Şimdi Ara

Bilgisayar Yavaşladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

8GB RAM,
    Intel Core i5 4210H 2.90 GHz
    Nvidia Geforce GTX 960M
    1TB HDD

Bilgisayara windows 10 yükseltmesi geldi ve ben de yükseltmeyi yaptım.
    Ancak daha sonra bilgisayar değişik tepkiler vermeye başladı, örneğin durduk yere donuyor veya sürekli çalışmayı durdurdu hatası veriyordu. Ben de pişman olup fabrika ayarlarına geri döndürdüm bir kaç gün yine yavaştı sonradan düzeldi.
    Daha sonra GTA V yükledim ve açtığımda yine çok takılıyordu. Ben de ekran kartı driverini güncelledim, MalwareBytes ile tam tarama yaptım bir şey çıkmadı daha sonra CCleaner ile kayıt defterini temizledim eskisine göre baya iyi durumda ancak hala takılmalar yaşıyorum sizce bunun sebebi ne? Ne yapmam lazım? Tekrar format atmak istemiyorum, format olmadan düzeltmenin mümkünatı var mıdır?

• Vahistahe kullanıcısına yanıt
    Aslinda o bilgisayarin windows 10 da daha stabil calismasi lazim , tamamen recoveryden pcyi ilk aldigin gune cevirebilirsin bu donmalar kasmalar hardiskle baglantisi olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Donanımsal olarak bi sorun olduğunu düşünmüyorum çünkü hem daha yeni hem de önceden çok hızlıydı ne olduysa 10'a yükselttikten sonra sapıttı.
  • Soyledigim ilk aldigin gune cevir pcyi recovery managentlari kullanarak yapabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.