımlarınız için tşkler
  • quote:

Orijinalden alıntı: SNIPER82

Öncelikle iç tesisata gelen kabloyu yaklaşık yarım metre kadar soyuyoruz daha sonra at nalı mıknatısla manyetik alan oluşturuyoruz ancak hemen manyetiklendirdiğimiz çıplak kabloyu saksı gibi bir şey bulup topraklama yapmaya yönelik onun içine bırakıyoruz 2 saat öylece bıraktıktan sonra kabloyu temizlemeden bağlantıyı yapıyoruz yaklaşık 3 mbps hızın arttığını hattın kapasitesinin genişlediğini görecek hattım bu hızı kaldırır mi soruları son bulacak

Siz bunda ciddimisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgboy

quote:

Orijinalden alıntı: SNIPER82

Öncelikle iç tesisata gelen kabloyu yaklaşık yarım metre kadar soyuyoruz daha sonra at nalı mıknatısla manyetik alan oluşturuyoruz ancak hemen manyetiklendirdiğimiz çıplak kabloyu saksı gibi bir şey bulup topraklama yapmaya yönelik onun içine bırakıyoruz 2 saat öylece bıraktıktan sonra kabloyu temizlemeden bağlantıyı yapıyoruz yaklaşık 3 mbps hızın arttığını hattın kapasitesinin genişlediğini görecek hattım bu hızı kaldırır mi soruları son bulacak

Siz bunda ciddimisiniz?

vallaha bende pek onu anlayamadım

• %20 hızlandırılabiliyor.Windows bu % 20 lik kısımı işlemler için ayırıyor

Başlat >çalıştır >gpedit.msc >bilgisayar yapılandırıcısı >yönetim şablonları >ağ >Qus paket zamanlayıcısı >ayarlanabilen bant genişliğini sınırla. Daha sonra ayarlanabilen bant genişliğini sınırla seçeneğine sağ tıkla özellikleri seç açılacak pencerede etkin seçeneğini seç. Oradaki 20 değerini 0 yap. Azda olsa hızlanıyor denendi test edildi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.