Şimdi Ara

Bilgisayar eski sistem nasıl acaba ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    işlemci: AMD Sempron 2800+ 1600 mhz
    Bellek: 1,50 Gb ram 1024 pc2-6400 (400 mhz) 512 pc2-4300 (266 mhz)
    Sabit Disk: 160 Gb
    Ekran Kartı:Radeon HD4350 512 mb bus width:64 bits

bu sistem nasıl arkadaşlar iş görürmü takviye yapılması gerekirmi yardımcı olurmusunuz lütfen yardımlarınız için şimdiden teşekkürler,saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tiki_1903__ -- 2 Eylül 2010; 22:13:37 >

• ıdare edebıldıgın kadar et sonra yenı sıstem topla bence.
  • öncelikle yorumun için teşekkür ederim.idare edebildiğin kadar derken hani sistem kötümü ekleme yapılıp adam edilmez mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tiki_1903__ -- 2 Eylül 2010; 22:39:05 >
  • Yeni Sistem Alman Lazım Bu Yaptığın Masraf Bi işe Yaramaz Minimum Monitörsüz 700-800 Tl'ye Oyun Pcsi Toplanır
  • quote:

Orijinalden alıntı: programlar.com

öncelikle yorumun için teşekkür ederim.idare edebildiğin kadar derken hani sistem kötümü ekleme yapılıp adam edilmez mi ?

adam edilmez.. bir tarafını eklesen öbür tarafı eksik kalır..
    o nedenle de yatırdığın paranın karşılığını alamazsın..
  • anladım değerlendirme yapıyorum kafamda ekran kartınım 4 5 aylık fan eklemeyi düşünüyorum fan'ı ekledıkten sonra kullanılabilir anakartım ne durumda bunu bılmıyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim.işlemci ve ram degişmesi gerekiyo dahada bişeyi yok sanırım yanlışmı düşünüyorum ?
  • up
  • bu pc için yaptığın masrafa değmez yeni bir pc toplamak daha akıllıca olur
  • 4350 fan eklesen ne yazacak.

satsan sistemin 200 250 tl ye yakın eder. üstüne 500 600 eklersin 750 800 tl ye iyi sistem toplar gül gibi geçinirsin.

@1-) işlemci ve ram değişirse anakart ta değişecek
    2-) oyun oynuyorsun doğal olarak 160gb yetmez hatta upgrade ile darboğaz a bile sebep olabilir.
    3-) bunları yapsan bile ekran kartından dolayı iyi oyun oynayamazsın tahminim en iyi ihtimallerde crysis ve warhead ı 1024x768 low detay non AA ve vsync kapalı 30 fps nin altına düşmeden 40 fps nin üstüne çıkmadan oynarsın. doğal olarak ekran kartı değişçek
    4-) hadi o da değişti power yetmezse birde power değişecek.
    5-) belki kasan küçük kasanada aldığın şeyler sığmayacak kasa da alacan.

yani komple sistem

• evet aynen öyle komple sistemin değişmesi gerekiyor fakat laptop almayı düşünüyorum ve desktop'ta ise ufak değişiklikler yapıp kullanılabilir halde durmasını istiyordum internette kasmasın ve okadar sistem gerektiren oyunlar değil ufak tefek oyunlar oynanıcak bi bilgisayar olsun istiyorum suan o halde sanırım ama yinede biraz değişiklik nasıl olur acaba ??
  • işler değişir hocam o zaman.

Şöyle yap. İşlemcini Anakartını Ram ini ve hdd yi sat toplam da sanırım bunlara 80-100 tl verirler. Üstüne para ekleyip

İşlemci :http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=5037
    Anakart :http://www.hizlial.com/donanim-oem-/anakart/msi-770-c45-amd-770-ddr3-glan-sata2-pci-exp-16x-anakart_30.007.1473.0058.htm
    Ram :http://www.exa.com.tr/hilevel/bellekler/hilevel_2-326-6715.html
    HDD :http://www.sanalmarketim.com/urun/4351d8d5fc460433c9ab7afb632388ee/SAMSUNG-HD322GJ-Spinpoint-F4-320GB-16MB-7200Rpm-SATA2-HDD

alırsın.ekran kartın o tür istediğin oyunları oynatacaktır.

toplam da 385 tl fiyat tutuyor. bunları alırsan 2 sene kadar ufak tefek oyun oynayacak şekilde götürür.

• yaw dediğin gibi yapmayı duşunuyodum fakat dün bilgisayarı temizliyim dedim temizledim herşey tamam ama bilgisayarı açtığımda anakart markası geliyor asus altta tab ve del tusuna basın bıosa girin bişeyler diyor daha acılmıyor anakart gitmiş diyorlar öyle bişey olabilirmi acaba yardımcı olabilirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.