Şimdi Ara

bilgisayar bağlantısı hakkında yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    iphone 4ümü bilgisayara bağladığım zaman sadece fotoğraf makinası olarak görüyor ben müzik atmayı düşünüyordum nasıl yapacağım hakkında bilgisi olan varmı acaba?

• itunesu açınız,
    telefonun adına tıklayın, summary bölümü var yanda ona basın ve altta "manually sync music and videos" tikini koyup apply diyin.
    telefonun adının altındaki music bölümüne tıklayın, o kısıma sürükle bırak yolu ile sarkı atabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan.Turan

itunesu açınız,
    telefonun adına tıklayın, summary bölümü var yanda ona basın ve altta "manually sync music and videos" tikini koyup apply diyin.
    telefonun adının altındaki music bölümüne tıklayın, o kısıma sürükle bırak yolu ile sarkı atabilirsiniz

Cehaletimi mazur görün itunesi bilgisayardan mı yoksa iphone dan mı açacağım,bilgisayardan açarsam telefonun adı ekranda mı görünüyor olacak.
  • bilgisayardan itunesu acıp telefonu baglayın gözükecek itunesta solda .....'s iphone diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan.Turan

bilgisayardan itunesu acıp telefonu baglayın gözükecek itunesta solda .....'s iphone diye

Teşekkür ederim
  • Acaba iTunes programını İPhone 4 icin kac farklı bilgisayara kurabiliriz bı sınırlama olduğunu duymuştum o bakımdan soruyorum tesekkurler..
  • Acaba iTunes programını İPhone 4 icin kac farklı bilgisayara kurabiliriz bı sınırlama olduğunu duymuştum o bakımdan soruyorum tesekkurler.. Zor durumda kaldım lütfen yardım...
  • itunes u istediginiz kadar bilgisayara kurabilirsiniz, sinirlama sadece apple id icin gecerli.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.