Şimdi Ara

bilgisayardan telefona bluetooth la nası resim göndercem?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
30.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yeni bluetooth aldım telefondan bilgisayara gönderme yapabiliyorum ama bilgisayardan telefona yapamıyorum.mesela göndermek istediğim şeyin üstüne sağ tıklıyorum ordan bluetooth la gönder diyorum benim telefonu bulamıyo.normalde görüyo telefonu ama göndermek istediğimde bulamıyo ayarlardan yapmam gereken bişey mi var ?

• en sagliklisi bence pc suite yukle ve telefonun dosyalarina gir istedigin yere istedigin seyi kopyala. diger turlu zaman kaybi mesaj olarak geliyor, kaydediceksin.. falanda falan.. hem bir sefer beglanti kurdun mu her seferinde telefonunu tetnir ve bluetooth unu acinca direk tanir telefonunu, pc suite yardimiyla dosya aktarimini yaparsin.
  • aynı sorun bendede var. telden resimi atıyorum pcye gidiyor ama yollarken olmuyor.

pc suit filanda yüklü neden olmuyor anlamadım..

eski bir pc m var onda oluyor ama. telden yollanananı almıyor oda ama pcden atabiliyorum.

bulutut takılı oldugu halde nie böle yapıyo anlamadım ya..

http://img155.imageshack.us/my.php?image=ss0xv.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egzantirig -- 12 Haziran 2006; 18:55:52 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: egzantirig

aynı sorun bendede var. telden resimi atıyorum pcye gidiyor ama yollarken olmuyor.

pc suit filanda yüklü neden olmuyor anlamadım..

eski bir pc m var onda oluyor ama. telden yollanananı almıyor oda ama pcden atabiliyorum.

bulutut takılı oldugu halde nie böle yapıyo anlamadım ya..

http://img155.imageshack.us/my.php?image=ss0xv.jpg

pc suite yuklu olabilir fakat, baglanti yapmalisin ilk olarak. pc suite telefonun taniyacak ki sorun yaratmasin. yoksa pc suitenin yuklu olmasi bisey ifade etmez. eger zaten yaptiysan, baglantini yeniden yapilandir, duzelebilir.

• quote:

Orjinalden alıntı: clone88

en sagliklisi bence pc suite yukle ve telefonun dosyalarina gir istedigin yere istedigin seyi kopyala. diger turlu zaman kaybi mesaj olarak geliyor, kaydediceksin.. falanda falan.. hem bir sefer beglanti kurdun mu her seferinde telefonunu tetnir ve bluetooth unu acinca direk tanir telefonunu, pc suite yardimiyla dosya aktarimini yaparsin.

+1 En doğrusu
  • clone88 eskı pcmde suit filan yok hic bişi yok ama ona takınca yolluyor pcden tele..

lap topta hepsi yüklü olmasına ragmen sadece teldekı resımlerı atabiliyorum pcye..

tşk ederim bu pc suiti ben dedigin gbi konturol edecegim saol...
  • quote:

Orjinalden alıntı: clone88

en sagliklisi bence pc suite yukle ve telefonun dosyalarina gir istedigin yere istedigin seyi kopyala. diger turlu zaman kaybi mesaj olarak geliyor, kaydediceksin.. falanda falan.. hem bir sefer beglanti kurdun mu her seferinde telefonunu tetnir ve bluetooth unu acinca direk tanir telefonunu, pc suite yardimiyla dosya aktarimini yaparsin.

doğru söylüyosun.hem gelenler direk telefonun mesajlar bölümüne geliyo.telefonun hafızası dolu olduğu için sürekli hata veriyo yer yok diye.öyle olunca direk hafıza kartına atarımhemen bulayım şu programıtşkler yardım için

• arkadaşlar fotoya sağ tıklayıp gönder diyince olmuyo galiba.cihazları eşleştirip denersen olur heralde
  • pc yle teli eşleştirin oluyor bende de problem vardı oyle yaptım ve oldu ama bir code soruyor onu iki taraftada girmek lazım ....
  • Ewt eşleştirmek de bi cozum olabilir gerci bn eşleştirmeden kullanıorum sorunum yok
  • evet arkadaşlar eşleştirmeden olmaz..telefondaki gibi olmuyor pc ile telefon arasında.eşleştirmeniz gerekir cihazları...ama bence en mantıklısı hafıza kartına atmak.diğer türlü hafızada sorun çıkıyor sanırım daha çok yer kaplıyor.mesela bi kaç resimle koca hafıza doluveriyor.yada ne bilim normalde 7 şarkı filan yüklüyorsam bluetoothla 2 şakıyı geçmez...
  • Telefonu bilgisayarla eşleştirerek deneyebilirsin.Ayrıca bluetooth bazı cihazlarda Win XP SP2 de tam olarak çalışmıyor.

Telefonun mesaj hafızasını değiştirmek için Mesajlar/Şeçenekler/Ayarlar/Diğer bölümüne girin burada en alttaki seçeneği hafıza kartı olarak değiştirin bluetoothla atılanları mesaj olarak gönderiyor ama böyle yapınca hafıza kartına gönderiyor.Mesajları da taşımak için FExplorer programıyla inbox tan kesip istediğin yere taşıyabilirsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.