Şimdi Ara

Bilgisayar Kontorland Joypad e tepki vermiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar Teknosadan 39 ytl ye kontorland joypad aldım fakat kurulum cd sini yükledigim halde hiçbir sekilde kullanamıyorum.
    denetim masası/yazıcılar ve diger donanim/oyun kumandaları bölümünde usb dual vibration joystick olarak gözüküyor fakat ne ordan tuşlarını kullanabiliyorum nede pes6 daki settings ten... yardım ederseniz çok mutlu olurum çünkü ürün press paket oldugu için iade talebimide geriye çevirdiler şu anda gercekten magdur durumdayım ve elimde patladı galiba bu joypad....

• arkadaşlar yardım edicek olan biri yokmu?
  • Bu tür joystick ve wheel gibi aksesuarların, sadece oyunların orjinal olması halinde düzgün çalıştığını duymuştum. Bundan kaynaklanabilir ama emin değilim.
  • oyunun orjianlliğiyle alakalı değil. çünkü snopy joypadim wardı onda sorun yaşamadım hiç. şimdi de logitech joypad kullanıyorum, yine sorun yok (ayrıca direksiyonda war ). pesde butonların ayarlanışı garip. ondan dolayı olabilir. farklı oyunlar warsa bir de onlarda dene. sorun çıkmaması lazım aslında
  • denetim masasından fifa 2007 den weya pes6 dan joypad gözüküyor fakat herhangi bir tusunu ayarlıyamıyorum wede alet gözükse bile hiçbir tusu çalısmıyor arkadasımın bilgisayarında takır takır calısıyor fakat söyle bi durum war benimkinde xp media edition onda xp home edition war belki yüklemem gereken bisey olabilir weya bi püf noktası olabiliryardım edecek birinin olması lazımmmm
  • warsa diğer usb aygıtları çıkar, öyle dene bir de... belki güçle alakalıdır olay
  • denedim onuda şimdi yine olmadı sürücüsünüde yükledim siz baska bir sürücü biliyosanız onuda yükliyim walla herşeyi denicem nedenini bitürlü anlayamıyorum
  • arkadaşında çalıştığına göre sorun pcden kaynaklanıyor gibi... aklıma şimdilik başka bir öneri de gelmiyor
  • saol aga senden başka birileri çıksa sorun çözülcek ama yokki kimse
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.