Şimdi Ara

Bilgisayardan PPC ye bağlanma ve dosya akatarımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

i mate jam wm3 kullanıorum.bilgisayara activesync kurdum ve telefona bi kaç mp3 attım daha sonra bunları açmaya çalıştığımda imate dondu ve öylece kilitlendi. bi başka telefondan bluetooth la mp3 attım u kez yine aynı sorun oldu ve imate kilitlendi.

hafıza da herhangi bir sorun yok ve yeterli miktarda daha önceden hafızada olan mp3leri normal olarak açıyo ve böyle bi sorun olmuyo.bu arada kullandığım progrm wm player.

başka yöntem olarak bilgisayardan telefonu daha başka bir programla görüp dosya aktarabilirmiyim.böyle ayrıca bir program sunabilirmisiniz.
    teşekkürler....

• aletin kendi hafizasina degil,
    hafiza kartina at mp3 dosyalarini..
  • dediğiniz gibi yaptım fakat yine olmadı.şimdi active sync ile de bağlantı kuramıorum bilgisayarımda mobil aygıt olarak görünüor ordan girdiğimde de boş bi klasör açılıor. :( aygıt yöneticisnden baktım ocketpc olarak tanıyor ama yinede ulaşamıorumbu sorun ne anlayamadım lütfen yardımmm
  • üstad en güzel yolu cihaza hard reset at sorun çözlülür yüksek bi ihtimal hard reset bildiğiniz üzere cihazı fabrıka ayarlarına dondurmedır onemlı dosyalarınız hafıza kartındakıler harıc gider

pocketpc.gen.tr
  • galiba dediğin çözüm olacak en son çare o görünüyo.
    teşekkür ederim
  • Bir de kişisel tavsiyem mp3, film vs atarken kartı bir kart okuyucu ile pc'ye bağla. Çok daha dızlı veri transferi oluyor. Multi-kart okuyucular şimdi pek bi ucuzladı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.