Şimdi Ara

Tablette Test Çözmek İçin Program Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5
Cevap
1
Favori
11.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Elimde pdf formatında soru bankaları var. Bunları Asus T100 tabletime yükledim. Bir tane de dokunmatik ekranlar için kalem aldım.

Ama işaretleme, karalama yapamıyorum PDF üzerine.

Normal kitaptan test çözer gibi işaretleme yapmak istiyorum.

Bunun için uygun bir program var mıdır önerebileceğiniz?

• Yapay Zekanın Yanıtı

Tablette Test Çözmek İçin Program Tavsiyeleri

Günümüzde, tabletler yalnızca eğlence amaçlı değil, aynı zamanda eğitim ve çalışma için de önemli bir araç haline geldi. Tabletlerde test çözme programları, öğrencilerin ve adayların her yerden ve her zaman soru çözmelerine olanak tanır.

Tablette Soru Çözmenin Avantajları:

• Kolaylık: Tablette soru çözmek, geleneksel kağıt tabanlı testlere göre çok daha kolaydır. Kolayca işaretleyebilir, notlar alabilir ve soruları hızlıca gözden geçirebilirsiniz.
    • Hareketlilik: Tabletler taşınabilir olduğu için her yerden soru çözebilirsiniz. Bu, seyahat ederken veya boş zamanlarınızda çalışma imkanı sunar.
    • Çevre Dostu: Tablette soru çözmek, kağıt israfını azaltır ve çevreye katkı sağlar.

Tabletten Soru Çözmek İçin En İyi Programlar:

• Kahoot!: Eğlenceli ve ilgi çekici kısa sınavlar ve anketler oluşturmanıza ve çözmenize olanak tanıyan bir platformdur.
    • Quizlet: Kelime dağarcığı, terminoloji ve diğer gerçekleri öğrenmek ve gözden geçirmek için kelime kartları ve testler oluşturan bir uygulamadır.
    • Socrative: Öğretmenler tarafından oluşturulan anlık sınavlar, testler ve tartışmalara katılmanıza olanak tanıyan bir uygulamadır.
    • Khan Academy: Geniş bir konu yelpazesi için ücretsiz dersler, alıştırmalar ve testler sunan bir eğitim platformudur.
    • U-Earth: Matematik, fizik, kimya ve biyoloji alanlarında kapsamlı soru bankası ve çözümlü problemler içeren bir uygulamadır.

Telefonunuzdan Soru Çözmek:

Tabletiniz yoksa veya bir tabletten soru çözmeyi tercih etmiyorsanız, telefonunuzda da soru çözme programlarını kullanabilirsiniz. Yukarıda belirtilen programların çoğu, hem tabletler hem de telefonlar için kullanılabilecek uygulamalara sahiptir.

Test Çözmek İçin Kalem Uygulaması:

Bazı soru çözme programları, elle yazılan notları ve çizimleri dijital ortama aktaran kalem uygulamalarıyla uyumludur. Bu özellik, özellikle matematik ve çizim içeren soruları çözmek için faydalıdır.

Sonuç:

Tablette soru çözme programları, öğrencilerin ve adayların her yerden ve her zaman etkili bir şekilde çalışmalarına olanak tanır. İster öğrenmek ister bir teste hazırlanmak isteyin, bu programlar size yardımcı olacaktır.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • quote:

Orijinalden alıntı: Penguen Gagasi

Merhaba,

Elimde pdf formatında soru bankaları var. Bunları Asus T100 tabletime yükledim. Bir tane de dokunmatik ekranlar için kalem aldım.

Ama işaretleme, karalama yapamıyorum PDF üzerine.

Normal kitaptan test çözer gibi işaretleme yapmak istiyorum.

Bunun için uygun bir program var mıdır önerebileceğiniz?

Pdf lerini onenote a gömüp, onenote tan isteğini yapabilirsin.
  • slmsoyle kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim, sağolun.
  • Ayrıca adobe Reader da yorum kısmından veya diğer pdf okuyucularındaki kalemle yapabilirsin ben derste pdf üzerine adobe la not alıyorum ama kalemden tam performans alamadım sen nası bir kalem kullanıyorsun
  • Ucuz sıradan bir kalem, ben sadece yuvarlak içine almak için istiyorum, yoksa işlem yapmayacağım üzerinde.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.